0

@michal26 chyba? xD

5

@Pedri16Future Ferran miał jedna akcje z której i tak nie trafił.... ale kurde, on zawalił dwie świetne kontry brakiem przyjęcia lub spartaczonym podaniem, w ogóle nie kontrolował pozycji bramkarza gdzie 3 razy dostał piłkę za obronę i co najmniej raz mógł wrzucić bramkarza na czerwona kartkę, tyle że on zapatrzony na piłkę. Ile on miał w ogóle wczoraj celnych podań? Dwie straty po których o mały włos Osasuna by gola nie walnela. Matematycznie rzecz biorąc on był wczoraj 1/Midas

25

Szczęsny jutro w Barcelonie ląduje, a Ferran jest w tak beznadziejnej formie, że strach go nawet po fajki dla Wojtka wysłać, bo i to może spierdzielic

1

@kanver_ dla mnie to nie jest 1:1. Kounde stanął gościowi na palce. Wejście zawodnika Osasuny w Pau Victora jest w kostkę i później osuwa się na stopę. To jest taka już pomarańczowa kartka, bo to grozi poważna kontuzją

0

@Peciak nie pomogłaś, bo minąłeś się z faktami. Kounde oczywiście zagrywał piłkę

2

@Arekvip akurat Pedri grał ok

1

@Ryoumen ja nie wiem czy Wojtek by go po fajki wysłał, bo by kuzwa wrocil z oscypkiem zamiast fajek

1

@DragonxNF czemu chcesz sabotować żeńską drużynę?

0

Yamal jedna bramkę zawalił, jedna zdobył to chociaż bilans sobie wyzerowal :p

1

Balde chyba się założył, że zagra gorzej niż Ferran

0

@ObiektywnyKibic121 w drugiej chwili odczucie będzie identyczne

0

Balde wejście smoka

7

Dobra, to ja teraz czegoś nie rozumiem...
W tym sezonie anulowali bramkę Lewego, bo Kounde najpierw zabral piłkę, a potem zrobił delikatny stempelek obrońcy. Bramka anulowana....

Teraz koleś najpierw dotyka piłkę, a potem rób fchuj groźny stempel Pau Viktorowi i bramka uznana.

Niech mi to ktoś wyjaśni

2

Lewy genialnie zrobił miejsce.... problem tylko, że zrobił to miejsce Ferranowi który jest beznadziejny. Podobnie jak Torre zresztą

2

@A4ron Cristiano Ronaldo jedynie, bo dla mnie to po przejściu do Realu Cristiano stał się typowym napastnikiem

31

Ferran 2 razy przy piłce, 4 straty, 10 razy się wywalił i 15 razy wk***ł kibiców

0

@bartas97 będzie Szczęsnemu po fajki biegał

0

@dzefrej234 a Wojtka zagra Samuel L Jackson

1

@macio_944 nie no... szanujmy się i mimo wszystko rywali z Madrytu. Real może i gra brzydko, nie da się tego oglądać, farci.... ale jednak jest skuteczny. Polityka zagraniczna PiS ze skutecznością miała tyle wspólnego co Garbarnia Szczakowianka Jaworzno z Ligą Mistrzów. PiS miał jakąś megalomanię, że jesteśmy dumnym światowym potentatem, który będzie innym paluchem mówił co mają robić, a jak spotykał się z pukaniem w czoło to się obrażał jak dwulatek po zabraniu cukierka

7

Sikorski bardzo ładnie i merytorycznie wyjaśnił kacapów na szczycie ONZ. Sikorski jest wręcz stworzony do roli którą aktualnie pełni. Przygotowanie merytoryczne, perfekcyjny angielski, obycie, niesamowita wiedza historyczna

1

@Cvzx juve nie było stać na jego kontrakt

1

Hansi to taki sympatyczny Niemiec. O bezpieczeństwo kibiców zadba, Villarreal rozklepie, a jeszcze może Wojtka sprowadzi

1

@maroon jak miałbym zrobic Top 5 najbardziej gównianych silników na świecie, to 1.0 ecoboost by tam bylo

4

Na La Rambli sa chyba wszyscy wyborcy Konfederacji jakich ma ta partia.
Rozumiem, że oni przyciągają kosmitów od 5g i innych foliarzy, ale teorie na temat Harris nawet mnie zaskakują... a to kolczyki z słuchawkami, a to że kobieta więc w czasie okresu nie będzie umiała podjąć decyzji, a to że marionetka... zaraz się okaże, że jest przybyszem z K-pax

0

@sonek valeo :)

4

@Tomaszekkkkk pedofilia i jej krycie to raczej średnio cywilizowane jest.

1

@juarez a minus taki, że jego rodzina to patola

3

@robsons23 tak, na pewno. Wyniki by przyszły, jestem pewien. Przegrywaliśmy przez niuanse, ale graliśmy w piłkę i piłką. Nie wychodziliśmy zesrani i zabetonowani na mocniejsze reprezentację. Z Anglią dwa mecze jak również z równym, z Hiszpania naprawdę dobry mecz, gdzie przez pierwsze 15min Hiszoanie wywalali piłkę po autach bo graliśmy pressingiem. Nie grały niuanse w obronie, ale kierunek był fajny

0

@FcPortoFan1999 byliby... gdyby PZPN nie rządziły leśne dziadki, w postaci tych całych baronów.
Wystarczy sobie przypomnieć kiedy były najlepsze wyniki reprezentacji...
Kadencja Listkiewicza, który idealny nie był ale poukładał wszystko wkolo reprezentacji... przyszedł burak Lato i po amatorsku wywalił Leo.
Za Bońka kiedy był Nawalka i Sousa... I znowu sytuacja się powtarza. Powazny prezes, poukładane wkolo reprezentacji, po czym przychodzi król disco polo i wódeczki i Sousa spieprza w podskokach

5

Kibicuje tej drużynie blisko 30 lat i Polskę grająca w piłkę widziałem tylko za Beenhakkera, Nawalki i Sousy. Dwóch z nich to trenerzy zagraniczni i jeden który był asystentem trenera zagranicznego. Przypadek? Nie sądzę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?