Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Stare angielskie przysłowie mówi "do szesnastu razy sztuka"
0
@tomek8756 ten chłopak jest na najlepszej drodze żeby być kopią Neymara. Niestety pod każdym względem...
1
@michal26 witam w klubie... też nie mam pojęcia kto to jest
2
@bezalkoholowy dwóch już zostało skazanych prawomocnym wyrokiem, ale Duda ich ułaskawił.
Będzie to trwało, ale jeśli pis nie wróci do władzy to uważam, że odpowiedzą za dużą część swoich wałków
6
Poniedzialek: wychodzi na jaw, że dwutygodniowy rząd Morawieckiego sprzedał kluczową działkę dla projektu CPK.
Wtorek: wniosek o uchylenie immunitetu dla Ziobro oraz gotowość do postawienia 26 zarzutów, w tym kierowania zorganizowaną grupą przestępczą.
Dodatkowo więcej szczegółów jeżeli chodzi o sprzedaż działki, m.in że sprawa została załatwiona w 24h, informowany o tym był Horała który nic nie zrobił, itd
Środa: jeszcze nie wiem, ale w jeśli byłbym z PiS to spokojnie bym nie spał... :p
0
@Roobo i to wszystko w poniedziałe. Tydzień zapowiada się emocjonująco
2
@gumaz "to ja złodziej"
1
@Aragorn33 brawo. Widzę, że chociaż jeden rozumiał jak to działało. To pieprzenie, że Tusk ukradł pieniądze z OFE to jedno z lepszych kłamstw pis. Zresztą wielu dziennikarzy jak i polityków też tego nie ogarnia i potrafią strzelić taka głupotę jak choćby Kidawa.
Można dyskutować czy ten ruch był najlepszym rozwiązaniem, ale mówienie o kradzieży to jest zwykle nieogarnianie tematu.
Jak słyszę o tym jak pis walczył z mafiami vatowskimi to też mnie skręca. Przypomnę, że gdy Ministrem Finansów w rządzie PiS byl Marian Banaś to mafia vatowska działa w ministerstwie i są za to wyroki.
A najlepsze wałki na VAT to poszły w Orlenie
0
@jaras121 aż krzyczeć zaczął
0
@Roobo ciężko jest rozmawiać, jak nie rozróżniasz spółki z osobowoscia prawną od osób fizycznych. Dla Ciebie spółka, jej prezes, wice prezes itp to jest jedną osobą
2
@TR3YWAY dlatego napisałem, że zaskakują mnie te dane, bo po prostu spośród ludzi których znam to nie zauważyłem takiej tendencji
1
@TR3YWAY szczerze mówiąc nie znam ani jednej kobiety która nie pracuje :o
Znam za to kilku mezczyzn bez roboty, więc to zaskakujące dane
3
@Roobo poza tym zobacz co Mentzen wstawiał 3 godziny wcześniej... tam pisał o znajomym Telusa. Chłop się miota w zeznaniach strasznie
6
@Roobo Mentzen z tym postem nieźle odpłynął.
Po 1: od kilku miesięcy toczy się śledztwo w prokuraturze, więc to nie prawda, że dopiero teraz dziennikarze to ujawnili
Po2. Niech pokaże dowod, że ten gość finansował Campus i kampanie Trzaskowskiego, bo ile można sprawdzić w oficjalnych danych to Mentzen złapał się na niezłego fejka
1
@michal26 już 5 :p
5
Yamal sam na siebie narzucił presję szczekając w internecie i teraz tego nie dowozi niestety. Mam nadzieję, że młody nabierze trochę pokory, bo talent ma nieprzeciętny, ale głowa nie zawsze dojeżdża.
Oczywiście nie wykluczam, że jakaś genialna akcje w drugiej połowie zrobi, ale nie zmieni to faktu, że to co gadał było na niekorzyść i jego i druzyny
0
@PatrychoO tak naprawdę to pis próbując go zniszczyć sam go pchnął w ramiona drugiej strony politycznej. Owsiak wcześniej nie angażował się jednoznacznie i teraz też nie zaczął sam z siebie
0
@BorzyKrzys też się zastanawiam dlaczego oni mają z tym takim problem. Prawdopodobnie nie chcą podpaść wujkowi z Ameryki, który jest zakochany w tym co wyprawia Izrael
2
@gumaz pewnie jakieś lokalne patologie są, ale generalnie był to świetny pomysł i w większości jak obserwuje to Orliki są pełne. Przynajmniej w Gdańsku
3
@Fake69 to by było dłuższe niż 3 części Ojca Chrzestnego
2
@Pomimo27 Mirosław Baka
0
@Popitek12 mi się świetnie jeździ Panamerą. Mega fajne auto
3
@Aragorn33 a przed Messim Ronaldinho. Nie można o tym zapominać. To on przywrócił magię na Camp Nou
0
@Konradowskyy Marek Citko. Podobny casus
11
Czy to możliwe, że Iniesta wykąpał kiedyś Pedriego?
0
@BezglutenowyPedri celował dobrze pod lade, ale się pomylił. Obrońca robił wślizg, bramkarz leciał w ciemno, więc walenie pod lade było najlepszym pomysłem, ale po prostu przelicytował. Ferran we wcześniejszym meczu też zwalił kilka setek, a nie zauważyłem żeby przez ktoś na La Rambli przez to wiercił się w łóżku i nie mógł spać
12
@Matheu12 nie ożeniłbym się z pierwszą żoną... bo to zła kobieta była
0
@gumaz rozumiem. Zmierzono temperaturę 37 stopni Celsjusza
5
@LeszekFCB mam wrażenie, że wielu niezrozumiało tego komentarza Hołowni.
On mowi o sobie "czyli czas już odejść w niesławie" (nawiązanie do tego, że zaraz ustępuje z funkcji marszałka). Świadczy o tym początek zdania, że odniósł mylne wrażenie.
Mam wrażenie że wielu to odbiera jako słowa o Tusku, co jest moim zdaniem bledem
Edit: @Aragorn33 mnie uprzedzil
3
@TR3YWAY gratki. Ja w zeszłym roku w końcu zrobiłem całą Orlą Perć o czym zawsze myślałem, ale brakowało czasu.
Szczerze mówiąc myślałem, że będzie trudniej, ale i tak jestem z siebie bardzo zadowolony biorąc pod uwagę okoliczności w jakich zdecydowałem się wejście