Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Co niektórzy to mają niezły bałagan w głowie żeby takie rzeczy pisać o Lewandowskim i kadrze Polski.
1
@Esio są między Piotrkowem a Częstochową. Są 2, ograniczenie do 70km/h
0
@Tales_Omletu a wg mnie to jeden z niewielu po którym widać ambicje, wolę walki i chęć naprawy tego wszystkiego. Mniejsza o efekty, ale jeśli zagrają z ambicja to będę zadowolony.
Niestety wielu innych jak Rybus, Linetty itp wyglądają na totalnie pozbawionych ambicji
1
@Janiama Dania 1:1 Belgia
0
@Vebrol zgadzam się.
Ja również z Trójmiasta i mam podobne spostrzeżenia
1
@DaPidejpi the Best of the Best to bez wątpienia Freddie Mercury.
Dalej bardzo cenie Serj Tankian, Phil Collins, Axl gdy był 30 lat młodszy :p,
Steven Tylor..
8
Ramsey strzela gola.... Pytanie kogo tym razem pogrzebal
0
@kamilop nooooo, pieniędzy bym na to nie postawił ;)
1
@barteq dla mnie jest tam więcej winnych. Jóźwiak asekurował Bereszyńskiego od bramki Słowaków.... Czyli de facto go nie asekurował tylko podbiegł dla alibi i na dodatek kompletnie odpuścił gdy Bereszyński został ograny.
Bereszyński ograny jak dzieciak, no ale cóż... Zdarza się. Po to jest asekuracja. Teoretycznie mógł jeszcze ratować się faulem przed polem karnym, ale....
No właśnie. Przecież tam był jeszcze Glik który wystarczyłoby żeby zrobił kilka kroków w stronę Słowaka i odciąłby go od bramki, a Glik pół tej akcji patrzył jak ten leci na bramkę i dopiero na końcu robi dwa kroki w jego stronę.
Na końcu Szczęsny, jak to Szczęsny na turniejach. Może nie zawinił najbardziej, ale na pewno nie pomógł, nie dał nic ekstra. Również nie tego oczekuje od bramkarza Juventusu
0
@LeoMessi1994 Klicha? Ciekawe spostrzeżenia
4
@capoN Roman Kluska
0
Wróciła forma u Sterlinga :D
0
Co jak co, ale @VamosRakieta to był szef w środku pola Chorwatów. Zupełnie inaczej gra pukladana niż z Kovaciciem
0
Właśnie szykuje się do świętowania :)
1
@amanter jak dla mnie to problem mięśniowy.
0
No to Benzema będzie mógł siekać w Fifę z Milikiem
0
Muller dziś jak Alba. Jednego zawodnika tylko widzi :D
0
@eosz jeżeli chcesz się bawić w grę na giełdzie to tylko giełda papierów wartościowych a nie kryptowaluty. Kryptowaluty to czyste spekulanctwo
26
@AmigoBlancos moim zdaniem niefart i tyle. Ciężko powiedziec, żeby Barca w tych czterech meczach była wyraźnie słabsza od rywala i zasługiwała na porażki. Po prostu rywale byli skutniejsi albo zaważyły jakieś głupie błędy indywidualne których w tym sezonie było bardzo dużo.
Wyraźnie słabsza od rywala to była Barca w pierwszym meczu z PSG i o ten mecz mogę mieć pretensje
0
@lukaszmatusiewicz zleci jak z bicza strzelił ;)
0
@Bartek22 ewidentnie był pierwszy przy Messim ;)
1
@SteuerFreiMoney małe sprostowanie. Odeszła przedwczoraj.
Niestety. Bardzo lubiłem
2
@Hopner15 ten to chyba chce być prezydentem każdego miasta w Polsce. Ciekawe czy chociaż raz pofatyguje się do Rzeszowa
13
@AmigoBlancos ciężko z samych wrzutek nałapać karne ;)
0
@Encore moim zdaniem nie. Po to jest mur żeby taki strzał zablokował. Inaczej po co go w ogóle ustawiać?
Mur zachował się fatalnie, a Ronaldo odwrócił się plecami jak wystraszony młodszy kolega na podwórku
0
@darekj102 dzięki, będę próbował
0
@Ghazul3293 nie mogę. Za granicą nie działa
0
@Michu94 nie mogę, bo za granicą nie ma tvp, a ja dzisiaj w delegacji
0
Ja pierdziele, podobno takie meczycho a ja nie mam jak obejrzeć
0
Czy ktoś ma jakiś działający link poza granicami naszego kraju?