0

@MirusAmisz Ciągle też się mówi, że Szczęsny przedłuży kontrakt, a na razie nie przedłużył i mimo to jednak wliczasz go do trójki, której „nie potrzebujemy”. A jutro to Peña będzie w tej trójce, a nie Szczęsny. ;)

0

@MirusAmisz A Peña gdzie odchodzi, jeśli mogę spytać?

5

Panie Miguelsanz, na razie to Nico Williams jest dokładnie tak samo piłkarzem Barcelony, jak Wijnaldum był reprezentantem Barcelony na EURO 2020. ;)

1

@kanver_ Co było złego? Zbyt mało kasy dla Łysego i jego kolegów z FIFY.

0

Tak, w parę godzin nagle mu się odmieniło. Ci pismacy są niesamowici. :P

1

Przecież to był pewniak, że oczekuje gwarancji. Jak każdy rozumny człowiek na jego miejscu.

6

Może i jest przeciętniakiem, ale kuriozalnej okładki „Crack Aleñá” nikt mu nie odbierze!
https://estaticos-cdn.prensaiberica.es/clip/57221fb7-ef3e-4d48-87bf-b04a8b73fcae_alta-libre-aspect-ratio_default_0.jpg

0

W tym cyrku już tylko brakuje, żeby pierwszym bramkarzem w nowym sezonie został Peña. :)

0

Nie wpadłbym na to, że Laporta podejmie szarżę po Williamsa kijem golfowym. :P

0

@Emerald Odpowiadałem na to, czy spadek Lyonu ma znaczenie. Moim zdaniem ma, być może nie decydujące, ale ma.

3

@Eto'o9 R10 Ma do rzeczy. Tagliafico miał ofertę przedłużenia kontraktu, ale ten cyrk w Lyonie ostatecznie zamknął sprawę.

0

@FloroFloro Teraz by się już z tymi zapowiedziami kompletnie ośmieszyli. Naprawdę wierzę, że tym razem wiedzą w klubie, co mówią.

3

@Sekstet2009 Co mogłoby zaszkodzić lidze, jawność tego, kto ile może wydać według wspólnych zasad gry?

36

Wiemy z tego pięknego oświadczenia niemal wszystko.

Oprócz tego, co najważniejsze, czyli... czego się dowiedzieli. :)

5

Ogłoszą 115. ostateczny termin ukończenia Sagrady. :P

0

@waletpl @azysko Zaćmiło mnie i sobie wmówiłem, jak te opcje miałyby działać równocześnie, a nie jedna po drugiej. :)

0

Widocznie czegoś nie łapię, bo nie rozumiem koncepcji odkupu swojego zawodnika.

2

Ameryki tutaj nie odkryli.
Jeśli się okaże, że negocjacje przeciągną się, strzelam, do 10 lipca, to miejscowa prasa i tak wymyśli jakiś nowy powód, o którym wcześniej nie pisała, że Williams chce mieć gwarancję rejestracji czy coś w tym stylu.

I tak się ten mdialny cyrk domysłów i wymysłów kręci. :)

1

@Maslo No, tyle że Christensen miał teraz tak długą przerwę, bo złapał kontuzję przy powracaniu z poprzedniej i nawet nie zdążył zagrać ani minuty. W swoim pierwszym sezonie w Barcelonie wypadł na kilka tygodni jesienią, a później na kilka tygodni wiosną. I trochę jeszcze się tego znajdzie...

1

Jaki sens ma dalsze prowadzenie już podsumowanej ankiety? :)

11

Nic dodać, nic ująć!

1

@unic Ja się bardziej zastanawiam, dlaczego jako źródło artykułów o wywiadzie dla „Vanguardii” jest... „Sport”.

Na początku myślałem, że Deco udzielił dwóch różnych wywiadów. :P

0

Primera RFEF to jest obecnie Primera Federación. I to od trzech sezonów, a tamta nazwa była tylko w jednym. ;)

0

@Ibunk Luton tak, pierwszy raz, ale w czasach Premier League. Na pierwszym poziomie grali wcześniej z kilkanaście razy, akurat spadli dokładnie w roku powstania Premier League.

2

@RoberDzik A, no to w sumie odpowiedź z czapy na pytanie z czapy. :P

5

„Kiedy piłkarz chce odejść, bardzo trudno jest go zatrzymać, ale to nie jest temat na tę chwilę”.

Co to zdanie ma wspólnego z sytuacją Garcíi i ter Stegena? Deco wylosował sobie to zdanie do wywiadu? Przeciez ter Stegen nie chce odejść.

0

@Ibunk Aż tak to nie do końca. W Bundeslidze było 10 absolutnych beniaminków w tym wieku (plus trzech w dwóch poprzednich sezonach), w Serie A też dziesięciu, w Ligue 1 dziewięciu.

W Anglii większy betonik, wiadomo (tam chyba tylko Hull, Reading, Wigan i Bournemouth weszli pierwszy raz).

2

Nie przypuszczałem, że aż tyle lat minęło od spadku Oviedo z Primera División, to jakieś mimo wszystko „odświeżenie”.

Ale ogólnie od lat w Primera División rotują się niemal wyłącznie te same ekipy. W XXI wieku było tylko siedmiu absolutnych beniaminków, z czego Xerez wyleciał od razu, a Huesca oba swoje występy miała beznadziejna.

Mija siedem lat od debiutu jakiejkolwiek nowej drużyny w lidze. Mirandés i tak było jedynym uczestnikiem baraży, który nie grał jeszcze w Primera.

1

@Murazor Chociaż on akurat nie odszedł ze szkółki. ;)

0

@gusto Oj, to byśmy ogromne wydatki na wybory doprowadzili do absurdu, a o „ruskich serwerach” to już w ogóle byśmy słyszeli jeszcze więcej. ;)

Dziękuję również, pozdrawiam!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?