Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos dobre pytanie...
Bo on tak drukuje trochę w jedną, a trochę w drugą, czyli wyciągając średnią to jest sprawiedliwy :p
0
@FanBarcy22 potrafię sobie przypomnieć znacznie gorsze jego mecze po których już nie powinien sędziować
5
Po fajnej końcówce obie drużyny wróciły do tego co prezentowały przez cały mecz.... Czyli zanudzanie
0
@Cziken26 prawda jest taka, że o Argentyna nie czarowała i wszystko co dobre opierało się na geniuszu Leo
0
@bixmix policz sobie te wszystkie afery i leżenia argentynczykow
0
@AlexDark00 ale przestań... To Paredes tam powinien czerwoną wyrobić
9
2-0 to niebezpieczny wynik - Czesław Michniewicz
0
@maroon nie widziałem wcześniej takich wpisów i moje pytanie jest całkiem poważnie. Bez drugiego dna i podtekstów
1
Ciekawi mnie jedna rzecz. Mówi się, że to mundial dla bogaczy, często podawali jakieś przykładowy ceny hoteli, kawy, pizzy itp i mroziło to krew w żyłach. Argentyńczycy są raczej ubogim krajem, a w samej Argentynie od jakiś 20 lat nie dzieje się dobrze i ponownie balansują na granicy bankructwa. Tymczasem Argentynczycy zdominowali ten mundial, na każdym meczu pełno kibiców, ulice Doha podobno wypełnione Argentyńczykami.
Interesuje się ktoś bardziej tym temat i zechciałby lekko rozjaśnić ten fenomen?
4
Na najbliższe 2h stolica La Rambla prawdopodobnie będzie w Buenos Aires, a ja sobie po cichutku będę spoglądał w stronę Amsterdamu.
Dobrego meczu cule!!
0
Po tylu latach oglądania Atletico Cholo Simeone chyba będę miał pewien dysonans poznawczy jak zobaczę ich ofensywnie grających z Lucho
14
@DonMatteo901 brak czerwonej kartki dka Krychowiaka w pierwszym meczu i narracja o tym turnieju byłaby dzisiaj zupełnie inna.
Na tym Euro graliśmy najlepiej jako drużyna, ale popełnialiśmy najbardziej kuriozalne błędy indywidualne... A to Krycha czerwona, a to Wojtek bez formy i to co w bramkę to gol, a to Jóźwiak w piłkę nie trafił....
Ale tam było na czym budować, bo trzeba było po kolei eliminować te niuanse.
Teraz nie widzę, żeby na tej taktyce cokolwiek budować
5
@Khajio fajne jest to, że w Niemczech ktoś prowadzi taką analizę i będzie z tego wyciągać wnioski na przyszłość. Na tym polega postęp i ulepszanie pewnych schematów.
Tymczasem w Hiszpanii twierdzą, że wszystko jest zajebiscie, sędziowie się nie mylą, a poziomu sędziowania zazdroszczą im nawet na K-pax
5
@Antimadridista_WR ale po co od razu rewolucja? Kadra jest niezła i potrafi grać w piłkę. Zmiany naturalne samoistnie nastąpią.
Kogo chcesz wywalać z tej kadry i kogo proponujesz w jego miejsce?
Znajdzie sie ktoś leoszy od Krychowiaka czy Glika to będą grali. Moim zdaniem Dawidowicz będzie coraz częściej grał zamiast Glika. Poza tym mamy młodą kadrę, tylko musi być ktoś kto będzie chciał grać w piłkę z tymi piłkarzami.
20
@barcanawieki zgadza się. Obaj byli na kosmicznym poziomie i naznaczyli epokę
0
@VegetaPolska jeżeli faktycznie Czesiek poleci to chciałbym trenera zza granicy. Nie żadne Probierze, Magiery i inne polskie myśli szkoleniowe
1
@arsenallondyn0 też zdecydowanie Wielki Szu
2
Jeśli to prawda co powiedział Stanowski (ja tego nie odpalam, bo nie chce mu nabijać wyświetleń), to nie można określić selekcjonera inaczej...
Czesław Michniewicz, urodzony erudyta, filantrop, wielki zwolennik telefonii komórkowej, jego mottem jest "warto rozmawiać".
0
Eden Hazard zrezygnował z gry w reprezentacji Belgii.
1
@esem91 wow, dzięki. I mówię całkiem serio, bo nie zauważyłem tego po korekcie. Słownik mi w międzyczasie zmienił wyraz na zupełnie inny, a ja tylko skasowałem końcówkę i dopisałem resztę (masakra).
63
Michniewicz powiedział, że we czwartek udzieli obszernego wywiadu i do wszystkiego się odniesie...
Ciekawe czy pójdzie do Krzyśka Stanowskiego. Jeśli tak, to schemat rozmowy jest już znany :
"-No Krzysiek, na mundialu najważniejsze bylo wyjść z grupy. Ci którzy grali ofensywnie pojechali do domu, a my wyszliśmy.
- no zgadza się. A powiedz co z tymi premiami?
- no premie... Słuchaj Krzysiek, coś tam premier mówił, ale ja nie pamiętam dokładnie co. To było 3 tygodnie temu, może coś tam było o jakiś premiach, ale do niczego nie doszło. Nie pamiętam czy zawodnicy rozmawiali z nami na ten temat."
5 min później telefon od widza
" -no cześć. Tu Stefan. Gratuluję panie trenerze najleoszego wyniku od 36lat
- dziękuję, dziękuję. A skąd jesteś?
- Stefan, z Opola
- a Opole, he he. Pamiętam graliśmy tam kiedyś z nimi. Odra Opole, 98r wygraliśmy 2-0. Pamiętam jak Jan Nowak taką fajną akcję zrobił w 27min i wrzucił z prawego skrzydła na głowę do Stefka Kowalskiego i bramka. Potem nas trochę przycisneliscie, ale pod koniec, jakoś po 80min Stefek dołożył drugą bramkę he he. "
0
@TheNekro94 Holandia, Francja, Portugalia (nie mogę patrzeć na to Maroko), Chorwacja
1
Halo? Policja? Chciałem zgłosić gwałt
9
@BartqRKO przede wszystkim czy ktoś chce oglądać taki autobus w ćwierćfinale?
2
@Faro żenada to ten autobus Maroka... Nie chcę czegoś takiego oglądać w ćwierćfinale
0
Co za antyfutbol...
1
Hiszpanie, walnijcie tą bramę, bo nie mogę już patrzeć na tą defensywną grę Maroka. Jeszcze w grupie to szybko wychodzili do przodu, ale tutaj to przypominają mi Polskę z grupy, tylko skuteczniej w defensywie
3
@Janiama a jaki był wynik z Argentyną, Belgią, Holandią?
Roznica jest taka, że z Francją daliśmy sobie szanse żeby wygrać, z Argentyną ni cholery
1
@Janiama 3:0 Hiszpania
1
"Poprosiliśmy czytelników portalu WP SportoweFakty o wyrażenie opinii na temat przyszłości selekcjonera. Zadaliśmy pytanie: "Czy Czesław Michniewicz powinien nadal prowadzić reprezentację Polski?".
Kibice oddali ponad 44 tysiące głosów. Aż 82 proc. internautów stwierdziło, że Michniewicz powinien zakończyć pracę z reprezentacją Polski. Przeciwnego zdania jest tylko 18 proc. czytelników naszego serwisu.
Takie samo pytanie zadaliśmy we wrześniu po porażkach w Lidze Narodów. Wtedy aż 87 proc. czytelników biorących udział w ankiecie stwierdziło, że Michniewicz powinien zostać zwolniony. Jedynie 13 proc. czytelników uważało inaczej. Przyszłość selekcjonera wyjaśni się w najbliższych tygodniach.Poprosiliśmy czytelników portalu WP SportoweFakty o wyrażenie opinii na temat przyszłości selekcjonera. Zadaliśmy pytanie: "Czy Czesław Michniewicz powinien nadal prowadzić reprezentację Polski?".
Kibice oddali ponad 44 tysiące głosów. Aż 82 proc. internautów stwierdziło, że Michniewicz powinien zakończyć pracę z reprezentacją Polski. Przeciwnego zdania jest tylko 18 proc. czytelników naszego serwisu.
Takie samo pytanie zadaliśmy we wrześniu po porażkach w Lidze Narodów. Wtedy aż 87 proc. czytelników biorących udział w ankiecie stwierdziło, że Michniewicz powinien zostać zwolniony. Jedynie 13 proc. czytelników uważało inaczej. Przyszłość selekcjonera wyjaśni się w najbliższych tygodniach."
A jeszcze wczoraj, przed wybuchem aferki 30+ było to 50/50 mniej więcej