Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@SamuraJack jak dla mnie albo niech zmieni agentów, albo niech idzie grać gdzie indziej.
Jest fajnym talentem, dobrze się prezentuje, ale niestety, są rzeczy ważne i ważniejsze, a w tym przypadku ważniejsze są pewne zasady oraz finanse klubu
6
@GeneralXavi ale jak asystował Lewemu przy golach z Niemcami w eliminacjach czy z Portugalią na Euro, albo strzelał ważne bramki to pewnie wtedy było w porządku?
Przydałoby się trochę szacunku dla gościa który tyle dał tej reprezentacji
9
@parpe a wiesz dlaczego Polacy chcieli spakować i w sumie po części spalowali kibiców angielskich w Gdańsku?
Bo kibice angielscy delikatnie mówiąc nie wykazali się szacunkiem do flagi Polski oraz herbu Gdańska
2
Saka swojego pierwszego karnego to chyba zapamięta lepiej niż pierwszy numerek :)
24
Mam nadzieję, że Anglicy nie dostaną organizacji MŚ po tym wszystkim co ich kibice odstawiali
0
@FC1899Barca o ile nie odwołają i nie wydymają Leo tak samo jak Lewego
0
Przynajmniej daleko do domu nie mają ;)
1
@Janiama niestety, boję się tej statystyki
5
Noga 30cm od głowy a ten się za głowę łapie....
1
Alez ten Sterling nurkuje.... No dramat
14
Co za bydło.... Musi gwizdać
1
@Rust_Cohle bo kibicem się jest, a nie bywa. Najlepszy przykład jakie tu były wylewy na Lewego w przerwie z Hiszpanią, a potem nagle Pan piłkarz
0
@Ghotti nigdy nie wybaczę Lacie, że w 2010 nie zatrudnił Kasperczaka tylko Smude. Pamiętam jak wkurzony byłem. Kasperczak z sukcesami za granicą, świetnie prowadził Wisłę, chciał do Euro prowadzić naszą reprezentację za darmo i uzależnić późniejsze wynagrodzenie od wyniku na Euro.... A ten przygłup zatrudnił Dyzmę polskiej piłki... Nosz kurde
5
Przyznam szczerze, że to pierwszy mecz tegorocznego Copa który oglądam, ale tutaj widzę Messiego za którym tęsknię w Barcelonie. Bardzo aktywny w pressingu, agresywny, dający sygnał drużynie, Pan kapitan.
Szkoda, że w Barcelonie od kilku lat takie mecze w sezonie można na palcach jednej ręki policzyć....
A niestety wiele razy takiego Messiego zabrakło w kluczowych meczach poprzednich sezonow
0
@clyde czemu opisujesz moje ręce? :p
A jeśli chodzi o fetysze to chyba nic specjalnego nie mam, ale lubię u kobiety ładny biust :)
0
@Janiama mega fajny odcinek :)
0
@sonek a co się z tym lakierem stało?
1
@amanter Ramos stracił u mnie wszystko co było do stracenia po tym jak potraktował Puyola i Xaviego
6
Jeszcze w październiku podczas meczu Polska - Anglia Borek będzie wspominał karnego którego nie było
0
@konrad1661 wiesz, kiedyś dawno temu ja też zaufałem pewnemu zawodnikowi. Wtedy dałbym sobie za niego rękę uciąć. I wiesz co?
0
Morata złota piłka ;)
1
@maroon to z Włochów już by nie było co zbierać
2
Oyarzabal dwie sety dzisiaj... Chyba za blisko Moraty w szatni siedział
2
@Martwy emocje jak na grzybobraniu
0
@ProMILs megalomani, romantycy futbolu, mówią na nich UEFA
0
@AmigoBlancos racjonalnie: Anglia
Zyczeniowo: Dania lub Hiszpania
0
@ArterkHD to zależy co potrzebujesz
2
@kolomen2 Niemcy - Polska bez problemu
0
@Colon pamiętam, że przed tym meczem Ronaldo i Rivaldo mieli tyle samo brak i bardzo chciałem, żeby to Rivaldo został królem strzelców :D
2
@IronSanHybrid powinna się spiknąć z ojcem Neymara. Cóż to byłby za duet :D