2

@IronSanHybrid powinna się spiknąć z ojcem Neymara. Cóż to byłby za duet :D

1

@Janiama i Szpakowski obrzydzi oglądanie świetnych Dunczykow... Ehhh

8

Coś kręcisz Mati.... Polska strzeliła gola na Wembley przecież

1

@MaTt_BarcaFan De Gea, Kepa, Szczęsny
In that order ;)

1

@norbi77 ten sam mecz o wydrukowany karny dla Francji...
Już nie mówię o braku ewidentnych karnych dla Włochów w meczu otwarcia, dla Polski z Hiszpanią, dla Anglii ze Szkocją, czy chociażby sprawdzenia na Var sytuacji z meczu Polska - Szwecja.
Było tego dużo więcej, ale już sporo zapomniałem

1

To euro jest zajebiste

0

Strzelanie karnych na tym euro to kara. Niesamowite

0

Przydał się Moracie mecz z Polską. Czegoś się od Lewego nauczył :p

6

Przez tyle lat żaden bramkarz nie strzelił samobója na Euro, aż pojawił się on.... Wojtek, pionier, wizjoner i zaczęła się nowa tradycja na Euro

1

@Cochise ja w ogóle jak czytam, że Lewy jest surowy technicznie, albo że to drewno to zastanawiam się jakie pojęcie o piłce mają ci ludzie

0

@Peszko07 to samo pytanie chciałem zadać

0

Nie można tak było 5min temu?

Teraz to już niech Austria strzela

0

Jak już Włochy chcą mi spieprzyć kupon to niech już ta Austria ich pogoni w dogrywce :)

0

@barcelonaLM no, a w 1973 zremisowaliśmy z Anglia na Wembley ;)

2

@VamosRakieta polecę klasykiem.... To są właśnie te detale

1

@kamilo0066 też miałem z tego niezły ubaw :)

0

@barcelonaLM Polski też kiedyś nie było na mapach i uważasz, że Ci ludzie nie byli Polakami?

0

@FC1899Barca ja jednak wolę przegraną na Euro, ale w takim stylu jak zrobili to za Sousy niż patrzenie na tą kopaninę za Brzęczka

0

@Explode nie zwolnił Nawałki. On sam zdecydował się odejść

1

@clyde myślę że tak. Swierczok fatalna zmiana

7

To jest niebywałe że z VARem jest gwizdany taki karny, a nie są gwizdane ewidentne karne dla Włochów czy Polski w ostatnim meczu.
Anglicy nie dostają karnego ze Szkocją, a Hiszpania w identycznej sytuacji dostaje z Polską.... Po ki ciul jest ten VAR?

1

@Janiama Holandia - Macedonia 2-1
Ukraina - Austria 3-2

2

@Uukasz_93 ale kończył rozgrzewkę przy 0-1 ;)

0

@matirix20 dla mnie bardziej dojrzały i kompletny na ten moment jest Pedri, ale potencjał większy ma Kozłowski.
Tylko Kozłowski ma gorsze warunki żeby ten talent rozwinąć

0

@haryveb944 dla mnie tak

6

Zanim niektórzy zaczną jechać po Zielińskim....
Dla mnie zrobił mega robotę. W ofensywie faktycznie świetnie odcięty przez Hiszpanów, ale czarna robota na boisku zrobiona perfekcyjnie

1

Ale druk idzie... Masakra

0

Gdzie są ci hejterzy?

0

@mariosss20 karny 100% moim zdaniem

0

@PawkoFCB karny 100%

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?