Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FCB24 Schewczenko, Crespo, Kluivert (bardzo go lubiłem), Owen
0
@DonAndrzejos Mbappe i Messi :p
1
@DejMian111 a co jest nie tak z Pique i Busqetsem, że trzeba ich odpalić?
Busi przeżywa drugą młodość. Najlepszy zawodnik Hiszpanii na Euro, nasz najlepszy pomocnik w tym sezonie.
Pique? Ile razy już ratował nam dupe w tym sezonie?
Nie rozumiem czemu z tej dwójki robi się kozlow ofiarnych.
1
@tomek8756 zdecydowanie przeciw
1
@Rust_Cohle z czytaniem ze zrozumieniem to u niektórych tak średnio bym powiedział, tak średnio.
1. Lewandowski
2. Giggs
3. Żurawski
0
@AmigoBlancos Laporta podjął niepopularne decyzje, ale moim zdaniem te decyzje zaowocują w ciągu najbliższych 2-3 sezonów.
Jako osoba prowadząca dg uważam, że Laporta robi to co trzeba, żeby ratować FC Barcelonę jako instytucje. Oczywiście opieram się tylko na tym co widać. Tam się jeszcze bardzo dużo dzieje w środku.
A to, że Laporta umie w politykę i kampanie poprowadził tak jak poprowadził... Czegoś się nauczył we wcześniejszych kampaniach. Opozycja w Polsce mogłaby się do niego na korepetycje zapisać to może naszego Bartomeu by w końcu wywalili, bo analogię finansowe są bardzo widoczne. Ale o tym niektórzy przekonają się za jakiś czas
1
@DLFCB poza karnym na Buksie i darowaniu kartki dla Dawidowicza to bardzo dobre zawody :)
6
@ShawnC trochę będę bronił Frankiem De Jonga, bo powystawiał kilka takich patelni, że tylko dostawić nogę... No już hitem było jak nasz Skywalker nie trafił dwa razy do pustej
0
@barcelonaLM ok, a przypomnij mi ile Anglia strzeliła im bramek?
0
@Jacu327 Corsa D :)
Oczywiście tylko zadbany egzemplarz :)
0
W tej pomocy trochę wieje sandałem
0
@zmiter912576 a to nie pomogę :p
0
@zmiter912576 zdecydowanie. Skąd jesteś?
1
@zmiter912576 przy ogledzinach auta trzeba zwrócić uwagę na tyle rzeczy, że nie starczyłoby znaków żebym to opisał.
Zajmuje się tym profesjonalnie i szczegółów jest naprawdę dużo żeby się nie nadziać ;)
0
@LeoMessiah najbardziej w życiu boję się raka
8
@Kgorecki2500 ja się dziwię, że dopiero teraz ludzie zaczynają to zauważać
1
@kewin a jak się będą mijać w korytarzu to Ramos zrobi wślizg wyprostowaną nogą
2
@BlaseR9 i loda i szklankę na piwo ;)
0
@Criss18Barca akurat Kurski to ma rękę do klubów podobną do Bartomeu. Jeszcze skurczybyk co kampanie wyciera sobie gębę jakimś Gdańskim klubem
3
Poczytałem sobie co się w nocy działo na La Rambli i dawno się tak nie uśmiałem :D
Jesteście zajebisci :)
7
Trochę nie rozumiem jazdy na Laporte. Myślę, że każdy kto prowadzi działalność gospodarczą lub ma jakiekolwiek pojęcie o funkcjonowaniu biznesu większego lub mniejszego będzie rozumiał z czym musiał zmierzyć się Joan.
1. Przejęcie tak dużej i tak wielowątkowej korporacji jak Barca wymaga zapoznania się ze stanem finansów. Przy tak rozbudowanych strukturach wymaga to przeprowadzenia audytu. Nie da się pójść do pani Basi z sekretariatu i zapytać ile mamy na koncie po czym zacząć działać. Trzeba sprawdzić umowy zawarte przez poprzedników i miliony innych innych rzeczy
2. Wybory były w marcu, zatem Joan miał raptem nieco ponad 3 miesiące, żeby dowiedzieć się w jakim stanie zastał klub. To bardzo mało i w międzyczasie trzeba nieco improwizować, już negocjować i w międzyczasie dopasowywać negocjacje do stanu wiedzy na temat finansów
3. Zarzuty, że Laporta mówił, że z Messim wszystko jest na dobrej drodze. Może faktycznie tak było i ostatnie dni czyli wyniki audytu były zaskakujące dla Laporty? A może Laporta od dłuższego czasu zdawał sobie sprawę, że jest źle i wszystko może rozstrzygną się w ostatnich dniach? Jeśli ta druga opcja to zdajcie sobie sprawę z bardzo ważnej rzeczy. Bycie prezydentem tak wielkiego klubu to też polityka. Serio wyszlibyście do dziennikarzy i powiedzieli ze sytuacja jest trudna i żeby nie robili sobie nadziei? Czy zdajecie sobie sprawę z konsekwencji takiego zachowania? Czy zdajecie sobie sprawę z wpływu takiego zachowania na negocjacje. Nie będę już się rozpisywał jakie warunki takie zachowanie otwiera innym klubom i jak słabnie własna pozycja negocjacyjna.
Wg mnie jeśli Laporta faktycznie stanął przed wyborem zadłużenia klubu na 50 lat a podpisaniem Messiego to wybrał bardzo dobrze i odpowiedzialnie.
0
@darksider zgadzam się niemal ze wszystkim :)
Myślę, że ten sezon nie będzie spisany na straty i wbrew czarnowidztwu chłopaki dadzą nam sporo radości.
Co do czlapania Messiego w pełni się zgadzam i nie przekonuje mnie ten artykuł. Mam dziesiątki przykładów gdzie człapanie Messiego powodowało u nas katastrofę, oraz sporo przykładów gdzie nie biegał dużo, a mimo to gryzł trawę o to wpływało na cały zespół. Popatrzcie na CA. Czy Messi biegał dużo? Nie. Czy człapał po boisku? Też nie. Gryzł trawę, był aktywny, zmotywowany i po prostu tam gdzie powinien startował do pressingu i pomagał odbierać piłkę. W ostatnich latach w Barcelonie nie potrafił często wykonać minimalnego ruchu do przeciwnika tylko zwieszal głowę a przeciwnik przebiegał doslownie obok niego
0
Pewnie jestem dziwny, ale odejścia innych piłkarzy z Barcy bolały mnie o wiele bardziej. Dziękuje Leo za wszystko, dziękuję za setki goli, jesteś bez wątpienia pod względem statystyk najbardziej zasłużonym dla klubu piłkarzem. Dziękuję za to wszystko i życzę Tobie powodzenia w dalszej karierze (byle nie Real i PSG).
1
@RR a nie było tak? Przypomnij sobie jak wyglądało kilkanaście lat przed Ronaldinho.... A szczególnie tuż przed jego przyjściem.
0
@Katalończyk 99 Polska w swiatkowke to aktualny, dwukrotny mistrz świata. Trzecie miejsce na mistrzostwach Europy, wicemistrz Ligi Narodów i teraz odpadli w ćwierćfinale IO gdzie po prostu zadecydował jeden mecz. Mało?
Taka średnia tą szpileczka
9
Jednak Polacy to mali ludzie. Śmiechy i wyzywanie własnej reprezentacji, która przez tyle lat świetnie trzyma poziom i daje tyle radości. Wstyd za takich kibiców.
Brawo chłopaki za walkę. Krąży nad nami ta klątwa ćwierćfinału na olimpiadzie :(
0
@Janiama to samo mówili o Adamowiczu gdy żył. Po Gdańsku cały czas chodził za nim dziennikarz tvp
0
@LeoMessiah dusza na zawsze rockowa, trochę metalowa i czarna jak dupa szatana ;)
A słucham większości gatunków muzyki
2
Realizacja przekazu jest tragiczna jeśli chodzi o siatkówkę
1
@koksik2700 tak, ścieżkę rowerową masz pod samym dworcem