Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VamosRakieta a tych dwóch przeklinających to Pique i Griezmann
6
"skoro oni nam strzelili cztery bramki, to my im możemy strzelić szesc" ;)
Fajnie by było gdyby Barca wyszła przynajmniej z takim zaangażowaniem na rewanż. Nie mówię, że ma awansować, bo to trudne, ale chodzi mi o mental
3
Zdecydowanie gorsze od wyniku jest to pieprzenie przez cały mecz komentatora... No dramat
0
Przykro to pisać, ale do pierwszej bramki PSG znacznie przyczynił się De Jong, a trzecią bramka dla PSG to już zdecydowanie na jego konto.
Szkoda, bo ostatnio jest w niezłej formie
0
@Criss18Barca i ten gol dla Arsenalu po faulu którego nie było
3
Moriba spieprzył podanie to fakt, ale asekuracja Umtitiego to kryminał. Zero motoryki
0
@KmN diesel czy benzyna?
2
@michal26 nic się nie zmieni dla Ciebie, dopóki Ciebie to nie dotknie. Dla mnie światopogląd konfederacji jest nie do przyjęcia, a jeśli doszliby do władzy to wprowadzali by również kolejne zależności od kościoła, zaostrzyliby prawo aborcyjne, itd itd
5
@Denver istotą problemu jest kształt tego podatku. To od czego on ma być płacony i to, że wszystkie inne media będą 35% swojego podatku oddawać na tvp, tv trwam i innym pro rządowym mediom
1
@michal26 czyli ma pomijać swój światopogląd żeby dojść do władzy, a jak już dojdzie to wtedy ma wprowadzać te wszystkie rzeczy o których milczał?
1
@pawello10 mam stanleya od kilkunastu lat i sprawuje się bardzo dobrze :)
0
@Chaoss Urban komunista? Ciekawe, bardzo ciekawe
4
Dwa gole stracone z Granadą i dwa na konto Umtitiego.
Dwa gole z Sevilla i dwa na konto Umtitiego.
Przynajmniej forma stabilna.
0
@Amigo_Blanco Jarek lubi to
0
@Comentateiro ja mam wrażenie że już tylko najbardziej zatwardzialy elektorat w nich wierzy... A ich już nic nie zmieni
4
@IronSanHybrid to oczywiście nieprawda z tym NFZ. Tylko 50% tego podatku poszłoby na służbę zdrowia, natomiast 35% zebranych od wszystkich stacji poszłoby do tvp i innych rządowych mediów
0
@Pawel13sz cały dzień :)
5
Brawo media :)
Brakuje mi tylko w tej informacji, żeby uzmysłowili ludziom że znaczna część z tego podatku ma wracać do mediów rządowych. Mało kto zwraca uwagę na ten zapis.
7
Wreszcie, po wielu latach widać w tej drużynie team spirit... A przy okazji po raz pierwszy od lat widać, że oni naprawdę dobrze wyglądają fizycznie
1
@Rust_Cohle chyba przegapiłem swoją osiemnastkę
33
Barca przez 88min nie mogła odczarować bramki... A przez następne 25min strzeliła tych bramek 5
1
Nie no.... Bez jaj. To nie jest karny
0
Piękny Griezmann
0
Bez kitu, zadłużyli bardzo na tą bramkę. Przecież to wygląda jak Barca - Inter sprzed lat. Dominacja totalna a oni na farcie
0
Znowu ulubieniec LR
1
Trincao zagral prawą nogą :o
0
@MrShakira Umtiti miał bardzo dużo czasu żeby z tego wyjsc. Winienie na siłę Busquetsa nie ma sennsu
2
La Rambla się cieszyła ze gra Umtiti a nie Langlet....
No to Umtiti zadziwił La Ramble
3
@BarcaInfo wiele osób na tej stronie ma "swój" własny kącik na La Rambli, więc i @Chakalaka może mieć kącik polityczny, tym bardziej że wszystkie jego wpisy są napisane w sposób kulturalny. Tobie kompletnie nic do tego, a pisanie, że poczynisz jakieś starania żeby te wpisy stąd usunąć zakrawają już jakieś Twoje samouwielbienie. Tak jak wcześniej pisał @norbi77 kto nie na ochoty czytać to może scrollowac dalej. Nie ma obowiązku komentowania.... Serio ;)
0
Messi zasuwajacy w pressingu. Piękny widok