4

@gumaz za dużo wiem o Nawrockim żeby wierzyć w jakąś jego ludzką twarz...

0

@GTBTP i na tej niewiedzy dzisiaj partie budują swój elektorat. Szczególnie w tym celuje PiS i Konfederacja. Sieją pełno fejków lub półprawd, umieją w social media, i te półprawdy z prędkością światła i bezrefleksyjnie powielają "pozyteczni idioci"

1

@Jakchcesz taki mamy teraz język.... nie "użył argumentów" tylko "zaorał", nie "piłkarz jest za slaby", tylko "szrot"...

1

@MessiSuarezNeymar Ty słuchasz co on powiedział po angielsku? Czy dalej będziecie z siebie debili robić? Tusk nic takiego nie powiedział, tłumacz źle powiedział

2

@MessiSuarezNeymar że Wy te głupoty dalej powielacie.... Tusk się nie przejęzyczył i powiedział poprawnie. Tłumacz dal ciała

3

@Lucerfi nie, to pokazuje do jakiego poziomu doszli Polacy. Trzaskowskiego idealny nie jest, ale jest 100x lepszy od gangusa Nawrockiego

0

@michal26 kolejny dowód na to, że Braun jest niebezpieczny i nie powinien być nigdzie zapraszany

5

@MessiSuarezNeymar nic takiego premier nie powiedzial, nie siej fejków

0

@Tasde tak jak choćby 100 ustaw Mentzena, słynna 5 Mentzena, itd.


1

@Commando i kończy się na icz

5

@barcowy1899 w szkole podstawowej powiedzą że genialnie, w szkole średniej że przeciętnie, itd...

0

@Nazio_87 jak Nikosia zastrzelili to zarówno Karol Nawrocki jak i Tadeusz Batyr mieli 15 lat

0

@Nazio_87 jak Nikosia zastrzelili to on stał przed kioskiem i slinil się do okładek playboya.

1

@Deathwing112 cały. Co więcej, nawet przeczytałem program każdego kandydata. Jeszcze lepiej.... słuchałem cały wykład Mentzena do studentów, gdzie całkiem poważnie odpowiedział na pytanie z widowni, że dyplom lekarza to tylko świstek i on woli pójść do wiejskiej baby.

5

Reforma zdrowia wg Mentzena: dopuścić wiejską babę do składania kości

1

Braun powinien być trzymany w zamknięciu.

Rozumiem, że pieniążki z UE mu się zgadzają?

1

@bezalkoholowy no właśnie nie do końca. Tam jedną rzecz nie jest doprecyzowana i zależy od interpretacji

0

@Aragorn33 generalnie sytuacja nie jest zerojedynkowa. W sądzie różnie by mogło być

1

@Natenczas ale zakłada spłacanie długów które pis niezgodnie z prawem wyprowadził przez pozarządowe fundację. Poza budżetem szły m.in wszystkie 13 i 14 emerytury

0

@Pomimo27 mini? Ciekawe...

0

@Tasde mało kto ogarnia ile pieniędzy zostało wyprowadzonych poza budżetem, niezgodnie z prawem

1

Mentzen skutecznie wykorzystał lukę w prawie, ale w sądzie mógłby to przegrać. To jest trochę bardziej skomplikowane niż Sławek próbuję powiedziec

0

Oni ogarnęli, że budżet o którym mowia, to budżet pisowski?

0

@kuz Tusk ma na drugie Maksymilian jak dobrze pamietam

1

Braun mówi o wariatach...

0

@michal26 oj nie pomogę niestety. Właściwie nie chodzę do pubów i nie mam pojęcia gdzie byś mógł obejrzeć mecz

4

@GTBTP jeszcze śmieszniejsze jest to, że on ma kancelarie doradztwa podatkowego

1

@Comentateiro mnie dziwi, że on został tak słabo prześwietlony przez PiS. Ja znając kilka osób z Siedlec (dzielnicy Gdańska) i przede wszystkim kilku kiboli Lechii i ludzi którzy uprawiali boks wiem o nim znacznie więcej niż do tej pory wyszło.

Będzie jeszcze ciekawie

1

@Comentateiro generalnie znam genezę ustawienia Maciaka na profilowe, ale tą genezę zna ułamek użytkowników. Awatar widzą wszyscy. Dla mnie to po prostu niedojrzałe zachowanie w obliczu kampani prezydenckiej. Kolejny śmieszek pójdzie i na Maciaka zagłosuje dla beki, albo na Brauna.

Rozumiem, że poglądy można mieć różne, jedni popierają Mentzena, drudzy Biejat, trzeci Trzaskowskiego, a czwarci Nawrockiego, ale ludzi skrajnie niebezpiecznych powinno się izolować i nie dostarczać "kontentu" śmieszkom, bo za jakiś czas może nam nie być do śmiechu. Tym bardziej patrząc na podstawową wiedzę obywatelską naszego społeczeństwa

1

@MesQueUnClub_87 byłeś kiedyś w takim miejscu? Na pewno nie, bo inaczej byś nie pisal glupot o tv w świetlicy i grach planszowych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?