Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@IronSanHybrid powinna się spiknąć z ojcem Neymara. Cóż to byłby za duet :D
1
@Janiama i Szpakowski obrzydzi oglądanie świetnych Dunczykow... Ehhh
8
Coś kręcisz Mati.... Polska strzeliła gola na Wembley przecież
1
@MaTt_BarcaFan De Gea, Kepa, Szczęsny
In that order ;)
1
@norbi77 ten sam mecz o wydrukowany karny dla Francji...
Już nie mówię o braku ewidentnych karnych dla Włochów w meczu otwarcia, dla Polski z Hiszpanią, dla Anglii ze Szkocją, czy chociażby sprawdzenia na Var sytuacji z meczu Polska - Szwecja.
Było tego dużo więcej, ale już sporo zapomniałem
1
To euro jest zajebiste
0
Strzelanie karnych na tym euro to kara. Niesamowite
0
Przydał się Moracie mecz z Polską. Czegoś się od Lewego nauczył :p
6
Przez tyle lat żaden bramkarz nie strzelił samobója na Euro, aż pojawił się on.... Wojtek, pionier, wizjoner i zaczęła się nowa tradycja na Euro
1
@Cochise ja w ogóle jak czytam, że Lewy jest surowy technicznie, albo że to drewno to zastanawiam się jakie pojęcie o piłce mają ci ludzie
0
@Peszko07 to samo pytanie chciałem zadać
0
Nie można tak było 5min temu?
Teraz to już niech Austria strzela
0
Jak już Włochy chcą mi spieprzyć kupon to niech już ta Austria ich pogoni w dogrywce :)
0
@barcelonaLM no, a w 1973 zremisowaliśmy z Anglia na Wembley ;)
2
@VamosRakieta polecę klasykiem.... To są właśnie te detale
1
@kamilo0066 też miałem z tego niezły ubaw :)
0
@barcelonaLM Polski też kiedyś nie było na mapach i uważasz, że Ci ludzie nie byli Polakami?
0
@FC1899Barca ja jednak wolę przegraną na Euro, ale w takim stylu jak zrobili to za Sousy niż patrzenie na tą kopaninę za Brzęczka
0
@Explode nie zwolnił Nawałki. On sam zdecydował się odejść
1
@clyde myślę że tak. Swierczok fatalna zmiana
7
To jest niebywałe że z VARem jest gwizdany taki karny, a nie są gwizdane ewidentne karne dla Włochów czy Polski w ostatnim meczu.
Anglicy nie dostają karnego ze Szkocją, a Hiszpania w identycznej sytuacji dostaje z Polską.... Po ki ciul jest ten VAR?
1
@Janiama Holandia - Macedonia 2-1
Ukraina - Austria 3-2
2
@Uukasz_93 ale kończył rozgrzewkę przy 0-1 ;)
0
@matirix20 dla mnie bardziej dojrzały i kompletny na ten moment jest Pedri, ale potencjał większy ma Kozłowski.
Tylko Kozłowski ma gorsze warunki żeby ten talent rozwinąć
0
@haryveb944 dla mnie tak
6
Zanim niektórzy zaczną jechać po Zielińskim....
Dla mnie zrobił mega robotę. W ofensywie faktycznie świetnie odcięty przez Hiszpanów, ale czarna robota na boisku zrobiona perfekcyjnie
1
Ale druk idzie... Masakra
0
Gdzie są ci hejterzy?
0
@mariosss20 karny 100% moim zdaniem
0
@PawkoFCB karny 100%