0

@gumaz rozumiem. Zmierzono temperaturę 37 stopni Celsjusza

5

@LeszekFCB mam wrażenie, że wielu niezrozumiało tego komentarza Hołowni.
On mowi o sobie "czyli czas już odejść w niesławie" (nawiązanie do tego, że zaraz ustępuje z funkcji marszałka). Świadczy o tym początek zdania, że odniósł mylne wrażenie.

Mam wrażenie że wielu to odbiera jako słowa o Tusku, co jest moim zdaniem bledem

Edit: @Aragorn33 mnie uprzedzil

3

@TR3YWAY gratki. Ja w zeszłym roku w końcu zrobiłem całą Orlą Perć o czym zawsze myślałem, ale brakowało czasu.

Szczerze mówiąc myślałem, że będzie trudniej, ale i tak jestem z siebie bardzo zadowolony biorąc pod uwagę okoliczności w jakich zdecydowałem się wejście

11

@VegetaPolska bardzo dobrze, że go nigdy nie było w Realu, bo pozostal sympatycznym Niemcem

0

Kamil trzyma poziom

1

@gumaz sama śmietanka... I jak tu traktować ich poważnie?

10

@LeszekFCB no co Ty.... chyba La Rambli nie czytałeś przed wyborami w USA :p

1

@Lola120 im później się pójdzie po pomoc tym trudniej jest wrócić. Życzę Tobie dużo siły i powrotu do zdrowia i fajnie, że chociaż coś Ci sprawia radość. Najgorsze jest nie odczuwanie jakichkolwiek uczuć

2

@Comentateiro a Flick do kiedy?

3

Komentarz usunięty

1

@adamek20151 mam nadzieję, że te przecieki to nie były z ubikacji na której jest nalepka

2

Ferran biegając wkolo Lewego ma dzisiaj pełno miejsca i dobrze je wykorzystuje

1

@Azazel_Pazuzu to jeżeli chodzi o historie z politykami stanowiącymi prawo, to ja miałem ciekawą historię z posłem Ziobro.
Circa 13 lat temu wracałem z Wawy do Gdańska, zatrzymałem się za Warszawą zatankować, a tam na stacji był ów Pan. Zaoarkowal oczywiście dokładnie pod samymi drzwiami. Zatankowałem i pojechałem (przyznam, że zgodnie z przepisami nie jechalem), ale on mnie i tak dogonił dość szybko. Na DK 10 wyprzedził mnie i chwilę się za nim puściłem, ale jak wpadł 140km/h w teren zabudowany, po czym wystrzelił na drugą stronę "wysepek" i zaczął wyprzedzać wszystko hurtem używając drogowych jak stroboskopów to odpuściłem, bo ja lubię sobie poszaleć, ale robię to na torze zawsze (a przynajmniej w tamtych czasach tak robilem).

2

@Safrani tu bardziej chodzi o to, że imprezuje sobie z towarzystwem na które publicznie pluje

3

@TR3YWAY umow mu fizyty u lekarzy na NFZ. Dorośnie i będzie jak znalazł

1

@Luciano99 podróżować, zwiedzać świat i.....

0

@clyde nie strac wszystkiego od razu. Zaszalej, ale z głową

42

Było wiadomo, że kibice będą pomagać gospodarzom? Było.
Było wiadomo, że to trydnu teren i czeka nas ciężki mecz? Było.
Było wiadomo, że La Rambla się zesra? No Było, Było...

Jedziemy spokojnie z drugą połową

7

@Jakchcesz niezła patola z Twoją mamą, że tak wcześnie każe Ci wstawać i krzyczy. Nie myślałeś żeby to gdzieś zgłosić?

0

@Laminedependencia to ja :D
Łełanie, łabałbał... jest dużo możliwości

1

@Sulimo ja się parę miesięcy temu dowiedziałem, że mój najlepszy przyjaciel, mega inteligentny gość, ma SM. Najgorsza jest niemoc, że nic nie możesz zrobić

0

@maroon zgadza się

19

17 Września. Czy Sławek wrzucił już film z Placu Czerwonego z odpaloną racą i transparentem, że pamiętamy o ich gwałtach, grabierzy i wymordowaniu naszej inteligencji w Katyniu?

Bo nie wiem czy przegapiłem czy co jest grane?

3

@spiderman1899 poczekaj cierpliwie na odpowiedź, przed Tobą jest jakieś 37tys ważniejszych użytkowników xD

2

@MsBarca to ma też drugie dno. Ja nie jestem kierowcą ciężarówki, ale zdarza mi się jeździć np lawetą z przyczepą. Pojeździłbyś z tachografem, to zmieniłbyś szybko zdanie o tym "bo im się spieszy"

0

@Herato Ronaldo ma chyba jednak więcej goli w repce ;)

Edit, źle przeczytałem :D


0

@SelloutCrowd no pewnie że niechcący. Miały lecieć Melbourne ale wpisało im się Malbork, zamiast Londyn wyszedł im Lądek Zdrój

3

@szymek029 Mentzen to akurat był tak blisko wygranej jak ja transferu do Barcelony. W 2007 ja bardzo chciałem dołączyć do Barcy, ale w Barcelonie nikt nie miał o tym zielonego pojęcia

0

@tomek8756 ja w swoim życiu przeczytałem dwie książki... :p

1

@marcin62 to tłumaczenie strasznie pokrętne...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?