0

Dawno ekstraklasy nie oglądałem.... mecz mega wesoły. Obrońcy to tak normalnie w ekstraklasie graja? Tam z jednej i drugiej strony non stop piłka trafią do pustego gościa w polu karnym

0

@clyde niewykluczone, że to co mówił Tusk jest prawdą, ale ze względów dyplomatycznych trzeba udać ze tematu nie było.

Swoją drogą pięknie wszyscy podłapali te zbitki które prawica wypuściła

4

@arasz1819 moim zdaniem Trump faktycznie zakończy wojnę dość szybko, ale nie do końca tak jakbyśmy chcieli.
Po pierwsze, Trump sam nazywa Putina swoim wielkim przyjacielem. Rosja już wpływała na wyniki wyborów w USA. To są fakty.
Kolejnym faktem jest to, że kluczowym inwestorem i kluczową personą wokół Trumpa jest Elon Musk, który mocno współpracuje na oligarchami najbliższymi Putinowi. Zresztą dwóch oligarchów dorzuciło większość kasy na zakup Twittera. To też jest bezsprzeczny fakt.
Elon ku uciesze ludzi wprowadził totalna wolność na X, gdzie brylował Trump, gdzie teraz ruskie trolle mają eldorado i masa pożytecznych idiotow którzy te niesprawdzone informacje przekazują dalej.
Konflikt na Ukrainie będzie jakimś zgniłym porozumieniem, jednym z warunków prawdopodobnie będzie neutralność Ukrainy przez jakiś okres (taki, aby wystarczył Rosji do odbudowy zaplecza) i za parę lat od wschodu będziemy mieć Rosję. Marzenia Putina o odbudowaniu czegoś na wzór ZSRR widać gołym okiem... działania w Czeczeni, w Gruzji, na Białorusi, czy choćby ostatnie "walki" o Mołdawie.

Żeby było śmieszniej, to myślę z w USA Trump będzie miał poparcie, bo tam zrobi kilka działań robiących dobrze Miliarderom, oraz rzuci coś pozornego dla najuboższych, jak np u nas PiS zrobił obniżkę podatków z 17% na 21% :p

W kwestii Izraela moim zdaniem niewiele się zmieni. Zbyt ważne osoby w USA są pochodzenia Żydowskiego żeby ktoś z tym realnie zrobił porządek. Oczywiście czasami pogrożą paluszkiem (bo tak trzeba), ale Izrael nadal będzie miał ciche przyzwolenie na robienie rzezi na Bliskim Wschodzie

0

@michal26 takiego jak Sikorski.... nie. Zbyt poważny człowiek, majacy swoje zdanie, żeby latać na czyimś pasku.

A przede wszystkim Sikorski ma największy posłuch na świecie.

0

@michal26 Putin wyobraża sobie jak plan Vance'a :p

Jeżeli oni serio wyjdą z taką propozycją, to trzeba się szykować na niespokojne czasy

2

@jacobFCB no.... a ciekawe kiedy Trump wdroży cudowny plan swojego Vice prezydenta na pokój na Ukrainie.

Jeżeli faktycznie będą próbowali to tak zakończyć to chce widzieć miny polskich zwolenników Trumpa

0

@chosenone a na naszym podwórku Kaczynski i cała jego świta

4

@Pawlak1992 Polski nie zaatakuje, ale jak będziemy go mieli pod granicą to będzie dużo innych problemów z tym związanych

5

@sokot pewnie, żaden problem... tam jak my byśmy mieli oddać 3 województwa i byłaby to zasługa Trumpa.

Kolejna rzecz to Ukraina rozbroiła się z broni atomowej, a za to miała dostać gwarancję bezpieczeństwa....

Putinowi nie wolno ustąpić ani na krok, bo pójdzie dalej. Jeżeli pomysłem Trumpa będzie oddanie części terytorium Ukrainy, to wystarczy chwila, Putin odbuduje zaplecze i będziemy go mieli na całej granicy wschodniej.

Trump mówił o wyjściu USA z NATO... pewnie tego nie zrobi, ale gość jest nieobliczalny

No i zapowiadane cła dla UE gdzie masa naszych firm eksportuje towary do USA.

Dla Polski jest to zły wybór

2

@Bolton tak, i wtedy Trump mówił że Putin to jego wielki przyjaciel i że mają prawo walczyć o "swój" Krym

1

@michal26 wtedy nie było wojny za naszą granicą, było przed covidem, to była zupełnie inna rzeczywistość społeczno gospodarcza

0

Bardzo złe wieści dla Polski

4

Cóż mogę powiedzieć rywalowi... raz się przegrywa, a raz się przegrywa

1

@michal26 od 2020r sytuacja gospodarczą na świecie znacznie się zmieniła. Możemy wręcz powiedzieć że to kompletnie inna sytuacja spoleczno gospodarcza

1

@bartekvisca też musieliśmy robić i w Gdańsku nie było problemów

3

@Aragorn33 dzisiaj jeden z userow ładnie wypunktował dlaczego nie Trump. Kilka ładnie rozpisanych argumentów z uzasadnieniem, że to będzie szkodliwe dla Europy i Polski, a pod tym komentarz "już raz był prezydentem i było ok"

Taka jest świadomość polityczna

7

Ewa na początku spięta, ale potem się rozkręciła. Strzelaj dziewczyno jak najwięcej

4

@Kgorecki2500 nie, to nie jest obojętne dla świata. Dla świata to jedna z najważniejszych decyzji w tej chwili

1

@Rewolucja123 Sharon Den Adele

1

@michal26 najczęściej o depresji najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy nie mają o niej zielonego pojęcia

3

@xvcWinterSoldier tak, bardzo proste. Rozsądek

6

@Kgorecki2500 a u nas Szopa z Dominikany sprowadzili. To są te detale

0

@michal26 każdego fana motorportu to bolało... ale to nie rajdy zawiniły... zawalił Robert, pilot i po części organizator. Mnie do dziś boli śmierć Bubla, ale niestety, taki jest ten sport.


Boli mnie też wypadek Ayrtona, ale to nie znaczy że mam teraz nienawidzić F1

0

@michal26 Kubica jest jednym z najlepszych przykladow kierowcy torowego, gdzie wszystko jest perfekcyjnie przygotowane i przewidywalne. W takich warunkach wiesz, że możesz pójść na 100%. W Rajdach to nie przejdzie bo jest za dużo zmiennych, nie znasz do perfekcji każdego zakrętu i idąc na pełnym ryzyku cały rajd w końcu przesadzisz

4

Dlatego właśnie kocham rajdy. Tam nie ważne czy deszcz, czy mgla, czy noc, więcej zależy od kierowcy i inne emocje gdzie drobny błąd może skończyć się na drzewie

1

@Safrani mam nadzieję, że Szopa rozpruje się jak Arab na ostatniej misji i wszyscy którzy ukradli nasze pieniądze pójdą za to siedzieć, z Matim na czele

1

@tadzik447 godzinę temu wróciłem z pracy, zjadłem obiad i do kawki przeglądam sobie La Ramble

2

@KmN zazdroszczę ludziom którzy mają czas się nudzić

0

@prokofiew ale z Ciebie rasista :p

14

Ja jestem ciekaw co sobie myśli i jak się czuje w tym wszystkim Carvajal, który zasłużył bardziej ma ZP niż Vinicius. On siedzi w środku tego gówna i musi mu być cholernie przykro, że dla wyszczekanego pajaca jego klub się tak kompromituje, a nikt nie zająknął się o nim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?