1

@VamosRakieta a tych dwóch przeklinających to Pique i Griezmann

6

"skoro oni nam strzelili cztery bramki, to my im możemy strzelić szesc" ;)
Fajnie by było gdyby Barca wyszła przynajmniej z takim zaangażowaniem na rewanż. Nie mówię, że ma awansować, bo to trudne, ale chodzi mi o mental

3

Zdecydowanie gorsze od wyniku jest to pieprzenie przez cały mecz komentatora... No dramat

0

Przykro to pisać, ale do pierwszej bramki PSG znacznie przyczynił się De Jong, a trzecią bramka dla PSG to już zdecydowanie na jego konto.
Szkoda, bo ostatnio jest w niezłej formie

0

@Criss18Barca i ten gol dla Arsenalu po faulu którego nie było

3

Moriba spieprzył podanie to fakt, ale asekuracja Umtitiego to kryminał. Zero motoryki

0

@KmN diesel czy benzyna?

2

@michal26 nic się nie zmieni dla Ciebie, dopóki Ciebie to nie dotknie. Dla mnie światopogląd konfederacji jest nie do przyjęcia, a jeśli doszliby do władzy to wprowadzali by również kolejne zależności od kościoła, zaostrzyliby prawo aborcyjne, itd itd

5

@Denver istotą problemu jest kształt tego podatku. To od czego on ma być płacony i to, że wszystkie inne media będą 35% swojego podatku oddawać na tvp, tv trwam i innym pro rządowym mediom

1

@michal26 czyli ma pomijać swój światopogląd żeby dojść do władzy, a jak już dojdzie to wtedy ma wprowadzać te wszystkie rzeczy o których milczał?

1

@pawello10 mam stanleya od kilkunastu lat i sprawuje się bardzo dobrze :)

0

@Chaoss Urban komunista? Ciekawe, bardzo ciekawe

4

Dwa gole stracone z Granadą i dwa na konto Umtitiego.
Dwa gole z Sevilla i dwa na konto Umtitiego.
Przynajmniej forma stabilna.

0

@Amigo_Blanco Jarek lubi to

0

@Comentateiro ja mam wrażenie że już tylko najbardziej zatwardzialy elektorat w nich wierzy... A ich już nic nie zmieni

4

@IronSanHybrid to oczywiście nieprawda z tym NFZ. Tylko 50% tego podatku poszłoby na służbę zdrowia, natomiast 35% zebranych od wszystkich stacji poszłoby do tvp i innych rządowych mediów

0

@Pawel13sz cały dzień :)

5

Brawo media :)
Brakuje mi tylko w tej informacji, żeby uzmysłowili ludziom że znaczna część z tego podatku ma wracać do mediów rządowych. Mało kto zwraca uwagę na ten zapis.

7

Wreszcie, po wielu latach widać w tej drużynie team spirit... A przy okazji po raz pierwszy od lat widać, że oni naprawdę dobrze wyglądają fizycznie

1

@Rust_Cohle chyba przegapiłem swoją osiemnastkę

33

Barca przez 88min nie mogła odczarować bramki... A przez następne 25min strzeliła tych bramek 5

1

Nie no.... Bez jaj. To nie jest karny

0

Piękny Griezmann

0

Bez kitu, zadłużyli bardzo na tą bramkę. Przecież to wygląda jak Barca - Inter sprzed lat. Dominacja totalna a oni na farcie

0

Znowu ulubieniec LR

1

Trincao zagral prawą nogą :o

0

@MrShakira Umtiti miał bardzo dużo czasu żeby z tego wyjsc. Winienie na siłę Busquetsa nie ma sennsu

2

La Rambla się cieszyła ze gra Umtiti a nie Langlet....

No to Umtiti zadziwił La Ramble

3

@BarcaInfo wiele osób na tej stronie ma "swój" własny kącik na La Rambli, więc i @Chakalaka może mieć kącik polityczny, tym bardziej że wszystkie jego wpisy są napisane w sposób kulturalny. Tobie kompletnie nic do tego, a pisanie, że poczynisz jakieś starania żeby te wpisy stąd usunąć zakrawają już jakieś Twoje samouwielbienie. Tak jak wcześniej pisał @norbi77 kto nie na ochoty czytać to może scrollowac dalej. Nie ma obowiązku komentowania.... Serio ;)

0

Messi zasuwajacy w pressingu. Piękny widok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?