0

@gumaz no to faktycznie chłop przegiął

0

@gumaz jest jakiś filmik z tego? Bo zdjęcie zrobione w odpowiednim momencie może przedstawiać dosłownie wszystko

0

@damianex10 minę ma taką jakby chciał postawić wszystkich pod ścianą i otworzyć ogień xD

0

@michal26 ja sje z tym kompletnie nie zgadzam. Braun nie może być wyjęty spod prawa. Rozumiem Twój sposób myślenia, ale się z nim nie zgadzam. Historia też mówi, że mam rację. Kiedyś pewnemu malarzowi z Austrii również pozwalano głosić podobne hasła i tak rósł, rósł, aż urósł. To co robi Braun ma wiele punktów wspólnych z Adolfem... za duzo

2

Co tu się dzisiaj dzieje w stosunku do Lewego? Przecież on naprawdę nieźle dzisiaj gra

0

@Roobo przecież został pchnięty w plecy, co mial zrobić?

2

Wyluzujcie się. Gramy wcale nie tak źle jak wielu tu pisze. Drobne poprawki i wygramy to

0

@Rekinek1899 a co nie tak zrobili Fermin i Lewy?

10

@Arkon ten facet jest niebezpieczny. Mam nadzieję, że chłop dostanie wyroki do tego czasu

0

@Kgorecki2500 jak dobrze pamietam to bardzo kibicowałeś Trumpowi w wyborach?

Ja do tej pory nie wierzę, że amerykanie wybrali go na Prezydenta

2

@Pawlak1992 Kazimierz Górski

9

@wojopancer generalnie kazdy kto grał w piłkę na jakimś tam ciut lepszym poziomie to stwierdzi, że 90% piłkarzy to po prostu idioci lub niezbyt lotne umysły.

3

@gumaz wielu klientów mówi mi to samo. I teraz man kolejki na 2 miesiące naprzód xD

0

@Pedri16Future w ogóle kto jest władny decyzji o tym czy występować czy zrezygnować?

1

@gorgota faktycznie. Bezdyskusyjnie lekarz by Ci się przydał:p

1

@PatrychoO
Aborcja - TAK
Związki partnerskie - TAK
Eutanazja - TAK
Kanapka Drwala - NIE MAM ZDANIA
Rodzynki - ALE NIE W SERNIKU
Donald Tusk - TAK
Karol Nawrocki - NIE
Sfałszowane wybory - NIE
Reparacje - NIE MA NA TO SZANS
Niemcy - POD PEWNYMI WZGLĘDAMI TAK, POD INNYMI NIE
Unia Europejska - JAK WYŻEJ
Ukraina - POMOC TAK, ALE TEZ TWARDE ZABEZPIECZENIE INTERESOW NA PRZYSZŁOŚĆ
Rosja - DO ZAORANIA
Tenis - MOZE BYĆ
F1 - TAK, ALE TO JUZ NIE TO CO KIEDYS
Walki na Orlenie - CO?
Harry Potter - NIE
Ronald Araujo - NIE
Frenkie de Jong - TAK
Julian Alvarez - NIE
Legia Warszawa - NIE
Real Madryt - NIE
Moderacja - WIDZIALEM LEPSZE

4

@PatrychoO kurde, nikogo nie znam

3

@buglikos bo Lewy od zawsze to jest TOP jeśli chodzi o karne. To, że w tym sezonie faktycznie wygląda gorzej pod tym względem nie zmienia całokształtu

2

Pierwsze dobre zagranie Balde xD

1

No dobra, Almada podbił stawkę w tym zakładzie

0

Całe nasze trio na bakier z celnością w tym meczu

0

@Korsain a co tu było złe w tej akcji? Nie sięgnął i tyle. Ustawiony był dobrzs

5

Raphinia założył się z Lewym i Juliano Simeone kto spieprzy lepsza sytuację

0

@Salchent po raz kolejny czyli drugi xD

0

O ile pamiętam nietrafione karne Lewego, a było ich bardzo mało, to ten był najgorszy. Pierwszy raz u niego coś takiego widziałem

0

Nie pamiętam takiego karnego Lewego

17

@marcin62 niedosc że to manipulacja i to spora to jeszcze ten mem jest na granicy paragrafów i przede wszystkim poza dobrym smakiem.

Tusk powiedział, że jeśli Niemcy nie wypłaca tych reparacji, to Polska zacznie je wypłacać pokrzywdzonym i potem będzie domagała siw zwrotu od Niemiec. Tymczasem Mentzen najpierw napisał, że Polska będzie wypłacać reparacje Niemcom, a potem walną tego mema... goni Berkowicza i Zajaczkowską jeśli chodzi o poziom, a raczej jego brak

0

@July_6_BcN oddajcie nam starego xD

16

@Giwera ale o co Tobie chodzi tak właściwie? Przekręcacie i odwracacie kompletnie sens wypowiedzi. To się nazywa manipulacja.


13

@Comentateiro oni kompletnie nie zrozumieli co Tusk powiedział. Łącznie z Mentzenem zresztą...
Tusk powiedział, że jeśli Niemcy nie zapłacą, to Polska wypłatę reparacji (Polakom) weźmie na siebie i potem będzie odzyskiwać te pieniądze od Niemiec.
Konfederaci usłyszeli, że Tusk chce coś wypłacać Niemcom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?