4

@jakub1906 to wyłącz i włącz jeszcze raz. Będę spokojniejszy przy 2:0

2

@MesQueUnClub_87 genialny aktor

7

Krąży legenda ze piłka po strzale Griza właśnie strąciła piłkę Ramosa z orbity ;)

5

U Trincao prawa noga jest na takim samym poziomie jak prawa noga u Ryana Giggsa - służy tylko do podpierania się. Jest to jedyna cecha w której Trincao dorównuje Giggsowi

0

@tomek256 akurat jako Gdańszczanin i aktywny uczestnik życia Gdańska znam bardzo dobrze wszystkie sprawy Adamowicza. Chętnie podejmę temat, ale jeśli Twoimi jedynymi argumentami jest, że prześwietlała go wyborcza i PO się od niego odwróciła to chyba nie mamy o czym gadać ;)

4

@tomek256 a mnie śmieszy, że ludzie którzy nic nie wiedzą o Adamowiczu mają najwięcej o nim do powiedzenia

1

@BarcaInfo kurde, znowu Messi? :p

13

@Zoker jeszcze brakuje wyznawców zamachu w Smoleńsku :p

1

@matirix20 czemu Griezmann 6? Wykreował 3 setki

0

@pax jeden z tych demonstrujących nawet dość podobny do Busquetsa ;)

6

Messi najlepszym zawodnikiem Barcy i Bilbao ;)

16

Dembele zdrowy to kawał dobrego grajka.... I oby w końcu pech z kontuzjami go opuścił

0

@AmigoBlancos ja tam wolę jak Marcelo gra :)

0

@pele1282 ManU 1:0 po karnym :p

0

@Naturopata też inwestuje na gpw ;)

0

@Naturopata mam wątpliwości czy kupowanie dzisiaj złota jest dobrą inwestycją ;) 2 lata temu tak, ale dzisiaj to tak średnio bym powiedział

0

@Zoker inwestuje. Pieniądz robi pieniądz :)

0

@Coutinho007 np. browara

1

@swiechu97 w dużym mieście roboczogodzina to około 80-100zl. W mniejszym mieście około 60-70zl roboczogodzina.
Ja za wymianę filtra plus oleju kasuje około 50zl plus materiały oczywiście

1

@erix10 problem jest taki, że nawet zwykle przeziębienie daje wynik niejednoznaczny, bądź czasem pozytywny.

0

@kewin Thomas sam w Stambule. Widać że idą święta

2

Barca grała fajnie, miała kontrolę nad meczem, przeciwnicy odcięci od okazji i wtedy wchodzą oni.... Jeden cały na biało, drugi na czarno i Valladolid zaczyna grać ;)

0

@Quavosk zna. To łysy chciał mówić po niemiecku

1

To teraz oglądać oglądać

1

@Colon bardzo fajnie sobie radzi :)

3

Jak fajnie dzisiaj było oglądać Messiego w pressingu. Miod na moje oczy

1

@macio_944 czyli reasumując te wszystkie komentarze to ***** ***

0

@halfnolife przysięgam, nie. Trzymam się twardo.

0

@mekston to nie ja. Przysięgam

1

@mekston dobra, odpuszczę :) to pilnujcie tam żeby wtopy Athleticu nie było ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?