3

@SamuraJack jak dla mnie albo niech zmieni agentów, albo niech idzie grać gdzie indziej.
Jest fajnym talentem, dobrze się prezentuje, ale niestety, są rzeczy ważne i ważniejsze, a w tym przypadku ważniejsze są pewne zasady oraz finanse klubu

6

@GeneralXavi ale jak asystował Lewemu przy golach z Niemcami w eliminacjach czy z Portugalią na Euro, albo strzelał ważne bramki to pewnie wtedy było w porządku?
Przydałoby się trochę szacunku dla gościa który tyle dał tej reprezentacji

9

@parpe a wiesz dlaczego Polacy chcieli spakować i w sumie po części spalowali kibiców angielskich w Gdańsku?
Bo kibice angielscy delikatnie mówiąc nie wykazali się szacunkiem do flagi Polski oraz herbu Gdańska

2

Saka swojego pierwszego karnego to chyba zapamięta lepiej niż pierwszy numerek :)

24

Mam nadzieję, że Anglicy nie dostaną organizacji MŚ po tym wszystkim co ich kibice odstawiali

0

@FC1899Barca o ile nie odwołają i nie wydymają Leo tak samo jak Lewego

0

Przynajmniej daleko do domu nie mają ;)

1

@Janiama niestety, boję się tej statystyki

5

Noga 30cm od głowy a ten się za głowę łapie....

1

Alez ten Sterling nurkuje.... No dramat

14

Co za bydło.... Musi gwizdać

1

@Rust_Cohle bo kibicem się jest, a nie bywa. Najlepszy przykład jakie tu były wylewy na Lewego w przerwie z Hiszpanią, a potem nagle Pan piłkarz

0

@Ghotti nigdy nie wybaczę Lacie, że w 2010 nie zatrudnił Kasperczaka tylko Smude. Pamiętam jak wkurzony byłem. Kasperczak z sukcesami za granicą, świetnie prowadził Wisłę, chciał do Euro prowadzić naszą reprezentację za darmo i uzależnić późniejsze wynagrodzenie od wyniku na Euro.... A ten przygłup zatrudnił Dyzmę polskiej piłki... Nosz kurde

5

Przyznam szczerze, że to pierwszy mecz tegorocznego Copa który oglądam, ale tutaj widzę Messiego za którym tęsknię w Barcelonie. Bardzo aktywny w pressingu, agresywny, dający sygnał drużynie, Pan kapitan.
Szkoda, że w Barcelonie od kilku lat takie mecze w sezonie można na palcach jednej ręki policzyć....
A niestety wiele razy takiego Messiego zabrakło w kluczowych meczach poprzednich sezonow

0

@clyde czemu opisujesz moje ręce? :p
A jeśli chodzi o fetysze to chyba nic specjalnego nie mam, ale lubię u kobiety ładny biust :)

0

@Janiama mega fajny odcinek :)

0

@sonek a co się z tym lakierem stało?

1

@amanter Ramos stracił u mnie wszystko co było do stracenia po tym jak potraktował Puyola i Xaviego

6

Jeszcze w październiku podczas meczu Polska - Anglia Borek będzie wspominał karnego którego nie było

0

@konrad1661 wiesz, kiedyś dawno temu ja też zaufałem pewnemu zawodnikowi. Wtedy dałbym sobie za niego rękę uciąć. I wiesz co?

0

Morata złota piłka ;)

1

@maroon to z Włochów już by nie było co zbierać

2

Oyarzabal dwie sety dzisiaj... Chyba za blisko Moraty w szatni siedział

2

@Martwy emocje jak na grzybobraniu

0

@ProMILs megalomani, romantycy futbolu, mówią na nich UEFA

0

@AmigoBlancos racjonalnie: Anglia
Zyczeniowo: Dania lub Hiszpania

0

@ArterkHD to zależy co potrzebujesz

2

@kolomen2 Niemcy - Polska bez problemu

0

@Colon pamiętam, że przed tym meczem Ronaldo i Rivaldo mieli tyle samo brak i bardzo chciałem, żeby to Rivaldo został królem strzelców :D

2

@IronSanHybrid powinna się spiknąć z ojcem Neymara. Cóż to byłby za duet :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?