Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na razie z publiczności mamy 6 miejsce
0
@michaleu takie 2/10
0
@Criss18Barca dawno w Niemczech nie byłeś
7
@norbi77 precyzyjniej to pajac z Holandii na VAR
0
@Wojciech123 no tak tylko powiedziałem, skąd Litwini wracają
1
@Kapitan hawk Lordi najlepsze z fińskich zespołów. Nawet byłem na koncercie miesiąc temu
2
@Wojciech123 panie, c**j tam z Litwinami
4
@Eklerek a skąd wracają Litwini?
1
@fart jak Nikosia zastrzelili, to Batyr miał 16 lat. Oni się nigdy nie spotkali prawdopodobnie. Informacje z tej książki są w dużej mierze nieprawdziwe o czym mówi sama Ewa, żona Nikosia. Dużo o Nikosiu wiedzą starzy kibice Lechii którzy te 30-40 lat temu byli blisko klubu
1
@michal26 Braun na 4 miejscu... to przerażające
3
@Mankind https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15635598#comment-15637864
0
@Mankind od początku tu pisałem, że bardzo dużo wyjdzie na niego.... I to nie koniec ;)
6
Najfajniejsi Niemcy:
1. Hansi Flick
2. Thomas Muller
I tu nie ma o czym dyskutować xD
0
@VAMOS1899LaMasia żartujesz prawda? Lewy gra najlepiej z naszego tercetu
3
Czy Raphinia poda dziś celnie? Masakrycznie niedokładny jest
0
@esem91 śpisz ze Stanoskim?
2
@tbas widzisz, my tu w Gdańsku gościnni jesteśmy. Uchronimy Pana Jerzego przed bezdomnością, uchronimy @michal26 przed prowadzeniem auta, a jak trzeba będzie to Karol załatwi panienki i apartament de lux
0
@michal26 a teraz bardziej serio. Miałem tak dużo razy. Jutro będzie znacznie lepiej, a pojutrze zapomnisz ze Cię bolało
3
@michal26 mojego kolegę jak ząb bolał to go wyrwał i przestało go boleć. Może to jest jakaś droga?
5
@michal26 mogę Tobie pomóc w tym problemie i odkupić samochód, wtedy nie będziesz musiał go prowadzić.
Świat byłby piękniejszy gdyby każdy miał tak dobre serce jak ja
8
@marcin62 gdyby Kylian dostał karę adekwatną do czynu, to nadal miałby strate do Lewego.
A tak to jeden strzela, drugi leczy kontuzje
3
@Mankind ta wersja zdezaktualizowała się już wcześniej. Stankiewicz w swoim podcaście ładnie to pokazał.
Czekamy na wersję 7.0.1
4
@Jakchcesz sam Adrian ma większy potencjał niż z tymi oszołomami z Razem. Co prawda dla mnie jego poglądy są nie do przyjęcia, ale to prawda że ma potencjał aby zgromadzić trochę młodych.
0
@mrboom ozonowanie wnętrza, ale jeżeli masz mocno zapuszczony parownik, to może się okazać, że tylko czyszczenie mechaniczne.
Jeszcze przez odpływ wody można spróbować wejść i go spryskac. Wurt tu robi dobre preparaty
0
@Aragorn33 stadion pełen Nostradamusów
0
@BezglutenowyPedri pamiętam... Oleguer zawalił tą bramkę
0
@Eklerek on sam też nie zebrał 100tys podpisów, tylko dostał pomoc
2
@Konradowskyy 3 Doors Down, Rise Against
0
@GeneralXavi z Nawrockim się skontaktuj :)
2
@July_6_BcN ale on w zakładzie zamkniętym wcale nie będzie miał lepiej niż w więzieniu. Powiedziałbym, że gorzej