Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz rozumiem. Zmierzono temperaturę 37 stopni Celsjusza
5
@LeszekFCB mam wrażenie, że wielu niezrozumiało tego komentarza Hołowni.
On mowi o sobie "czyli czas już odejść w niesławie" (nawiązanie do tego, że zaraz ustępuje z funkcji marszałka). Świadczy o tym początek zdania, że odniósł mylne wrażenie.
Mam wrażenie że wielu to odbiera jako słowa o Tusku, co jest moim zdaniem bledem
Edit: @Aragorn33 mnie uprzedzil
3
@TR3YWAY gratki. Ja w zeszłym roku w końcu zrobiłem całą Orlą Perć o czym zawsze myślałem, ale brakowało czasu.
Szczerze mówiąc myślałem, że będzie trudniej, ale i tak jestem z siebie bardzo zadowolony biorąc pod uwagę okoliczności w jakich zdecydowałem się wejście
11
@VegetaPolska bardzo dobrze, że go nigdy nie było w Realu, bo pozostal sympatycznym Niemcem
0
Kamil trzyma poziom
1
@gumaz sama śmietanka... I jak tu traktować ich poważnie?
10
@LeszekFCB no co Ty.... chyba La Rambli nie czytałeś przed wyborami w USA :p
1
@Lola120 im później się pójdzie po pomoc tym trudniej jest wrócić. Życzę Tobie dużo siły i powrotu do zdrowia i fajnie, że chociaż coś Ci sprawia radość. Najgorsze jest nie odczuwanie jakichkolwiek uczuć
2
@Comentateiro a Flick do kiedy?
3
Komentarz usunięty
1
@adamek20151 mam nadzieję, że te przecieki to nie były z ubikacji na której jest nalepka
2
Ferran biegając wkolo Lewego ma dzisiaj pełno miejsca i dobrze je wykorzystuje
1
@Azazel_Pazuzu to jeżeli chodzi o historie z politykami stanowiącymi prawo, to ja miałem ciekawą historię z posłem Ziobro.
Circa 13 lat temu wracałem z Wawy do Gdańska, zatrzymałem się za Warszawą zatankować, a tam na stacji był ów Pan. Zaoarkowal oczywiście dokładnie pod samymi drzwiami. Zatankowałem i pojechałem (przyznam, że zgodnie z przepisami nie jechalem), ale on mnie i tak dogonił dość szybko. Na DK 10 wyprzedził mnie i chwilę się za nim puściłem, ale jak wpadł 140km/h w teren zabudowany, po czym wystrzelił na drugą stronę "wysepek" i zaczął wyprzedzać wszystko hurtem używając drogowych jak stroboskopów to odpuściłem, bo ja lubię sobie poszaleć, ale robię to na torze zawsze (a przynajmniej w tamtych czasach tak robilem).
2
@Safrani tu bardziej chodzi o to, że imprezuje sobie z towarzystwem na które publicznie pluje
3
@TR3YWAY umow mu fizyty u lekarzy na NFZ. Dorośnie i będzie jak znalazł
1
@Luciano99 podróżować, zwiedzać świat i.....
0
@clyde nie strac wszystkiego od razu. Zaszalej, ale z głową
42
Było wiadomo, że kibice będą pomagać gospodarzom? Było.
Było wiadomo, że to trydnu teren i czeka nas ciężki mecz? Było.
Było wiadomo, że La Rambla się zesra? No Było, Było...
Jedziemy spokojnie z drugą połową
7
@Jakchcesz niezła patola z Twoją mamą, że tak wcześnie każe Ci wstawać i krzyczy. Nie myślałeś żeby to gdzieś zgłosić?
0
@Laminedependencia to ja :D
Łełanie, łabałbał... jest dużo możliwości
1
@Sulimo ja się parę miesięcy temu dowiedziałem, że mój najlepszy przyjaciel, mega inteligentny gość, ma SM. Najgorsza jest niemoc, że nic nie możesz zrobić
0
@maroon zgadza się
19
17 Września. Czy Sławek wrzucił już film z Placu Czerwonego z odpaloną racą i transparentem, że pamiętamy o ich gwałtach, grabierzy i wymordowaniu naszej inteligencji w Katyniu?
Bo nie wiem czy przegapiłem czy co jest grane?
3
@spiderman1899 poczekaj cierpliwie na odpowiedź, przed Tobą jest jakieś 37tys ważniejszych użytkowników xD
2
@MsBarca to ma też drugie dno. Ja nie jestem kierowcą ciężarówki, ale zdarza mi się jeździć np lawetą z przyczepą. Pojeździłbyś z tachografem, to zmieniłbyś szybko zdanie o tym "bo im się spieszy"
0
@Herato Ronaldo ma chyba jednak więcej goli w repce ;)
Edit, źle przeczytałem :D
0
@SelloutCrowd no pewnie że niechcący. Miały lecieć Melbourne ale wpisało im się Malbork, zamiast Londyn wyszedł im Lądek Zdrój
3
@szymek029 Mentzen to akurat był tak blisko wygranej jak ja transferu do Barcelony. W 2007 ja bardzo chciałem dołączyć do Barcy, ale w Barcelonie nikt nie miał o tym zielonego pojęcia
0
@tomek8756 ja w swoim życiu przeczytałem dwie książki... :p
1
@marcin62 to tłumaczenie strasznie pokrętne...