Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MirusAmisz Ciągle też się mówi, że Szczęsny przedłuży kontrakt, a na razie nie przedłużył i mimo to jednak wliczasz go do trójki, której „nie potrzebujemy”. A jutro to Peña będzie w tej trójce, a nie Szczęsny. ;)
0
@MirusAmisz A Peña gdzie odchodzi, jeśli mogę spytać?
5
Panie Miguelsanz, na razie to Nico Williams jest dokładnie tak samo piłkarzem Barcelony, jak Wijnaldum był reprezentantem Barcelony na EURO 2020. ;)
1
@kanver_ Co było złego? Zbyt mało kasy dla Łysego i jego kolegów z FIFY.
0
Tak, w parę godzin nagle mu się odmieniło. Ci pismacy są niesamowici. :P
1
Przecież to był pewniak, że oczekuje gwarancji. Jak każdy rozumny człowiek na jego miejscu.
6
Może i jest przeciętniakiem, ale kuriozalnej okładki „Crack Aleñá” nikt mu nie odbierze!
https://estaticos-cdn.prensaiberica.es/clip/57221fb7-ef3e-4d48-87bf-b04a8b73fcae_alta-libre-aspect-ratio_default_0.jpg
0
W tym cyrku już tylko brakuje, żeby pierwszym bramkarzem w nowym sezonie został Peña. :)
0
Nie wpadłbym na to, że Laporta podejmie szarżę po Williamsa kijem golfowym. :P
0
@Emerald Odpowiadałem na to, czy spadek Lyonu ma znaczenie. Moim zdaniem ma, być może nie decydujące, ale ma.
3
@Eto'o9 R10 Ma do rzeczy. Tagliafico miał ofertę przedłużenia kontraktu, ale ten cyrk w Lyonie ostatecznie zamknął sprawę.
0
@FloroFloro Teraz by się już z tymi zapowiedziami kompletnie ośmieszyli. Naprawdę wierzę, że tym razem wiedzą w klubie, co mówią.
3
@Sekstet2009 Co mogłoby zaszkodzić lidze, jawność tego, kto ile może wydać według wspólnych zasad gry?
36
Wiemy z tego pięknego oświadczenia niemal wszystko.
Oprócz tego, co najważniejsze, czyli... czego się dowiedzieli. :)
5
Ogłoszą 115. ostateczny termin ukończenia Sagrady. :P
0
@waletpl @azysko Zaćmiło mnie i sobie wmówiłem, jak te opcje miałyby działać równocześnie, a nie jedna po drugiej. :)
0
Widocznie czegoś nie łapię, bo nie rozumiem koncepcji odkupu swojego zawodnika.
2
Ameryki tutaj nie odkryli.
Jeśli się okaże, że negocjacje przeciągną się, strzelam, do 10 lipca, to miejscowa prasa i tak wymyśli jakiś nowy powód, o którym wcześniej nie pisała, że Williams chce mieć gwarancję rejestracji czy coś w tym stylu.
I tak się ten mdialny cyrk domysłów i wymysłów kręci. :)
1
@Maslo No, tyle że Christensen miał teraz tak długą przerwę, bo złapał kontuzję przy powracaniu z poprzedniej i nawet nie zdążył zagrać ani minuty. W swoim pierwszym sezonie w Barcelonie wypadł na kilka tygodni jesienią, a później na kilka tygodni wiosną. I trochę jeszcze się tego znajdzie...
1
Jaki sens ma dalsze prowadzenie już podsumowanej ankiety? :)
11
Nic dodać, nic ująć!
1
@unic Ja się bardziej zastanawiam, dlaczego jako źródło artykułów o wywiadzie dla „Vanguardii” jest... „Sport”.
Na początku myślałem, że Deco udzielił dwóch różnych wywiadów. :P
0
Primera RFEF to jest obecnie Primera Federación. I to od trzech sezonów, a tamta nazwa była tylko w jednym. ;)
0
@Ibunk Luton tak, pierwszy raz, ale w czasach Premier League. Na pierwszym poziomie grali wcześniej z kilkanaście razy, akurat spadli dokładnie w roku powstania Premier League.
2
@RoberDzik A, no to w sumie odpowiedź z czapy na pytanie z czapy. :P
5
„Kiedy piłkarz chce odejść, bardzo trudno jest go zatrzymać, ale to nie jest temat na tę chwilę”.
Co to zdanie ma wspólnego z sytuacją Garcíi i ter Stegena? Deco wylosował sobie to zdanie do wywiadu? Przeciez ter Stegen nie chce odejść.
0
@Ibunk Aż tak to nie do końca. W Bundeslidze było 10 absolutnych beniaminków w tym wieku (plus trzech w dwóch poprzednich sezonach), w Serie A też dziesięciu, w Ligue 1 dziewięciu.
W Anglii większy betonik, wiadomo (tam chyba tylko Hull, Reading, Wigan i Bournemouth weszli pierwszy raz).
2
Nie przypuszczałem, że aż tyle lat minęło od spadku Oviedo z Primera División, to jakieś mimo wszystko „odświeżenie”.
Ale ogólnie od lat w Primera División rotują się niemal wyłącznie te same ekipy. W XXI wieku było tylko siedmiu absolutnych beniaminków, z czego Xerez wyleciał od razu, a Huesca oba swoje występy miała beznadziejna.
Mija siedem lat od debiutu jakiejkolwiek nowej drużyny w lidze. Mirandés i tak było jedynym uczestnikiem baraży, który nie grał jeszcze w Primera.
1
@Murazor Chociaż on akurat nie odszedł ze szkółki. ;)
0
@gusto Oj, to byśmy ogromne wydatki na wybory doprowadzili do absurdu, a o „ruskich serwerach” to już w ogóle byśmy słyszeli jeszcze więcej. ;)
Dziękuję również, pozdrawiam!