0

@turhiay poczekaj, poczekaj... jeszcze nie ma tych afer, ale one będą. Nie raz musiał się odwdzięczać swoim kolegom za pomoc w różnych sprawach i to szybko wyjdzie

5

Nie jestem wyborcą Konfederacji, ale muszę przyznać, że Sławek swoim ruchem z zaproszeniem obu kandydatów na swój kanał wykazał się świetnym sprytem.
Co więcej, idąc tam dobrze przygotowanym, to może być sytuacja win-win zarówno dla Mentzena jak i gościa.
Świetny ruch

1

@Nightraider sejm.gov.pl polecam najpierw sprawdzić zanim napisze się komentarz

2

@Aragorn33 podpisuje się obiema rencyma pod tym co napisałeś, łącznie z poglądami dotyczącymi Konfy

0

@Cochise akurat dwa przykłady które podałeś to nie popiera ich ani jeden, ani drugi :p

3

@draxidox Bartoszewicz zebrał 250tys podpisów. Wynik wyborczy 95tys głosów

1

@clyde nie jesteś prokuratorem żebym przedstawiał Ci jakieś dowody. Również dziękuję. Bądź cierpliwa, a wszystko wyjdzie.

2

@clyde doceniam Twój prześmiewczy ton, tylko wiesz... mnie nie obchodzi co Ty o tym myślisz. Bez wyroków skazujących mówicie o Tusku niestworzone rzeczy czy o Adamowiczu. Tam brak wyroków nie przeszkadza?


2

@clyde hmmm, historie o nim opowiadane przez kilkanaście lat od jego kolegów, kiedy był jeszcze zwykłym radnym dzielnicy, a nie kandydatem na prezydenta... tak. Mogę uznać za bardzo wiarygodne. Więcej powiedzieć nie mogę i kończę dyskusję. Co Ty o tym uważasz, to Twoja sprawa.

O napieprzaniu się po lasach z arkowcami wiedzą całe siedlce i to żadna wiedza tajemna nie jest. To że szkolił ich Nawrocki to tych bitew też wie każdy kto jest bliżej Lechii od 20 lat. To akurat jedne z najmniejszych jego występków.

A jak poszukają po jego rodzinie, choćby u jego syna, to znajdą więcej mieszkań przejętych za opiekę.

0

@GTBTP no nie tylko...

1

@SirFinley nie, to znaczy że społeczeństwo jest niedojrzałe... I to widać po wyniku Brauna

1

@clyde odszukaj w moich komentarzach. Tam już napisałem bardzo dużo, a wszystkiego po prostu nie mogę. Znam, hmmm, ludzi z otoczenia ;) tego pana

0

@GTBTP ale tych kluczowych, ktore były m.in. obietnicami wyborczymi 0

0

@bezalkoholowy jakiś przykład? Bo póki co to albo lewica albo PSL blokują... a jak już cis przejdzie to Duda wetuje

2

@GTBTP w dużej mierze hamulcowym był też Duda, który blokuje kluczowe ustawy... właściwie to on wszystkie blokuje

2

@Triv44 to jest jeden z najgłupszych argumentów, powiekanych zresztą przez Konfederacje. Tusk w tym Sejmie nie będzie miał pełni wlaszy. Żeby coś trafiło do podpisu prezydenta, to musi najpierw przejść przez Sejm, a tam przejdą tylko rzeczy na które zgodzi się lewica i 3 droga. PSL będzie blokował rzeczy ważne dla lewicy, a lewica rzeczy ważne dla PSL. Tusk może jedynie jakoś trzymać w ryzach ta dziwną koalicję i próbować przepchnąć to gdzie uda się znaleźć kompromis

2

@lajcior masz do wyboru
1. Trzaskowskiego, który ma swoje wady, nawet dużo, idealnym kandydatem nie jest, ale z nim ustawy będą szły do przodu, zna języki

2. Karola, przestępcę... I wiem co mówię. Na tym właściwie można by zakończyć, ale dodam jeszcze że to będzie dużo gorszy niż Duda. On nic nie podpisze, będziemy mieli kolejne lata zmarnowane.

Sam sobie odpowiedź na pytanie

0

@tbas Nawrocki np może obiecać ludziom uchronienie ich od bezdomności

0

@arasz1819 na pewno ładniejsza niż Grzegorz Braun

0

@el_pichichi_9 chyba mam oryginał jeszcze :D

3

@Stinger_ nie, to nie jest gorsze. Poczytaj dokładnie z jakimi postulatami do władzy dobierał się pewien austriacki malarz... Braun to jest dokładnie ten sam typy. Bardzo niebezpieczy... I on ma 6%

4

W głosowaniu publiczności mamy 7 miejsce

0

Na razie z publiczności mamy 6 miejsce

0

@michaleu takie 2/10

0

@Criss18Barca dawno w Niemczech nie byłeś

7

@norbi77 precyzyjniej to pajac z Holandii na VAR

0

@Wojciech123 no tak tylko powiedziałem, skąd Litwini wracają

1

@Kapitan hawk Lordi najlepsze z fińskich zespołów. Nawet byłem na koncercie miesiąc temu

2

@Wojciech123 panie, c**j tam z Litwinami

4

@Eklerek a skąd wracają Litwini?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?