Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jedna rzecz mnie tutaj ciekawi....
Najczęściej o Trzaskowskim widzę tutaj sformułowania "tęczowy Rafał" i jazdę po Trzaskowskim. Jednocześnie widzę tutaj zachwyty nad Stanowskim, a oni w sprawie LGBT maja niemal identyczne poglądy.
PiS latwo przykleił tą łatkę do Rafała, a większość ja bezrefleksyjnie powtarza
2
@Misiusessi trochę ich poniesło :p
Ale ze na + to akurat prawda
0
Odkładając na bok poglądy i biorąc pod uwagę czy kandydat odpowiadał na pytania I jak to robil:
1. Hołownia
2. Mentzen
3. Trzaskowski
4. Zandberg
Ranking kompletnie odbiega od moich poglądów, ale oni odpowiadali najlepiej na pytania.
0
@clyde winszuję
0
@pawello10 a czy nie ma u Ciebie nic pomiędzy? Można być tylko kultowym albo ch***ym?
0
@Bilon87 my mamy swój bardzo drogi węgiel
0
Holownia bardzo ładnie odpowiedział i Stanowskiemu i Jakubiakowi
2
Trochę hipokryzji poleciało od Stano w ostatniej wypowiedzi, ale nie oczekuje ze tu ktoś to zauważy.
W sumie większość jemu przyklaskujacych nawet się pewnie nie połapała, że mówił też do Was
3
@pluszek dorośniesz, to zrozumiesz
0
@Sysia11 wszystkie sztaby wlsie podpisały pod tym losowankem
0
@Klimach fan brawo. Tak samo jak jaranie się Maciakiem
0
To byś się Panie Sławku zdziwił.
0
@Prorokk przecież Trzaskowski nie mówił o Nawrockim
0
@michal26 tak, Mentzen też. Teraz jeszcze Zadberg doszedł. Razem 4 kandydatow
1
@Kgorecki2500 i Trzaskowski. Powiedziedzial o aborcji m.in
2
Na pytanie póki co odpowiedziało dwóch kandydatów... dwóch. Reszta pieprzy o czym innym
0
@Kgorecki2500 przecież odpowiedział na pytanie
0
Sławek to musi nad aparycją popracować, bo nawet to przywitanie wyglądało jakby chciał komuś wpierdzielic
0
Real mistrzem Hiszpanii, całe szczęście.
A nie, czekaj...
14
- Hansi, jak to jest przegrać z Realem?
- nie rozumiem pytania
0
@takisobiektos podobno licencja już jest pewna. Takie "glosy" płyną ze środka
6
@kuz ludziom się wydaje, że w tej koalicji każda partia wypełni 100% swojego własnego programu
2
@Ojciec5tkidzieci z ostrożności powiem tyle, że jego znajomości z bokserami i "interesy", które sie za tym kryją są nie do końca czyste.
A to co mogę powiedzieć, to Nawrocki szkolił i trenował bojówki Lechii te najbardziej krwawe.
Krążą też plotki (ale tu nie mam wiarygodnego źródła), że w tym apartamencie Muzeum II Wojny Światowej to działo się zdecydowanie więcej niż czytanie książek i robienie pompek :p
Reszty nie chce mówić publicznie, ale jak ogarniacie "półświatek" bokserów kiboli i połączycie to ze znajomościami w klubach nocnych to już sporo Wam wyjdzie.
Ten koleś to gangus i jestem w szoku, że PiS mając takie narzędzia go nie sprawdził.... hmmm... a może właśnie sprawdził i to mają być haki na niego, żeby chodził na smyczy Jarka. Wszak Jarek nie lubi nie mieć nad kimś kontroli, szczególnie po tym jak Duda mu się ze smyczy zerwał
4
@gumaz za dużo wiem o Nawrockim żeby wierzyć w jakąś jego ludzką twarz...
0
@GTBTP i na tej niewiedzy dzisiaj partie budują swój elektorat. Szczególnie w tym celuje PiS i Konfederacja. Sieją pełno fejków lub półprawd, umieją w social media, i te półprawdy z prędkością światła i bezrefleksyjnie powielają "pozyteczni idioci"
1
@Jakchcesz taki mamy teraz język.... nie "użył argumentów" tylko "zaorał", nie "piłkarz jest za slaby", tylko "szrot"...
1
@MessiSuarezNeymar Ty słuchasz co on powiedział po angielsku? Czy dalej będziecie z siebie debili robić? Tusk nic takiego nie powiedział, tłumacz źle powiedział
2
@MessiSuarezNeymar że Wy te głupoty dalej powielacie.... Tusk się nie przejęzyczył i powiedział poprawnie. Tłumacz dal ciała
3
@Lucerfi nie, to pokazuje do jakiego poziomu doszli Polacy. Trzaskowskiego idealny nie jest, ale jest 100x lepszy od gangusa Nawrockiego
0
@michal26 kolejny dowód na to, że Braun jest niebezpieczny i nie powinien być nigdzie zapraszany