1

@Faro no tak, że jest to 1/4 tego co rząd zaoferował naszym piłkarzom.

W ogóle najfajniejsze w tej aferze jest to, że najmniej się dostaje PiSowi, a najbardziej piłkarzom

1

Współczuję Kubie Kwiatkowskiemu. Chłop telefon chyba trzyma w jakimś żaroodpornym naczyniu od wczoraj

2

@VamosRakieta podobno wylądowali na części wojskowej niedostępnej dla zwykłych ludzi, stąd w ogóle nie byli w tej części lotniska gdzue czekali na nich kibice

0

Jeżeli informacje Włodarczyka okażą się prawdą, a to jemu ufam najbardziej jeżeli chodzi o Polską piłkę, to najbardziej w porządku zachował się w tym wszystkim Lewy, natomiast Czesia i jego asystenta nie broni totalnie nic... No, może poza Stanowskim :p Ale dla mnie to akurat spoko jak i na nim ludzie się poznają

2

@Kondziubarca teraz to na siłę szukanie afery... Jaki wpływ piłkarze mieli na to, że wylądowali na części lotniska niedostępnej dla zwykłych obywateli? Żaden

3

@Encore na pewno wygrywanie z Polską jest trudniejsze :p

47

To teraz tylko czekać aż Czesiu wszystko wyjaśni u Stano. Popierdzielą sobie chłopaki, poliżą się po jajkach, zadowoleni widzowie zadzwonią z kolejną porcją miodu i szafa gra. Nie ma się czym przejmować

0

@Kgorecki2500 i teraz przez zachwianie jednego gościa skreślimy wszystkich zza granicy?
Owszem, Sousa człowiekiem okazał się chujowym, ale pod względem sportowym to ta reprezentacja miała pomysł na grę, grała do przodu i trzeva było popracować nad niuansami z tyłu. Druga sprawa, że za Sousy był chyba największy kryzys formy Szczęsnego

0

@Klau_diusz napisałeś, że jest napastnikiem ze średniej półki, co raczej sugeruje umniejszanie klasy zawodnika, a nie ocenę obecnej formy

0

1

@Klau_diusz Lewandowski przede wszystkim został przyćmiony przez taktykę Czesława.

Ten przeciętny napastnik jest na 3 miejscu wsrod najleoszych strzelców LM. Wyżej niż Henry, Suarez, Zlatan, Ronaldo i wielu innych wybitnych.
Ten przeciętny napastnik pobił rekord Gerda Mulera, i został drugim strzelcem wszechczasow Bundesligi.

Marna prowokacja

2

@Kapitan hawk tylko Cristiano Ronaldo może powstrzymać Portugalię jak pokazał mecz z Koreą

1

@SuperPatsonFCB ok, ale on jest kapitanem, więc kto jak nie on ma mówić takie rzeczy?
Powiedzialby, że wszystko jest cacy to by się ludzie rzucili, że jak granie takiego gówna ma być ok.
Powiedział, że trzeva grać bardziej ofensywnie, to że gwiazdorzy i wypad z kadry...
A nie Powiedzialby nic, to by gadali ze się schował jak szczur i nie miał odwagi wyjść przed kamery...

Nie dogodzisz

3

Przeglądałem komentarze pod różnymi artykułami i jestem zdumiony jak dużo jest wpisów o tym, że Lewandowski powinien odejść z kadry i pełno lajkow pod takimi wpisami...

Chłop ciągnął tą reprezentację od wielu lat, na plecach wniósł ją na ten mundial i kiedy zagrał trochę gorzej, nie beznadziejnie, tylko po prostu gorzej niż nas przyzwyczaił to głos ludu go de facto wywala z reprezentacji. Jestem ciekaw czy oni naprawdę by chcieli kadry bez Lewego.

Szkoda, że dołek formy i najgorsza seria jeśli chodzi o karne trafiła mu się akurat na MŚ, ale w moim odczuciu i tak jest wśród tych jaśniejszych postaci z Polskiej kadry na tych mistrzostwach. Oczywiście z formą to tu trafili bardziej Szczęsny, Bereszyńskiego czy Zieliński, ale kurde nie można mówić, że on zawalił turniej... Tym bardziej przy takiej taktyce.

Mam wątpliwości czy polscy kibice zasługują na Lewego w reprezentacji.

0

Nie powiem, uśmiałem się


0

@michal26 jako uzupełnienie tego wywiadu to moim zdaniem bardzo źle się stało, że prezesem PZPN został Kulesza, a nie Koźmiński

2

Polecam gorąco ten wywiad. Zgadzam się niemal w 100%.
Wielu z Was pewnie skupi się na animozjach narodowościowych, albo przytykach co jego reprezentacja osiągnęła, ale polecam skupić się na treści, bo oddaje w większości nasz problem, a przynajmniej to co można dostrzec patrząc z zewnątrz.

https://przegladsportowy.onet.pl/mundial-2022/polska/jestescie-zacofani-matthaeus-punktuje-polakow-po-mundialu-brutalne-slowa/448w8bc?utm_source=onetsg_fb&utm_medium=social&utm_campaign=onetsg_fb_48h

2

@Herato Piotr Zieliński. Kreatywny pomocnik, który potrafi popisać się czymś niekonwecjonalnym. Pod warunkiem, że gra jako 8, a nie w ataku albo na skrzydle i to jeszcze w połączeniu z taktyką lagi na napastnika

1

@michal26 ze Szwecja było bardzo dobrze?
Obejrzyj proszę ten mecz jeszcze raz ;)

1

@Ojciec5tkidzieci ja kibicuje właśnie Hiszpanii :)

0

@Klau_diusz dobre, dobre... Bo miał gorszy miesiąc pod tym względem?
I pomimo tych dwóch niestrzelonych karnych i tak ma jeden z najlepszych współczynników wykorzystania rzutów karnych

0

@Janiama o dzisiejszy mecz nikt nie ma pretensji do selekcjonera. Zagrali odważnie i nie wyszło, ale powiedz mi.... Jesteś dumny z tego co widziałeś w fazie grupowej?
- 4 strzały celne z w 3 meczach
- drużyna nastawiona ultradefensywnie, a i tak dupe ratuje nam bramkarz, bo przeciwnicy stwarzają sobie multum sytuacji.
Czy jak zagraliśmy odważniej z Francją, to mieli oni więcej sytuacji niż Argentyna czy Arabia?

Czy serio chcesz oglądać taką kadrę jak w fazie grupowej?
Czy serio chcesz oglądać taką reprezentację jak z Holandia i Belgia, czy nawet ze Szwecją?


0

@michal26 nie trzymaj nas w niepewności :p

0

Polska odpada, to teraz mogę spokojnie kibicować Hiszpanii :)

1

@BaroPodertos hmmm, podporządkowali się trenerowi i dopóki grali na mistrzostwach to wykonywali jego polecenia. Nie widzę tu buractwa. Widzę je za to i selekcjonera za wypowiedzi ad persona na konferencjach prasowych

0

@Qba2312 powiedzmy sobie szczerze, Lewy tą kadrę wniósł na plecach na ten mundial. Jest najlepszym jej strzelcem w historii, najlepszym piłkarzem, jednym z najleoszych piłkarzy na świecie i przede wszystkim kapitanem tej kadry i jeśli ktoś ma mówić takie rzeczy, to władnie jest to Lewy

0

@Rewolucja123 oczywiście masz rację, ale ludzie tutaj muszą dać upust swojej frustracji, a najłatwiej walić w Lewego. Zaciął się trochę z karnymi - zdarza się. Był pod tym względem maszyną przez lata. Miał ciut słabszą formę, alw i tak to co był w stanie zrobić, to zrobił.
Przeciwnicy nie musieli odcinać Lewego, bo najlepiej odciął go Michniewicz.

Dokładnie to samo tyczy się Zielińskiego. Zielu to jest playmaker, on musi zejść głębiej po piłkę, a jak się go ustawi niemal na napastnika gdzue w ogóle nie docierają piłki to sami odcinamy go od piłek. A potem przeciętny kibic jedzie po nim, że znikną

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?