Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rastafarnianin nie no jeszcze MŚ :) A to taki fajny sport :)
1
Pozdrowienia z Areny Lodowej :)
Ale lipa - MP w łyżwiarstwie w wieloboju, a trybuny puste ... Impreza za darmo!
Czekam na Władka :)
https://zapodaj.net/images/a2afb6d4e0f3c.jpg
2
@Luciano99 ja to bym nawet dała, że Fermin ten celny strzał zamieni na gola :)
7
Bardzo ładnie ta czcionka wygląda :)
Obyśmy bardzo ładnie zagrali w rewanżu :)
https://zapodaj.net/images/635f3085494cc.jpg
2
@juarez ja chyba miałam w numerze 937 :) Ale ile to lat temu było ;)
2
@Eklerek wiem i rozumiem, ale akurat tak nazwanie Widzewa działa na mnie jak płachta na byka ;)
3
@Eklerek hehe za tego "zydzewa" to nie :D
5
Po ostatniej tutaj dyskusji i z ciekawości założyłam sobie Gadu Gadu :) Nawet dużo ludzi z tego korzysta :)
1
Dla fanów F1!
Moja siostra dziś odwiedzi Muzeum Enzo Ferrari w Modenie :)
0
@mekston no dlatego dla mnie to są wyścigi bolidów, bo jak masz maszynę to wygrywasz. Gdyby kierowców wsadzili do takiego samego bolida to byśmy wtedy poznali prawdziwego Mistrza :) Oczywiście umiejętności też trzeba mieć, ale jak masz sprzęt to w tym przypadku myślę, że 90% sukcesu.
0
@mekston muszę poczytać o tych zmianach. I co w tym Mercedesie jest takiego lepszego :)
No niby tak ale mamy cały sezon na te różne "wypadki". Zobaczymy jak to będzie :)
1
Fajnie, że Kimi Antonelli wygrał :) Mam sentyment do tego imienia po takim innym kierowcy F1 :)
0
@mekston owszem przewagę ma, ale dobrze wiecie, że w wyścigu różne rzeczy się mogą dziać :) Trochę wiary :)
0
@mekston to dopiero jeden wyścig był :)
0
A podobno Russell zdobył już Mistrzostwo :)
0
@kocuur często obstawianie na szybko bez zastanowienia jest lepsze. Na ogół najlepsza jest pierwsza myśl :)
A te 13 meczów to też sukces, bo teraz to ciężko jest wybrać z tych pewniejszych i żeby wszystko weszło.
Z bukmacherem się nie wygra. No chyba że wejdziesz, wygrasz i wyjdziesz :)
2
@Eklerek nie znam takiego klubu ...
1
@LAMC_10 no wiesz, czasem zmęczenie tymi meczami mnie dopada :) Ale lubię tą pracę :)
1
@LAMC_10 w szulernii :)
2
@LAMC_10 ci kupon spier ... li :) Tak moi klienci stale mówią :) i często im się to sprawdza :)
1
@Luciano99 oczywiście Elche!
1
@LAMC_10 za dyszke to można zaryzykować :)
2
@Eklerek nie lubię Eklapy :) Jedynie Widzew ❤️ Reszta jest mi totalnie obojętna :)
2
@FcPortoFan1999 ahh czyli z braku laku wybierzesz okularnice :) Można i tak :)
0
@kocuur niestety nie miałam. Ale ładne te kursy tych meczów musiały być, sześć i taka wygrana :)
2
@FcPortoFan1999 wybacz ale tamta to by mogła każdej z tych pań buty czyścić :) Nie umywa się do tych ;)
0
@kocuur kogoś z pewnością jest sąsiadką, ale nie moją ;)
1
@LAMC_10 kurs na Elche kusi ale chyba bardziej remis może wyjść :)
0
@kocuur kto i czyja koleżanka z sąsiedztwa?
0
@kocuur prawie robi wielką różnicę :)
To gratuluję. Ładna wygrana :)