0

@Rastafarnianin nie no jeszcze MŚ :) A to taki fajny sport :)

1

Pozdrowienia z Areny Lodowej :)
Ale lipa - MP w łyżwiarstwie w wieloboju, a trybuny puste ... Impreza za darmo!
Czekam na Władka :)

https://zapodaj.net/images/a2afb6d4e0f3c.jpg

2

@Luciano99 ja to bym nawet dała, że Fermin ten celny strzał zamieni na gola :)

7

Bardzo ładnie ta czcionka wygląda :)
Obyśmy bardzo ładnie zagrali w rewanżu :)

https://zapodaj.net/images/635f3085494cc.jpg

2

@juarez ja chyba miałam w numerze 937 :) Ale ile to lat temu było ;)

2

@Eklerek wiem i rozumiem, ale akurat tak nazwanie Widzewa działa na mnie jak płachta na byka ;)

3

@Eklerek hehe za tego "zydzewa" to nie :D

5

Po ostatniej tutaj dyskusji i z ciekawości założyłam sobie Gadu Gadu :) Nawet dużo ludzi z tego korzysta :)

1

Dla fanów F1!
Moja siostra dziś odwiedzi Muzeum Enzo Ferrari w Modenie :)

0

@mekston no dlatego dla mnie to są wyścigi bolidów, bo jak masz maszynę to wygrywasz. Gdyby kierowców wsadzili do takiego samego bolida to byśmy wtedy poznali prawdziwego Mistrza :) Oczywiście umiejętności też trzeba mieć, ale jak masz sprzęt to w tym przypadku myślę, że 90% sukcesu.

0

@mekston muszę poczytać o tych zmianach. I co w tym Mercedesie jest takiego lepszego :)
No niby tak ale mamy cały sezon na te różne "wypadki". Zobaczymy jak to będzie :)

1

Fajnie, że Kimi Antonelli wygrał :) Mam sentyment do tego imienia po takim innym kierowcy F1 :)

0

@mekston owszem przewagę ma, ale dobrze wiecie, że w wyścigu różne rzeczy się mogą dziać :) Trochę wiary :)

0

@mekston to dopiero jeden wyścig był :)

0

A podobno Russell zdobył już Mistrzostwo :)

0

@kocuur często obstawianie na szybko bez zastanowienia jest lepsze. Na ogół najlepsza jest pierwsza myśl :)
A te 13 meczów to też sukces, bo teraz to ciężko jest wybrać z tych pewniejszych i żeby wszystko weszło.
Z bukmacherem się nie wygra. No chyba że wejdziesz, wygrasz i wyjdziesz :)

2

@Eklerek nie znam takiego klubu ...

1

@LAMC_10 no wiesz, czasem zmęczenie tymi meczami mnie dopada :) Ale lubię tą pracę :)

1

@LAMC_10 w szulernii :)

2

@LAMC_10 ci kupon spier ... li :) Tak moi klienci stale mówią :) i często im się to sprawdza :)

1

@Luciano99 oczywiście Elche!

1

@LAMC_10 za dyszke to można zaryzykować :)

2

@Eklerek nie lubię Eklapy :) Jedynie Widzew ❤️ Reszta jest mi totalnie obojętna :)

2

@FcPortoFan1999 ahh czyli z braku laku wybierzesz okularnice :) Można i tak :)

0

@kocuur niestety nie miałam. Ale ładne te kursy tych meczów musiały być, sześć i taka wygrana :)

2

@FcPortoFan1999 wybacz ale tamta to by mogła każdej z tych pań buty czyścić :) Nie umywa się do tych ;)

0

@kocuur kogoś z pewnością jest sąsiadką, ale nie moją ;)

1

@LAMC_10 kurs na Elche kusi ale chyba bardziej remis może wyjść :)

0

@kocuur kto i czyja koleżanka z sąsiedztwa?

0

@kocuur prawie robi wielką różnicę :)
To gratuluję. Ładna wygrana :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?