1

@Ronad10 A gdzie Ty tu przeczytałeś, że to wina Deco i że on ma coś z tym wspólnego? :P

7

Oni to chyba robią specjalnie, bo to przecież nie pierwszy raz jakieś jaja na tym polu. :P

2

@Litman Jeśli kilkanaście miesięcy temu przewidywano, że prace zakończą się latem 2026, a tyle od tego czasu się wydarzyło, to obawiam się, że na start sezonu 2026/2027 nie ma co liczyć.

1

Na czym polega „pionierskie doświadczenie” Barcelony w gruntownej przebudowie stadionu? „Interakcje z fanami” to też Laporta opanował do perfekcji. :)

0

@Kgorecki2500 Mnie swoją drogą ciekawi, jak Polsat News wyliczyl, że teraz jest 26 ministrów. Jest 27. ;)

1

@Puyol88 Oczywiście, od Limaka dostał na przykład zapewnienie, że na 10 sierpnia sam klub załatwi pozwolenia na użytkowanie stadionu. Nie róbmy sobie jaj.

0

Trochę są pomieszane wyniki z maskotką i jubileuszem.
W oryginale napisali, że 92% ankietowanych zna maskotkę, hymn na jubileusz dostał średnio notę 7,9, a filmik jubileuszowy „Volem la Pilota” dostał najwyższe noty od 90% badanych.

3

Mam nadzieję, że po kolacji z zarządem Rashford będzie w stanie wstać rano na samolot. Tego samego życzę zarządowi. :)

4

Jak by nie patrzeć, to dziś jedyne miejsce, w którym Barça może grać na Camp Nou. :)

2

@Values Na razie to i tak jedyny dostępny zarejestrowany bramkarz. :P

1

@Danny Gaucho Pamiętam, że kiedyś ogłaszano wyrównanie przez Messiego rekordu 26 bramek z rzutów wolnych dla Barcelony autorstwa Koemana.

Ale to na bank musieli doliczać gole po rzutach wolnych, a nie z rzutów wolnych. Czyli takie, jak choćby ten legendarny z Sampdorią.

1

@Bananowysong Bez ekskluzywnego nagrania tego wyjścia do toalety, nakręconego przez szybę czy z innych krzaków, taki news się nie liczy!

1

Co parę godzin warunki tego wypożyczenia według mediów się pogarszają. Tak to jest, gdy nie ujawniają całości i nikt poza paroma osobami nie wie już, co jest prawdą, a co zwykłą dziennikarską bujdą. :)

4

To Sergi Roberto miał w sumie jakieś wyczucie z tym trenowaniem niedawno w Ciutat Esportiva, bo przecież nie mógł jeszcze na 100% wiedzieć, że tam będą grać w Gamperze, a nie na Camp Nou. A tak ma przetarcie. ;)

0

@RoberDzik To prawda, chociaż nie do końca rozumiem, dlaczego takie same przywileje dotyczą też Portugalii i Brazylii. Ale nigdy nie wgłębiałem się w to aż tak mocno.

2

@azysko No i dzięki temu artykułowi dowiesz się, że zajmuje jedno z trzech wolnych miejsc, a nie dwóch czy jedynego wolnego, nie? ;)

6

@VAMOS1899LaMasia Bellingham ma też paszport irlandzki, cała reszta też hiszpański, spoza Unii formalnie mają tylko Łunina i Endricka.

Obywatelstwo Hiszpanii w porównaniu z naszym to prawie jakby na bazarze kupić, tak łatwo niektórym.

0

Co to w ogóle jest za pomysł, żeby sędzia X tłumaczył swoje decyzje przez pośredniczkę? Jeszcze ją Bogu ducha winną wystawiają na strzał, aż wstyd.

0

@Guillegavira Może będzie miał bliżej do potencjalnego kupca.

6

Sensacyjne doniesienia, zawodnik niezdolny zupełnie do gry nie poleci na mecze towarzyskie na drugi koniec świata. Brejking nius wręcz od „Mundo”. :)

14

Na szczęście „Szczenzy'ego” chciałby sprzedać tylko jeden z ankietowanych (0,33% z 300).

Ja za to chciałbym poznać tego aparata, który zagłosował za sprzedażą piłkarza z wygasającym 30 czerwca kontraktem. Czy przypadkiem nie wylosowali do ankiety ter Stegena albo Peñi? :P

2

@LinekMichal Tylko później w tym samym tekście pojawiają się aktualizacje od znacznie bardziej wiarygodnych źródeł. ;)

3

Ciekawe, czy oni już o tym tak naprawdę wiedzą, czy dowiedzieli się ze „Sportu”? :)

Jak to stwierdził Footroll, w Barcelonie jest taki poziom szczelności, że nawet Laporta przeczyta o swoich myślach w prasie, zanim przyjdą mu do głowy.

0

Mogliśmy się na 150% spodziewać nowych doniesień Gerarda Romero, wiemy też, że w sprawie Nico Williamsa gość ma poczucie wstydu i żenady na poziomie 0%. Teraz i rok temu zresztą.

Na razie wypada z pana z Twitcha jedynie kręcić 150% bekę.

0

@ali3gator Na razie wiele wskazuje na to, że przepisy i biurokracja... nie mają na razie czego blokować i wydłużać, to jest najgorsze. Procedury w zasadzie nie ruszyły.

Swoją drogą jakoś zniknął w poprzednich dniach temat planowego „testowego meczu” z udziałem pracowników i wolontariuszy, gdy mieli sprawdzać, jak działa komunikacja, gastronomia, toalety itd. Widocznie nie ma jeszcze czego sprawdzać.

0

@Puyol88 Dlatego właśnie kompromitacją jest wielokrotne już przekładanie rzucanych z tyłka terminów. Teraz to już jest kompromitacja do kwadratu.

0

@Dzieniu Przypuszczam, że wariantu pozostania na Montjuïc w ogóle nie brali pod uwagę albo nie mogli o tym mówić z powodów propagandowych.

Przecież już samo pozostanie na Montjuïc na wiosnę było ukłonem ze strony miasta, klub dwukrotnie przedłużał ważność karnetów (sprzedając już zresztą od października te... na powrót na Camp Nou).

Ogólnie dramat.

2

Spodziewałem się jednak bardziej precyzyjnej daty...

2

Gdyby wierzyć jeden do jednego w to, jak sprawę przedstawiają media, to można odnieść wrażenie, że to zarządzanie naprawą strzechy w jakiejś chacie w skansenie, a nie przebudowa niemal od zera największego stadionu Europy.

W kilkanaście (może kilkadziesiąt) godzin od pełnej wiary w powrót 10 sierpnia do rozważań, czy ten powrót nie nastąpi w 2026, być może nawet w jego połowie.

Przecież to się w pale nie mieści – nawet jeśli media przerysowują pewne historie (choć raczej nie aż tak bardzo).

7

Chłop ma tu oczywiście rację, ale tak czy tak to wielki fart Laporty, że to właśnie Font jest jego główną opozycją...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?