Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@jakub1906 to wyłącz i włącz jeszcze raz. Będę spokojniejszy przy 2:0
2
@MesQueUnClub_87 genialny aktor
7
Krąży legenda ze piłka po strzale Griza właśnie strąciła piłkę Ramosa z orbity ;)
5
U Trincao prawa noga jest na takim samym poziomie jak prawa noga u Ryana Giggsa - służy tylko do podpierania się. Jest to jedyna cecha w której Trincao dorównuje Giggsowi
0
@tomek256 akurat jako Gdańszczanin i aktywny uczestnik życia Gdańska znam bardzo dobrze wszystkie sprawy Adamowicza. Chętnie podejmę temat, ale jeśli Twoimi jedynymi argumentami jest, że prześwietlała go wyborcza i PO się od niego odwróciła to chyba nie mamy o czym gadać ;)
4
@tomek256 a mnie śmieszy, że ludzie którzy nic nie wiedzą o Adamowiczu mają najwięcej o nim do powiedzenia
1
@BarcaInfo kurde, znowu Messi? :p
13
@Zoker jeszcze brakuje wyznawców zamachu w Smoleńsku :p
1
@matirix20 czemu Griezmann 6? Wykreował 3 setki
0
@pax jeden z tych demonstrujących nawet dość podobny do Busquetsa ;)
6
Messi najlepszym zawodnikiem Barcy i Bilbao ;)
16
Dembele zdrowy to kawał dobrego grajka.... I oby w końcu pech z kontuzjami go opuścił
0
@AmigoBlancos ja tam wolę jak Marcelo gra :)
0
@pele1282 ManU 1:0 po karnym :p
0
@Naturopata też inwestuje na gpw ;)
0
@Naturopata mam wątpliwości czy kupowanie dzisiaj złota jest dobrą inwestycją ;) 2 lata temu tak, ale dzisiaj to tak średnio bym powiedział
0
@Zoker inwestuje. Pieniądz robi pieniądz :)
0
@Coutinho007 np. browara
1
@swiechu97 w dużym mieście roboczogodzina to około 80-100zl. W mniejszym mieście około 60-70zl roboczogodzina.
Ja za wymianę filtra plus oleju kasuje około 50zl plus materiały oczywiście
1
@erix10 problem jest taki, że nawet zwykle przeziębienie daje wynik niejednoznaczny, bądź czasem pozytywny.
0
@kewin Thomas sam w Stambule. Widać że idą święta
2
Barca grała fajnie, miała kontrolę nad meczem, przeciwnicy odcięci od okazji i wtedy wchodzą oni.... Jeden cały na biało, drugi na czarno i Valladolid zaczyna grać ;)
0
@Quavosk zna. To łysy chciał mówić po niemiecku
1
To teraz oglądać oglądać
1
@Colon bardzo fajnie sobie radzi :)
3
Jak fajnie dzisiaj było oglądać Messiego w pressingu. Miod na moje oczy
1
@macio_944 czyli reasumując te wszystkie komentarze to ***** ***
0
@halfnolife przysięgam, nie. Trzymam się twardo.
0
@mekston to nie ja. Przysięgam
1
@mekston dobra, odpuszczę :) to pilnujcie tam żeby wtopy Athleticu nie było ;)