0

Martwi mnie to, ze w Paryżu też City tak cisnęło, a jednak nie potrafiło wygrać.

Mam nadzieję że w drugiej połowie City jednak coś wciśnie i wygra te derby ropy

0

@Essos nigdy PSG.
Nawet jakby Real grał z PSG to nie kibicowałbym PSG

0

@baartekk97 aż sprawdzę czy to nie fejk

11

Ale jak to? Kolejny trener co nie widzi tego magicznego potencjału Puiga?
Oj Xavi, Xavi.... Igrasz z ekspertami z La Rambli

0

Mamy godzinę 8:00 i nie widzę zadnej informacji, że Dembele połamany. Jest dobrze, oby tak dalej

0

@matirix20 to nie była umyślna interwencja obrońcy.
Ten przepis jest strasznie głupi

0

Az niesamowite, ze w półtora meczu można zrobić taki progres. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, ze tak szybko wróci ladniejsza gra na Camp Nou

0

@MrPGG dla mnie 3-4-3

Ter Stegen
Araujo Pique Leglet
Nico DeJong Busquets Gavi
Demir Memphis Alba

1

@tomek8756 więcej tego było. Kurski 156 na 80 w zabudowanym. Suski 150 na 50 w zabudowanym. Kierowca Kaczyńskiego 140 na 50 w zabudowanym. Wszystko bez konsekwencji.
Nie będę już się cofał do czasow pijanego Zawiszy, Kutskiego który podpiął się pod konwój więzienny i go policja wyjela z auta pod Ostródą, itd itd

Ludzie wyjeci spod prawa, a robią jazdę po Tusku który akurat zachował się jak zwykły obywatel. Nie zasłonił się immunitetem, przyjął mandat, stracił prawko i napisał że kara adekwatna.

Ta szczujnia w tvp to takie scierwo, ze słów już brak

1

Nie mogę się zgodzić co do Valverde. Uważam, że jak na kadrę którą dysponował to grał optymalny futbol do potencjału. Wprowadzał wielu młodych, wcale nie był jakiś betonowy, wyniki osiągał wręcz ponad stan. Powiem więcej.... Myślę, że gdyby został do końca sezonu to pierwsze miejsce w tabeli dowiózłby do końca.
Na jego kadencji cieniem kładą się Roma i Liverpool, ale tu ewidentnie był problem mentalny zawodników i ten problem mentalny zaczął się już za Lucho (0-4 z PSG, 0-3 z Juve).

Valverde to jest Pan Trener

1

@Fan_Ernesto_Vaverde Guardiole już po dwóch meczach :D

0

@sonek oczywiście, czyste spekulanctwo, a ja za duży już jestem na takie zabawy :)

0

@patry295 komentarz na poziomie widzę...
Krypto jest czysto spekulanckie, nie ma tam podstawowych zasad w obrocie dużymi pieniędzmi. Grasz? Fajnie. Zarabiasz? Ekstra. Życzę Ci jak najdłużej i obyś pewnego dnia się nie zdziwił.
Ja wolę za pieniądz kupić konkretny papier, na rynku który kieruję się konkretnymi zasadami, który jest pod odpowiednią kontrolą i z którego mogę przewidzieć konkretne ruchy.

0

@TheNekro94 generalnie się zgadzam, że powinien zagrać, że razem z Sousa dali ciała.... Ale nie gadaj, że w Bayernie nie odpoczywa i gra wszystko, bo to nieprawda

1

@sonek najlepiej przy żadnym, bo Krypto to lichwa. Proponuję zainteresować się giełdą papierów wartościowych

0

@RomanHoffer na stałe chciałbym mieszkać w moim Gdańsku.
Natomiast chciałbym mieć drugie mieszkanie w Makarskiej i jeździć tam na 2-3 miesiące w roku (oczywiście poza sezonem).

2

@arsenallondyn0 Ryan Giggs pierwszy mi przychodzi na myśl :)

2

@Pawlak1992 Henryk Kasperczak to powinien kadrę przejąć zamiast Smudy przed Euro 2012. Pamiętam jaki byłem wtedy wściekły, że wybrali Smude a nie Kaperczaka i niestety się nie pomyliłem.

Obecnie nie widzę trenera z Polski, który powinien prowadzić kadrę. Jak słyszę o polskiej myśli szkoleniowej to mnie trzęsie

2

@ShinobiQWE 30% :)
I będę bardzo za to trzymał kciuki

1

@Janiama po paru latach chętnie kupię to czasopismo :)

0

@Nazio87 ja grałem w jednej drużynie z bratem Frankowskiego :)

0

@Mixtape przy obecnych cenach to jedno auto do pełna to około 650zl, drugie około 550zl

2

@Maker0 a widziałeś go na ławce? :p
W jednym z pierwszych meczów w roli szkoleniowca stracił buta :p

0

Kurde, Xavi.... Tak jak zawsze wierzyłem w Ciebie gdy zaczynałeś w Barcelonie, tak wierzę w Ciebie teraz. Przywróć nam radość z Barcelony :)

0

@DLFCB to na pewno prawdziwa wypowiedź?
O ile dobrze pamiętam to Ronaldinho akurat nie dorastał w biedzie. Jeszcze coś mi świta, że jego ojciec utopił się w przydomowym basenie. Tyle, że informacje o Ronaldinho to ja zbierałem 15 lat temu

1

@Janiama w punkt :) dzisiaj ludzie są zero jedynkowi. Albo coś jest kultowe, albk ch***we. Nie ma nic pośredniego. Albo bohater, albo sprzedać.

Popatrzcie kibice jaką kupe jeszcze niedawno grał Courtois. Trochę czasu minęło i forma wróciła.
To samo z Neuer. Po kontuzji to był cień bramkarza. Wszyscy go z reprezentacji wyrzucali kosztem Marka. I co? Też forma wróciła

3

@Sysia11 a co jest nie tak z Busim? Po 4-5 latach marazmu znowu gra świetnie

0

@pacior95 Busquets akurat swoją forma w pełni zasługuje na wyjściową 11

1

Trzymaj się Xavi i powodzenia!!

5

Naprawdę mocno trzymam kciuki za Xaviego. Nie oczekuje cudów. Wiem, że w tym i prawdopodobnie w przyszłym sezonie nic nie wygramy. Chciałbym tylko, żeby dali mu popracować i mam nadzieję, że przywróci radość na Camp Nou.
Wiem też, że nie da się co mecz grać pięknie. Nawet Barca Pepa miala mecze w których się męczyła i przy których szło sobie oczy wydłubać.... No własnie, tylko wtedy takie mecze się zdarzały, a dzisiaj jest to normą. Jeśli Xavi do końca sezonu zacznie tą tendencje odwracać to już będę ukontentowany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?