0

Jakie wady miała Carina E? Pytam, bo nie wiem czy sobie właśnie nie zmienić auta na coś większego, a nie zależy mi na nowych rocznikach.

5

Pan Rockefeller sam nie jeździ samochodem za kilkadziesiąt tysięcy (chociaż by chciał ;). Ja bym sobie kupił Toyotę Carinę E (jeśli szukasz dużego auta) - pomimo niemłodego wieku to jest to jedno z najmniej awaryjnych aut lat 90 (ewentualnie Avensis I). A jeśli szukasz coś młodszego i mniejszego to skupiłbym się na Japońcach (Yaris, Micra, Colt) ewentualnie coś niemieckiego, ale tutaj niestety dużo szrotu jest na rynku.

0

Za 6-7 tys. to lepiej sobie rower w miarę porządny kupić ;)

1

Maracana i wszystko.

0

Kto by pomyślał, że stać go jeszcze na jakieś sukcesy poza najlepszymi statami w CSie.

0

A to ci niespodzianka, ale widzę, że sporo użytkowników dziwi się, że Perez nie chce widzieć jak znienawidzona przez niego drużyna wznosi Puchar Króla na jego stadionie.

1

Bez przesady.

0

Alaves już w tym sezonie pokazało, ze potrafi sprawić niespodziankę, więc myślę, że nie ma co ich lekceważyć.

0

Swego czasu Belgia nie przegrała około 30 meczów z rzędu więc pewne podstawy żeby umieścić ją na pierwszym miejscu są.

1

Lepsza pokora niż pisanie, że do końca sezonu rozjedziemy wszystkich.

1

W kontekście zaostrzania kar chodziło mi właśnie o poważniejsze przestępstwa takie jak wspomniane przeze mnie zabicie np. dwójki osób przez pijanego kierowcę.

0

Dołączam się do pytania.

0

Mój faworyt :)

8

Jak ktoś chciałby trochę poćwiczyć mięśnie brzucha (śmiejąc się) to polecam wejść w ten link:

http://mamadu.pl/130353,poprosze-czopki-nitroglicerynowe-sexolete-oraz-mleko-debilon-najczesciej-przekrecane-nazwy-lekow

0

Jeszcze z dwa mecze do tego dorzucić i będzie ładny kurs.

Jeszcze fajny kurs na Leicester z Derby County.

0

Musi staranniej dobierać kolegów.

1

A jakiemu klubowi kibicujesz?

1

A przypominasz sobie żeby kiedykolwiek anulowali nam kartkę? Bo ja nie.

2

Powodzenia, prędzej Ronaldo przestanie symulować niż anulują nam jakąkolwiek kartkę.

0

No wiadomo, ze kary za spowodowanie wypadku powinny być wyższe. W ogóle system kar powinien być znacznie zaostrzony, bo nie może być tak, że gość na podwójnym gazie zabije dwójkę ludzi i dostaje dwunastaka tylko.

1

"Chodzi bardziej o to, że człowiek naprany jak PKS może wsiąść za kółko zabić całą cztery osoby i dostanie za to 7 lat, a po 3 wypuszczą go za dobre sprawowanie."



Marihuanę też możesz sobie hodować, tylko że zarówno w pierwszym
jak i w drugim przypadku zostaniesz odpowiednio ukarany.

Edit: Jak rządziła lewica to marihuana też nie została zalegalizowana.

0

Ja tam się cieszę z takiego obrotu spraw, cały czas to nas dymano, aż w końcu karta się odwróciła.

4

W końcu nasz przeciwnik mógł na własnej skórze doświadczyć jak to jest być dymanym w co drugim meczu.

1

Muszę przyznać, że byłem mocno sceptycznie nastawiony do występu Gomesa w tym meczu w pierwszym składzie, ale wygląda na to, że jak na razie jest najlepszy na boisku poza Cillesenem. Naprawdę solidna gra w jego wykonaniu, chyba wreszcie złapał trochę luzu.

0

Hehe, tak jak myślałem. Gomes w podstawie a Busi i Iniesta wejdą pewnie w późniejszej fazie spotkania, oby jak najprędzej któryś z nich zmienił Portugalczyka.

3

Nie ma kontraktu - nie ma klauzuli. Proste jak kochanie się.

1

Nie znam za bardzo takich stron, czasem oglądam na cda.pl, ale tam raczej nowszych filmów nie znajdziesz.

1

Teraz musisz sobie ułożyć harmonogram kiedy który film obejrzeć ;)

2

To jest dla mnie zawodnik typu Jamesa, tylko że w odróżnieniu od Jamesa nie ma tak dobrego uderzenia na bramkę. Właściwie poza techniką (nie mylić z dryblingiem) i podaniem nie prezentuje żadnych pozytywnych cech a do tego jest zatrważająco wolny, o kondycji nie wspominając, i nie daje nic drużynie w defensywie. Zdecydowanie bardziej wolałbym Isco.

1

Oglądałem jeszcze w weekend Ukryte Piękno z Willem Smithem, ale jakoś mnie nie porwał, choć bardzo go lubię. Niemniej jeśli szukasz dość mocnego dramatu to możesz spróbować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?