1

Pedri też jeszcze chyba słucha Stinga na Sylwestrze

0

Penatli a favor del Real Madrid

0

Ferran wyszedl z szatni na drugą połowę?

0

Ferran i Rashford, oddajcie fartucha

0

Ferran dzis chyba tylko trzy kontakty z piłką. Zaczął od chu***go przyjęcia, a każdy kolejny kontakt był tylko gorszy

5

@Roobo ale to przecież Mentzen mówił tylko Trump, Trump, Trump, mąż stanu, najlepszy prezydent itd, więc ten post chyba napisał do samego siebie

3

@Kgorecki2500 z ciekawością obserwuje Twoją przemianę w stosunku do Trumpa. Fajnie, że nie jesteś takim zatwardziałym typem co teraz fikołki robi.

0

@Aragorn33 głos rozsądku xad

3

@RoberDzik kuzwa... 30.... kiedy to było.... ciesz się póki młody i zdrowy

1

@PatrychoO najgorsze jest to, że może występować "nic nieczucie" będąc żywym, tu na Ziemi... I to jest dopiero przewalone.
Po śmierci moim zdaniem tak to właśnie wygląda. Mózg przestaje pracować i tyle. Opowieści ludzi którzy przeżyli śmierć kliniczną to też wytwór ich wyobrazni, obraz który wykreował mózg... żywy mózg. Gdy mózg przestaje działać to po prostu koniec i tyle

17

@ArterkHD nie, to nie jest normalne

4

@norbi77 na koniec filmiku powinien jeszcze zrobić loda Putinowi i byłby komplet

3

@Comentateiro musiałem sobie wygooglac o czym do mnie rozmawiasz, czy mnie nie obrażasz xD

8

A ja pod choinkę dostałem od żony LEGO FC Barcelona celebration. Stary koń ze mnie, a fajne to i od razu wczoraj poskładałem :D

4

@Comentateiro ... Donald z uśmiechem wszedł, przywitał się ze wszystkimi. Jego Ekscelencja podzielił się z nami opłatkiem, zasiedliśmy do stołu i wtedy.... Tusk się rozpłakał. Gdy opanował emocje, lekko chlipiąc, wydusił tylko z siebie "jestem z Ciebie dumny @Comentateiro ". To najlepsze święta jakie mialem. Takiego wzruszenia nie spowodował u mnie nawet dziadek, gdy w 1942r przywiózł prosto z Niemiec, od kolegi z Wehrmachtu, nowy rower dla mnie.


Dopisałem Ci resztę, że La Bamba uwierzyła ;)

Wesołych

2

Wszystkiego dobrego ma Święta dla La Rambli. Życzę Wam dużo zdrowia, żebyście potrafili odczuwać radość. To tak cholernie ważne. Oczywiście dużo spokoju i spełnienia marzeń.

1

@Safrani ale zdjęcie Tuska z paliwem nie jest fejkiem

8

Ale skubany świergoli po hiszpańsku

0

@RichardWinters ok, faktycznie w 2023r to zmienili. Tym rocznikiem nie jezdzilem

0

@DTMisTheBest no to nie do końca jest prawda. Manetki kierunkowskazów w Tesli oczywiście są. Aby zwiększyć częstotliwość pracy wycieraczek wystarczy wcisnąć przycisk na manetce i na ekranie kliknąć odpowiedni bieg wycieraczek. Można też na manetce w każdej chwili wymusić ruch wycieraczek.
Ekrany w Tesli faktycznie w pierwszej chwili lekko przerażają, ale po paru dniach jeżdżenia tam naprawdę jest wszystko intuicyjne i nie wymaga więcej uwagi niż ekrany w nowych autach spalinowych

1

@michal26 bo tak nie jest. Chcieli dać Ukrainie kasę z zamrożonych aktywów rosyjskich, ale przeciw była cały czas Belgia, bo to u nich są te środki i boją się odpowiedzialności. Wszyscy poza tym byli za, do przedwczoraj kiedy w ostatniej chwili z poparcia wycofała się Meloni.
Wtedy powstał pomysł, że UE daje 90mld pożyczki Ukrainie, która ma być zabezpieczona właśnie tymi aktywami rosyjskimi. Ukraina podjęła zobowiązanie spłaty pożyczki jeżeli otrzyma od Rosji reparacje. Jeżeli nie otrzyma to zabezpieczeniem są ruskie aktywa. Na tym szczycie było tak wyraźnie podkreślane, że to agresor ma zapłacić za to, że naprawdę trzeba dużo złej woli, żeby wywalić takie posty jak ten na La Rambli, czy to co Zajaczkowska wywaliła w social mediach

1

@Sulimo pewnie ukradkiem popierasz Tuska ;)

1

@NeroTFP1 nawet nie odpalam... nie będę robił zasięgów idiocie

0

@NeroTFP1 to nie jest fejk? Bo brzmi to wręcz surrealistycznie

3

@agaFCB nie powiem Ci "wszystko będzie dobrze", bo nie znoszę tego tekstu. Nie wiem czy wszystko będzie dobrze, nie wiem czy jutro będzie lepiej, ale wiem, że bardzo dużo zależy od Ciebie. Nie znam Cię, ale to co mogę Tobie doradzić to nie siedź w domu, wyjdź na spacer, do lasu, do miasta gdziekolwiek. Cztery ściany dodatkowo podbijają złe samopoczucie. Pewnie nie chcesz nikogo widzieć, nie chcesz żeby ktokolwiek Cię oglądał, ale uwierz że wyjście z domu, przewietrzenie głowy, a nawet wypłakanie się na świeżym powietrzu pomaga.
Tyle ode mnie i trzymam kciuki za Ciebie

0

@Roobo nooo, jest potencjał

9

Nie chce Bana dostać więc napiszę najłagodniej jak potrafię....

Motyla noga i stu ormowców! Ten RMTV to nauki u TVPiS i Republika praktyki pobierał

0

@juarez tak, mojemu ojcu uratowały życie pasy... I nie, nie miał kolizji przy prędkości 30km/h, tylko zapierdzielilo w niego BMW czołowo

5

Potężny anglik przywraca nadzieję dla @AmigoBlancos

3

Hansi podczas tego meczu odświeży sobie wszystkie niemieckie przekleństwa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?