2

@Pedri16Future takie rzeczy akurat na niego nie wyciekną... gość faktycznie jest zagorzałym katolikiem.

11

@A4ron to nie tyle o te ustawki chodzi, a o to, że on z tymi ludźmi nadal ma kontakt, wstawia się za nimi, wpuszcza do miejsca pracy....

A poza tym z niektórymi łączyły go nie tylko bójki, ale też to czym te chłopaki się trudziły

0

@gumaz z Najmana nie byłoby co zbierać

7

@LOPEZ16 nawet jak prezydentem byłby Trzaskowski to ja żadnego monopolu tam nie widzę. KO nawet nie pierdnie bez 3D i Lewicy

0

@BorzyKrzys to prawda, że Donek odwalał różne akcje jako kibol Lechii, ale o ustawkach nie słyszałem nigdy.

1

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,143907,31960693,ulaskawienie-za-poparcie-braun-twierdzi-ze-zaplecze-nawrockiego.html

Jprdl...

Biorąc pod uwagę kumpli Nawrockiego którzy siedzą to lista ułaskawień może być ciekawa

1

@clyde dowody zaczynają wypływać. Sam Twój goru Mentzen o tym powiedział w rozmowie z Nawrockim. Ja mam rodzinę i zostawię ujawnienie dowodów innym. O tym, że szkolił kiboli mówiłem otwarcie, bo to wiedzą bardziej powszechna

1

@RoberDzik owszem. Bil się. Trenował też "zolnierzy" kibolskich bojówek. A nawet robił z nimi deale, ale to jeszcze przed nami xD

4

https://www.facebook.com/share/16KMq24Rt6/

Już Jadczak jest naprawdę blisko mroczniejszej części Karola.

I teraz nawiązując do tej dyskusji https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15680047#comment-15680145

Czy @clyde uwaza Mentzena i Jadczaka też za farmazona? Czy dalej chcesz się ze mnie nabijać?

0

@tadzik447 a kto im każe pracować na budowie czy produkcji?

5

@Kgorecki2500 bardzo mądry ruch

0

@Przemek2323 nie wiem co nim kierowało... dla mnie to zagadka. Ja wiem, że to człowiek niezwykle parszywy.

2

@Przemek2323 ten gość ma naprawdę mroczną przeszłość i dziwię się, że poszedł w kandydaturę bo teraz ktoś będzie grzebał i się dogrzebie... ja nie wiem wszystkiego na pewno, a i tak to co słyszałem wystarczy na wsadzenie go do pierdla. Żył sobie spokojnie, nikt specjalnie o nim nie wiedział, nawet czasami dzięki stanowisku pomagał kumplom (jak np Horodko)... a teraz... chłop się może wpieprzyć po uszy

0

@OBSERWATOR2021 pisałem to tutaj dużo wcześniej. Niektórzy chcieli dowodów... ciekawe czy jak powiedział Mentzen to też chcą dowód xD

0

@GTBTP to mają jeszcze w czym grzebać, bo jak już dotarli do jego kumpli od ustawek, to już stamtąd niedaleko do grubszych rzeczy ;)

0

@clyde no nie do końca. Bardzo spłaszczasz ten problem. Swoją drogą też tak kiedyś myślałem, ale miałem szczęście odbyć długa rozmowę z pewnym specjalistą od bliskiego Wschodu i mi trochę rozjaśnił kilka kwestii.

8

Dopiero nadrabiam dzisiejszą rozmowę Sławka z Karolem... I widzę, że Sławek się lepiej przygotował niż dziennikarze, bo wyciągnął, że Nawrocki brał udział w ustawkach kiboli (o czym ja tu piszę od dawna, a niektórzy mnie atakują że to wymysły) :p

1

@Eto'o9 R10 pełna zgoda, tylko należy też przy tym pamiętać, że Palestyna też nie jest święta w tym sporze. To trochę brutalne, ale oni są siebie warci. Różnica jest taka, że za jednymi stoi dobry wujek z Ameryki, a za drugimi nie.

I tu kolejny raz nie kumam skąd Trump miał takie poparcie choćby u nas

11

@HarveySpecter czekaj.... sugerujesz, że te Turasy, Gruzini, Kazachowie, Wietnamczycy przyjechali tutaj w zeszlym roku? A może przed 2015r?

0

@kuz daj się chłopak wyszaleć popołudniu. Jutro znowu muszą wstać do szkoły

0

@Eto'o9 R10 a jeszcze dodatkowo Pan Marcin Mazurek był pośrednikiem w handlu nieruchomościami przy aferze Willa+.

Słaby rozgłos zyskały te rzeczy, ale kto ma dobrą pamięć i uważnie śledził temat, to aferę reprywatyzacyjna w Warszawie szybko wyciszono gdy okazało się, że tam sporo osób z pis jest też umoczone. Dziwne, że pis to teraz na nowo grzeje, bo może się spazyc

2

@RoberDzik króciutko z nimi

2

@Prorokk dodajmy, że to gość zaproszony przez posła PiS

0

@Eto'o9 R10 i poza swoim bratem który razem z kilkoma jegomosciami był jedną z głównych twarzy afery reprywatyzacyjnej

1

@michal26 będę uważnie obserwował czy podejdzie uczciwie, czy tak jak w kampanii, że o pis ani słowa do pewnego momentu

2

@Safrani punkcik dla Czaskoskiego tutaj

1

@michal26 zgadzam się. Świetnie to rozegrał. Mentzen zyska na pewno, a Trzaskowski i Nawrocki mogą jeśli się dobrze przygotują

0

@turhiay bo ich znam xD

26

@ProMILs to jest jeden z głupszych argumentów. Jaką Tusk ma władze realnie? On się musi pocić żeby jakoś w ryzach trzymać tą bananową koalicję. Jakaś Żukowska walnie focha i po większości...

Tu nie ma szans, żeby "druga strona robiła to samo". Za to wybór Nawrockiego to już totalna blokada Państwa

0

@stone80 yyyyyy co?
Przecież to on ten proceder ukrócił. Jedna z twarzy afery reprewatyzacyjnej jest Pan Mazurek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?