4

@KB_nueve ciężko użyć argumentu jak się nie ma nic do powiedzenia. Jest pełno przekłamań Stanowskiego i Mazurka na rzecz byłej pisowskiej władzy. Choćby materiały o Romanowskim, o pobiciu dziennikarzy przez wojskowych itp.
Zresztą nic dziwnego skoro dostali nie małe pieniądze od tamtej władzy

6

@Aragorn33 przyzwyczaili się, że w TVP i TV Republika można powiedzieć wszystko bez żadnego prostowania i samo mu tak wypłynęło

0

@KB_nueve widzę, ze trzeba było ad persona, no innych argumentów nie było

2

@Bolton będą sobie robić debaty w kanale zero Stanowski - Mentzen - Nawrocki. Producenci wazeliny już zwiększają produkcję. Na wszelki wypadek wziąłbym jeszcze dentystę na zaplecze, na wypadek gdyby któryś zechciał wejść swojemu oponentowi tak głęboko, że bliżej by było wyjść gardłem

1

@Kgorecki2500 fryzura

3

@macio_944 i do tego Nawrocki podpierdzielił Gdańskowi Westerplatte gdzie stworzył muzeum propagandy z fałszywymi eksponatami

0

@Balboa901 Frankowski?

0

@AlexDark00 ja w przeciwieństwie do niektórych pamiętam Bosaka jeszcze z młodzieży wszechpolskiej.

Dla mnie nierówno pod sufitem ma ktoś, kto myśli że nagle Konfederacja zacznie się troszczyć o lgbt.

0

@AlexDark00 wystarczyłoby dać im władze. Popatrz na takiego Brauna co potrafił na Żydów wystartować z gaśnicą w Sejmie

9

@draxidox to mniej więcej tak jakby Żydzi założyli profil sympatyków Adolfa

0

@Criss18Barca napisz na pewno jakie masz wymagania, może będę w stanie pomóc. Robię auta, tuninguje, a od tego roku jeszcze okazjonalnie handluje, to coś tam wiem ;)

3

@13th mam dokładnie takie samo zdanie. Ja tylko odwróciłem słowa Sławka, żeby pokazać, że można powiedzieć coś dokładnie odwrotnego i to co on robi to zwykły populizm

0

https://zapodaj.net/plik-reDz13nuE2

Fajna propaganda. Zamachowcem był facet, który jest w Niemczech od 2006r, lekarz i zwolennik AFD, czyli przyjaciół Konfederacji z Europarlamentu.

Czyli jakby chcieć używać retoryki Mentzena, to popieranie oszołomów z AFD prowadzi do pogorszenia bezpieczeństwa w Europie, więc nie wolno popierać partii takich jak AFD i Konferencja jeśli chcemy się czuć bezpiecznie xD

1

@Kapitan hawk on to teraz urządza prawo węgierskie xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Zgadnijcie kto dzisiaj głosował przeciw zwiększeniu kwoty wolnej od podatku

5

@Aragorn33 grubą kasę razem z Mazurkiem wzięli od PiS to teraz trzeba to "oddac". A do tego brat Mazurka jeszcze zamieszany w aferę z kamienicami w Warszawie

0

@Bilon87 my te swoje patenty mamy... I sprzedajemy je na zachód

2

@Bilon87 zdajesz sobie sprawę z tego, że ten narodowy twór Izera, miał być tylko składany w Polsce?

17

@Bilon87 siedzę bardzo głęboko w motoryzacji i to co zarzucasz innym, to właśnie Ciebie spotkało.

Polska motoryzacja została zabita w czasach komuny. Mieliśmy wtedy gotowe na prawdę ciekawe rozwiązania techniczne jak choćby prototyp Syreny 110 który potem właściwie skopiowało Francuzi.

Izera to był projekt do brania pieniędzy. Polscy inżynierowie projektują dzisiaj dla najlepszych producentów. Mamy opatentowane bardzo rozwojowe komponenty, które są sprzedawane za granicę, a w tym czasie kilku przydupasów próbuję stwarzać pozory ze projektują cudo elektryfikacji

1

@Krzysztof1987 no pewnie ze nie musi... Hajto czy Hujto też nie ma różnicy

0

@draxidox te przypisy są normalne. Zobacz ile ustaw które przeszły za PiS mają przypis o niezgodności z Konstytucją w pkt jakimś tam. Wcześniej też były takie przypisy.

Teraz po prostu pojawią się też odnośnie orzeczeń izby nadzwyczanej SN, która w rozumieniu prawa nie jest sądem.

Tu nie ma z czego kręcić afery

0

@Rewolucja123 właściwie, to sama gra i stwarzanie okazji było ok. Zawiodła skuteczność, po prostu... a oceny takie jakbyśmy strzału nie oddali

1

@FCB_dimiC na szczycie listy osób poszukiwanych ;)

1

@fart pierwsza ich oprawa za którą nie dostaną kary od UEFA

28

@NeroTFP1 już tu na stronie za murzyna dostaje się tydzień bana :p

1

@Deathwing112 daj mi nr vin to sprawdzę jak będę miał chwilę

0

Ale popatrzmy na taki Mamchester City Guardioli.....


A nie, czekaj...

1

@KamQiX dokładnie tak to działa

0

@draxidox od zawsze jestem za najbardziej sprawiedliwym podatkiem liniowym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?