0

@CLS63AMG wybaczam :D
Ja wiem, że ten gość to idiota, ale wiem też że imformacje o szczegółach muszą wypłynąć z bardzo hermetycznego środowiska. Nie oczekuje zatem, że ujawni to bibliotekarz, albo dr podwójnie habilitowany fizyki kwantowej ;)

Niestety, to będzie albo ktoś ze środowiska, albo ktoś, kto nie obawia się o siebie i rodzinę, bo wielu z tych ludzi jest wciąż aktywnych

0

@tbas może kręci, ale to byłby niesamowity zbieg okoliczności, bo akcji o której mówi w filmie też słyszałem

0

@tbas może i to jest stary debil i dla kasy zrobi wszystko... Ale ktoś taki jest potrzebny, żeby niektóre rzeczy ujawnić, bo to może się dla ujawniającego źle skończyć

0

https://www.facebook.com/share/r/1FUtFR8knu/

Jeżeli to chłopie ujawnisz to szacunek.

0

@clyde wiem czym są TBS. Jak to wrzucałem, to podałem źródło, że skorzystałem z ChatGPT. Zadałem tam pytanie brzmiące następująco "ile mieszkań komunalnych wybudowano w Warszawie w latach 2018-2024?"
Skopiowałem odpowiedź, gdzie był wyraźny podział na mieszkania komunalne i TBS, więc można bez problemu zsumować i jedne i drugie. Wiarygodności ChatGPT jak i demagoga "bo nie mam tweetera" nie sprawdzałem w tym przypadku

0

@clyde na szybko z GPT
W latach 2018–2024 w Warszawie wybudowano łącznie 1 093 nowe mieszkania komunalne i społeczne. Z tego około 327 lokali to mieszkania komunalne, a pozostałe to lokale w ramach Towarzystwa Budownictwa Społecznego (TBS) .

Szczegółowe dane za poszczególne lata:

2018: 124 mieszkania

2019: 12 mieszkań

2020: 315 mieszkań

2021: 156 mieszkań

2022: 0 mieszkań

2023: 264 mieszkania (wszystkie w zasobach TBS)

2024: 186 mieszkań (wszystkie w zasobach TBS)


Warto zauważyć, że w 2022 roku nie oddano do użytku żadnego nowego mieszkania komunalnego ani społecznego, co stanowi wyjątek w analizowanym okresie .

W planach na kolejne lata przewiduje się budowę około 2 800 mieszkań, z czego 700 znajduje się w trakcie budowy, a 1 483 są na etapie przygotowania lub projektowania .


1

@July_6_BcN byle nie hiszpański xD

3

@clyde "Aktywistki Ostatniego Pokolenia zostały oskarżone o uszkodzenie zabytku. Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia rozpoczął proces. Aktywistki nie przyznały się do winy i twierdziły, że to nie był akt wandalizmu, lecz chęć zwrócenia uwagi na kryzys klimatyczny. Prokuratura zarzuca im spowodowanie strat na ponad 361 tys. zł."

2

@clyde sprawa jest w sądzie. W pół minuty można to sprawdzic

0

@Death_voice w latach 70. to były zupełnie inne bojówki niż teraz. Wtedy to nie miało powiązania z gangami, dragami, a i te ustawki inaczej wyglądały... a przede wszystkim wszystkie te bojówki miały wspólnego wroga... ZOMO

4

Pan Karol chyba nie ogarnia, że gdyby Putin go ścigał, to by już go nie było... wystarczy popatrzeć jak Nowiczokiem utylizował ludzi którzy ukrywali się w innych krajach, a nie latali po tv i kandydowali na prezydenta kraju

3

@PatrychoO ZOMO przy wszystkich spałowało

0

Nawrocki do Trzaskowskiego cały czas "panie wiceprzewodniczący"

Trzaskowski do Nawrockiego "Panie Karolu"

Dziwne, że sztab Batyra nie zwrócił na to uwagi

1

@Bobo25 zbyt dobrze udokumentowane żeby mógł się wyprzeć

1

@Kgorecki2500 dobre :D

2

Hahahaha, to było dobre z tym ile miał w Gdańsku xD

0

@wyrek jest zawieszony i renegocjowany do zupełnie innej formie

0

@michal26 lepiej się ogląda jak Stanowski robi sobie jaja z urzędu prezydenta, co nie?

4

@Tasde i pół La Rambli xad

10

Wy tak serio z tym przewidywaniem przyszłości? Przecież napływ Ukraincow zaczal się właśnie w 2014r kiedy Rosja zajęła Krym i były walki w Donbasie. Wy macie tak słabą pamięć?

5

@olejtm bo była... I już wtedy mieliśmy migrantów z Ukrainy

3

@Roobo tak... bo wtedy była wojna już...

0

@Robsonrmcf tyle ile pis nielegalnie przepuścił przez Polskę

2

@AlwaysBlaugrana a u Mentzena się przyznał, że pis tyle wpuścił

0

@wyrek też na TVP oglądam... ani razu nie zacięło

0

@Roobo obaj... no, chyba że któryś z nich jest pucią

0

@Salchent spogląda, owszem... Ale popatrz uważnie, Nawrocki cały czas w kartkach

8

Lepiej przygotowany Trzasku. Nawrocki cały czas leci z kartki

0

@Pedri16Future zdziwiłbym się mocno, bo nigdy o tym nie słyszałem. Natomiast żonę to potrafił puścić bokiem xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?