14

Ja jestem ciekaw co sobie myśli i jak się czuje w tym wszystkim Carvajal, który zasłużył bardziej ma ZP niż Vinicius. On siedzi w środku tego gówna i musi mu być cholernie przykro, że dla wyszczekanego pajaca jego klub się tak kompromituje, a nikt nie zająknął się o nim

27

Nie ma żadnej złotej piłki. Złotą piłkę wymyśliliście wy, dziennikarze. Dziękuję bardzo

5

Mówienie przez "otoczenie" Viniciusa, że to największy skandal w historii tej gali to już zakrawa o psychiatryk. Tu się można kłócić czy Vinicius, czy Carvajal, czy Rodri...

Ale jak w takim razie nazwać 2020r gdzie Lewy wygrał wszystko co było do wygrania, został królem strzelców wszystkich rozgrywek w których brał udział oraz wygrał złotego buta... To była kradzież stulecia

1

Fajnie by było jakby Carvajal wygrał Złotą piłkę. Genialnie by to wyglądało jak klub olal jedna ze swoich legend nie pojawiając się na gali.

0

Mam wrażenie, że Kylian nie wytrzymuje presji, po prostu w tym klasyku kompletnie się spalił

13

Jestem zawiedziony tytułem na cafejce. Powinno być spieprzyliście nam zmianę czasu

13

Robercik płynnie odpowiada na pytania w 3 językach. Brawo.

6

Kylian ma ten sam problem co większość kobiet. Nie rozumie kiedy jest spalony.
A wystarczyło chłopu dac jakieś instrukcje zamiast puszczać na balety do Sztokholmu

3

Spieprzyliście nam zmianę czasu

0

Lewy w obronie teraz 5 piłek z rzędu wybi

1

Ktoś La Ramblowiczow jest może na koncercie Within Temptation?
Jeśli tak, to miłej zabawy i pozdro dla całej La Rambli z łódzkiej Atlas Areny

0

@Popitek12 a facetów wcześniej zapraszałeś?

11

Pierwszy raz pomyliłem się co do piłkarza.... I to tak bardzo się ppmylilem. Raphinia, który prawej nogi używał tylko do podpierania się, który z rzutu rożnego nie potrafił podnieść piłki, który wkurzał się na zmiany.... stał się Panem Piłkarzem!

Drybluje, pressuje, podaję w punkt, a przede wszystkim wzorowo zachowuje się z opaską kapitana. Przepraszam Panie Raphinia

0

@Rewolucja123 idealnie się wstrzeliłeś z tym komentarzem

2

Ależ Fati odpuścił pressing. Wszyscy wysoko ustawieni a ten truchtem za gościem który go minął

2

Casado to piękny Pan piłkarz

1

Balde musi nauczyć się grać prawa nogą, bo strasznie ograniczony jest i przewidywalnych

1

@Azi aut mam bardzo dużo, a swoje marzenie z dzieciństwa dość szybko spełniłem. Była to Omega. Mam ją do dzisiaj, cala w pakiecie, utrzymana w stanie świetnym i mocno pomodyfikowana.
Obecnie marzeniem jest RS6 C7... I jak to u mnie, w serii by nie zostało

1

@AduŚ07 na trójmiejskich portalach jest też komentarz, że wg świadków zapalił się samochód, jakiś as żeby nie stać w korku postanowil zawrócić i jechać pod prąd gdzie zderzył się czołowo, a na to z tyłu przyjechała ciężarówka i staranowała resztę. Podobno też osoby zawracające blokowały dojazd strażaków.
Jeżeli to okaże się prawda, to tam powinny pójść naprawdę grube wyroki

1

@Matheu12 ja miałem, ale u mnie to nie był nowotwór

0

@Kgorecki2500 bo generalnie podatek VAT jest podatkiem od wartości dodanej. Mentzen tutaj trochę czepił się skrótu myślowego, a przypominam, że partia pod przewodnictwem Pana dr Mentzena, specjalisty od podatków trzy razy poprawiała jednostronnicowy projekt ustawy o kwocie wolnej od podatku. To dopiero jest przerażajace

1

@DragonxNF w pakiecie premium się wyświetlają :)

0

@bartekvisca knecht/filtron/mann to ta sama firma

0

@skubi99 ja nie lubię gdy ktoś stęka kiedy go smażę

0

@Bandzior tylko Tobie tak się wydaje

4

Macki Negreiry sięgają aż do Francji

1

Czy Wojtek wyszedl już od lekarza orzecznika? Jest zdolny do pracy? :p

2

@Luciano99 nikt Ci marzyć nie zabroni ;)

3

@Safrani oni by chcieli dalej żyć w średniowieczu gdzie kapłan to był mędrzec i szycha... zresztą mentalnie w tych czasach zostali

0

@michal26 chyba? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?