Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Tabaluga37 z tym bankami to jest jeszcze ciekawiej, bo to kapitał zagraniczny i nie kumam co ma Tusk do zwolnień w zagranicznych bankach
3
@MESSIah16 sami dali się zmanipulować i teraz te same kity próbują wciągnąć innym....
Tak samo jak z rzekomą potęga Orlenu, a w rzeczywistości kupa kasy stamtąd wypłynęła, bo nie ogarniają ze dzisiaj orlen to jest też Lotos, PGNiG, Energa itd... wyniki finansowe tych spółek były lepsze, a i majątku było więcej.
Juz nie wspomnę jak łatwo wyprowadzili pieniądze przy przejęciach tych spolek
2
@OBSERWATOR2021
To mam zadanie domowe dla Ciebie...
Popatrz jakie spółki wchłoną Orlen (juz zostawmy to w jaki sposób to zrobili), następnie spisz wyniki finansowe tych spółek np 5 lat przed przejęcie przez Orlen.
W kolejnym kroku skonfrontuj to z PKB w danym roku, w ten sposób zminimalizujesz czynnik inflacji. Sprawdź aktywa i pasywa tych spółek.
Zsumuj wszystko i porównaj z tym co teraz ma Orlen...
Następnie możesz mnie przeprosić za ten fanatyzm, który mi zarzuciłeś.
Jak to wszystko z grubsza policzycie, to zobaczycie ile pieniędzy Orlen wyprowadził ze spółek, a wyniki Orlenu były sztucznie pompowane przez świetnie prosperujące wcześniej Lotos, PGNIG, Energę, ...... itd
Zostało wyprawodzane od cholery kasy, a te wszystkie spółki oddzielnie były dużo więcej warte.
Inwestuje na GPW i trochę to ogarniam ;)
3
@Szakalaka12369 mówienie o liczbach Orlenu za PiS to jest już gruby populizm.
Ustawiony do końca życia to Ty raczej jesteś po jakimś spadku, bo o świecie finansów nie masz zielonego pojęcia.
Otóż za Obajtka wygląda to dużo gorzej niż za rządów PO
0
@Szklaner spokojnie, złapali go
0
@Bulbulator tak się rodzi potęga
0
Na jakiej pozycji w tej chwili biega Piotrowski? Bo to jakaś abstrakcja
3
Strata Piotrowskiego...
Nie kumam co Probierz w nim widzi.
Mali widzi na boisku, surowy technicznie, jedynie silny jest i to wszystko
5
@GeneralXavi każdy widzi to co chce widzieć.
Ja widzę polskie firmy, które zarabiają na tym pieniądze, widzę biznes i to,że Lwów historycznie był przez długi czas polski.
Ty widzisz tylko słowo "Ukraina" które odcina dopływ reszty informacji
0
@Nhyz jak w pracy większość lasek 30+ to idealnie. Fajnie jak kobieta jest trochę starsza :)
4
@PatrykBarca ale pieprzycie... zawsze w tej sprawie tak mówił
0
@bartekvisca filtry to zależy jakiej firmy i do jakiego auta. Filtr paliwa na niektórych aut kosztuje 45zl a dk innego nawet 300zl.
Ja mam takie ceny:
Olej 5W30 48zl/1l brutto
Olej 5W40 44zl/1l brutto
Wymiana oleju 120zl brutto
Jak jeszcze filtr paliwa to 30zl brutto dodatkowo
1
@Arden myślę, że mało wiesz na ten temat mimo wszystko. To, że Twój brat wziął zwolnienie z pracy nie oznacza że każdy czegoś takiego potrzebuje
0
@Arden a dlaczego od razu zakładasz jakaś nieobecność na treningach czy meczach? Poza tym osoby chore na depreseje często somatyzuja i mają faktyczne kontuzje/dolegliwości więc nic nie trzeba ściemniać
1
@Arden klub musi wiedzieć ze względu na leki, ale nie musi o tym informować mediów. Napuszczanie mediów na osoby chore najczęściej przyniesie odwrotny skutek
1
@Arden a Ty uwierz mi, że ktoś może mieć ciężki przypadek depresji, a tylko osoby które są najbliżej i mają trochę wiedzy w tym temacie połapią się, że coś jest nie tak
1
@NeroTFP1 mi nie musisz tego tłumaczyć ;)
0
@Arden dokładnie. Nie chcieliby mieć prawdziwej depresji
0
@cinero1996 jakaś grę planszowa edukacyjną. Mój młodszy jak miał dwa lata to ogarniak wszystkie województwa, bo dostal od mojej siostry taką układankę/puzzle, pokrojone po graniacach województw
1
@bartas97 ale var mógł tu jak najbardziej dać do oceny sytuację z karnym.... no właśnie, tylko skąd ta ocena sędziego?
Przecież to klasyczne padolino. Wcześniej był karny dla Realu, to pajac nie gwizdną
1
@juarez ja poszedl do monitora to też myślałem że pójdzie, obejrzy... I da żółtko.
Aż jestem ciekaw zapisu rozmow z var
1
@BorzyKrzys wysiadłeś już? Atak na Westerplatte faktycznie przyszedł ze wschodu.
Druga rzecz to tam jest nawiązanie do czasów obecnych
1
@GeneralXavi jedna z lepszych akcji Torresa w tym sezonie
0
Będzie asysta :D
0
Olmo dziś strasznie niekolezenski. Dwa razy orąbał Lewego z asysty i raz Yamala
5
Jak Wam się podoba uśmiechnięta Barcelona?
1
@FcPortoFan1999 w moich czasach to się nazywało przewodniczący samorządu szkolnego
1
@FcPortoFan1999 jeszcze jakby zrobić głosowanie w szkołach podstawowych i średnich to miałby spore szanse
1
@FcPortoFan1999 oby jak najdluzej
0
@AmigoBlancos real niech gra tak jak w pierwszych meczach, ale Tobie kolego to życzę dużo zdrowia i sporo życia