0

Na razie z publiczności mamy 6 miejsce

0

@michaleu takie 2/10

0

@Criss18Barca dawno w Niemczech nie byłeś

7

@norbi77 precyzyjniej to pajac z Holandii na VAR

0

@Wojciech123 no tak tylko powiedziałem, skąd Litwini wracają

1

@Kapitan hawk Lordi najlepsze z fińskich zespołów. Nawet byłem na koncercie miesiąc temu

2

@Wojciech123 panie, c**j tam z Litwinami

4

@Eklerek a skąd wracają Litwini?

1

@fart jak Nikosia zastrzelili, to Batyr miał 16 lat. Oni się nigdy nie spotkali prawdopodobnie. Informacje z tej książki są w dużej mierze nieprawdziwe o czym mówi sama Ewa, żona Nikosia. Dużo o Nikosiu wiedzą starzy kibice Lechii którzy te 30-40 lat temu byli blisko klubu

1

@michal26 Braun na 4 miejscu... to przerażające

0

@Mankind od początku tu pisałem, że bardzo dużo wyjdzie na niego.... I to nie koniec ;)

6

Najfajniejsi Niemcy:
1. Hansi Flick
2. Thomas Muller

I tu nie ma o czym dyskutować xD

0

@VAMOS1899LaMasia żartujesz prawda? Lewy gra najlepiej z naszego tercetu

3

Czy Raphinia poda dziś celnie? Masakrycznie niedokładny jest

0

@esem91 śpisz ze Stanoskim?

2

@tbas widzisz, my tu w Gdańsku gościnni jesteśmy. Uchronimy Pana Jerzego przed bezdomnością, uchronimy @michal26 przed prowadzeniem auta, a jak trzeba będzie to Karol załatwi panienki i apartament de lux

0

@michal26 a teraz bardziej serio. Miałem tak dużo razy. Jutro będzie znacznie lepiej, a pojutrze zapomnisz ze Cię bolało

3

@michal26 mojego kolegę jak ząb bolał to go wyrwał i przestało go boleć. Może to jest jakaś droga?

5

@michal26 mogę Tobie pomóc w tym problemie i odkupić samochód, wtedy nie będziesz musiał go prowadzić.

Świat byłby piękniejszy gdyby każdy miał tak dobre serce jak ja

8

@marcin62 gdyby Kylian dostał karę adekwatną do czynu, to nadal miałby strate do Lewego.

A tak to jeden strzela, drugi leczy kontuzje

3

@Mankind ta wersja zdezaktualizowała się już wcześniej. Stankiewicz w swoim podcaście ładnie to pokazał.

Czekamy na wersję 7.0.1

4

@Jakchcesz sam Adrian ma większy potencjał niż z tymi oszołomami z Razem. Co prawda dla mnie jego poglądy są nie do przyjęcia, ale to prawda że ma potencjał aby zgromadzić trochę młodych.

0

@mrboom ozonowanie wnętrza, ale jeżeli masz mocno zapuszczony parownik, to może się okazać, że tylko czyszczenie mechaniczne.
Jeszcze przez odpływ wody można spróbować wejść i go spryskac. Wurt tu robi dobre preparaty

0

@Aragorn33 stadion pełen Nostradamusów

0

@BezglutenowyPedri pamiętam... Oleguer zawalił tą bramkę

0

@Eklerek on sam też nie zebrał 100tys podpisów, tylko dostał pomoc

2

@Konradowskyy 3 Doors Down, Rise Against

0

@GeneralXavi z Nawrockim się skontaktuj :)

2

@July_6_BcN ale on w zakładzie zamkniętym wcale nie będzie miał lepiej niż w więzieniu. Powiedziałbym, że gorzej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?