Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pamiętam że pierwszy sezon Ronaldinho też był w Pucharze UEFA.
Cóż, jeszcze będzie pięknie, tylko trzeba cierpliwie poczekać i dać czas Xaviemu :)
1
Najgorsze jest to, że przez pierwsze 25min naprawdę wyglądaliśmy lepiej od Bayernu. Potem gol z dupy i się wszystko posypało.
Sytuacje stwarzaliśmy ale brakowało tam 9
1
@Zoker Koeman okrążałby kule ziemską z prędkością porządnego wentylatora
5
Przeczytałem sobie komentarze pod cytatem z Lewandowskiego na tiki tace.... To jest szok jaki tam jest hejt i wylew żółci. Ludzie, ochłońcie trochę. Niedawno wszyscy tutaj pisali jak to Messiego wszyscy nie lubią, a potem jadą w komentarzach na Lewandowskiego.
Obejrzałem cały ten wywiad i moim zdaniem Robert bardzo fajnie, z klasą się wypowiadał. Nigdzie nie płakał o złotą piłkę, zaznaczył, że szanuję wyniki, że dla niego jest wielką sprawa rywalizacja z takim zawodnikiem jak Messi. Wypowiedział się jak pilkarz z klasą o ambicjami. To bardziej Borek się pluł o tą złotą piłkę.
Polecam posłuchać i trochę ochłonąć.
0
@Messibestplayerintheworld myślę, że jakby Leo został to ręczni nie dostaliby po tyłku od Kielc :)
3
F1 lubiłem, oglądałem, interesowałem się kilkanaście lat temu. W czasach gdy więcej zależało od kierowcy.
Dzisiaj, drugi raz od kilku lat obejrzałem wyścig i jestem zszokowany. Czy tam teraz sędziują sędziowie z La Liga?
Przecież to dramat jest
1
@ElKamil do tego lekarze, wirusolodzy, sekekcjonerzy, trenerzy,....
5
@tbas no ba, La Rambla to już w ogóle kompendium wiedzy. Dolina Krzemowa. Kopalnia talentów z każdej dziedziny. Jestem dumny, że mogę się wypowiadać w tak zacnym gronie. Dziękuję
16
Piękny ten mój kraj. Mieszkać w kraju gdzie mamy 38mln selekcjonerów, wirusologów, lekarzy, mechaników, znawców mikro i makroekonomii. Ja to mam szczęście :)
1
@urbipl nie no.... To trzeba już się wyjątkowo uprzeć żeby tam znaleźć podtekst
1
@urbipl gdzie jest te 8 gwiazdek?
0
@Yoshi94 racja. Przesunął mi się jeden puchar o sezon. Zgadza się :)
0
@KrwawiaceoczyVEB kiedy?
0
@Messibestplayerintheworld ja niedawno zapłaciłem za auto kilkanaście tys euro, później wsadzilem w nie jeszcze kilka tys euro i nawet "Głos Sosnowca" o tym nie wspomniał. Skandal
0
@AlicjaFCB uuuuuuuu, zaraz tutaj ludzie z sekty Messiego wpadną i pokażą Ci gdzie raki zimują, okeeeeey?
3
@Zoker a czy na Roberta nie wylewa się tutaj wiadro pomyj? I to też Polacy. No, chyba, że na tej stronie sami ukraińscy imigranci zarobkowi.
Prawda jest taka, że obie strony są siebie warte. Jedni obrzucają gownem Leo, a drudzy Roberta.
Ba, nawet wczoraj widzialem wpis BarcaInfo który jechał na Roberta i pełno tarczek dostał.
Jedni umniejszają drugiemu, a drudzy pierwszemu, a dyskusje są na rynsztokowym poziomie
23
@Zoker ale by było gdyby do końca sezonu Leo nie wyprzedził Frankowskiego w bramkach w League 1. Ahhh i ten ból tyłka kibiców z sekty Leo.
Serio Wam to taką radość sprawia?
Ile Wy macie lat? :D
2
@John_Doe jak to się ładnie mówi "w punkt".
Prawda jest taka, że można znaleźć argumenty za Leo oraz za Lewym, ale to co się dzieje na forum to jakaś abstrakcja. Każdy kto ma odmienne zdanie jest "dzbanem", "ćpunem", "odpłynął", itd itd. Dotyczy to zarówno zwolenników Roberta jak i Leo. Argumenty które teraz są używane za Leo, w poprzednich latach były wysmiewane, bo wtedy działały na korzyść kogoś innego... I odwrotnie. Argumenty za Robertem są bagatelizowane, ale gdy w poprzednich latach dotyczyły Leo to były kluczowe.
Tu jest jakiś kult Messiego, a każdego kto w ten kult się nie wpisuje miesza się z błotem. Dosłownie
17
Leo, klasa za słowa o Robercie. Brawo
3
Widzimy się po restarcie serwerów :D
3
@kejdzi pierwszy karny to skandal. Drugi, to w ogóle tej sytuacji nie powinno być, bo ten różny był po ewidentnym spalonym... A nawet jak już do takiej sytuacji doszło to ten drugi karny taki 60/40 bo Albiol też tam ostro rękami walczył i lapal Garcię za głowę.
1
@PatrychoO jako fan byłem już na tym w kinie :)
6
Jak widzę Mingueze to mam flaschbacki z Oleguerem. Tak samo mi nie pasuje do Barcy i tak samo bije od niego przeciętnością. W tej sytuacji z golem też jakoś dziwnie szedł na tą piłkę... Byłem przekonany ze będzie pierwszy przy piłce, a on jakoś tak jakby się jej bal
5
@Essos Kroos oczywiście :)
0
@Witekk10 to ja polecę klasykiem...
"Można. Gdyby to było złe, to Bóg by inaczej świat stworzył."
0
@macio_944 ale wystarczy odwrócić sytuację i taka sama jazda jest po Lewym po jakimś słabszym meczu
0
@Encore nie, nie, nie... Bo jeszcze PSG zacznie wygrywać.
Poche dobrze sobie radzi. Jak bym nic nie ruszał
0
Motyla noga....
0
@priest9999 nie sądzę... Klopp by podpadł gwiazdorom i spuścili by go w klopie
0
@Derean i dodatkowo w PSG brak pomysłu na grę, a Lucho jednak plan miał