2

Deepwater Horizon też było spoko, Nowy Początek też polecam! Mimo, że nie jestem fanem żadnych filmów sci-fi to akurat ten bardzo przypadł mi do gustu.

3

Bourne był niezły, szybkie tempo akcji przez cały film, aczkolwiek wolałem poprzednie części.

0

Jaki przedmiot?

0

I tak pewnie wyjdzie Gomes w podstawie, a Iniesta i Busi wejdą w późniejszej fazie spotkania.

6

Ja wiem, ale na chwilę obecną to oni mają niestety większe szanse na wygranie ligi niż my.

0

Obyś nie wykrakał...

2

Każdy ma swój sposób cieszenia się, niektórzy robią salta, inni skaczą w górę, niektórzy się napinają, a inni powściągliwie okazują swoją radość.

2

Szczerze? Nie widzę dla niego miejsca w zespole. Na pierwszy skład nie ma szans a na ławce jest Alcacer i do tego bramkostrzelny Arda. Zbędny transfer moim zdaniem.

0

Heh, nie doczytałem tego :)

To widzę, że kolega Zeidariusek coś ściemnia z tym tytułem najlepszego napastnika MŚ u20 ;)

0

Na jakiej pozycji gra?

0

Bardzo możliwe, w każdym razie rzeczywiście bardzo dobre zmiany LE w tym meczu.

1

A czy przypadkiem zejście Pique nie było podyktowane bardziej problemami mięśniowymi?

0

Niemal w każdym wydaniu tych gazet są reklamy leków na potencję, przestałem na to zwracać uwagę jakieś 5 lat temu.

1

Zagraj bezpieczniejszą opcję bez Monaco, ale raczej zostawiłbym sobie trochę na koncie i za wszystko bym nie grał.

2

Piękny gol Hamsika i hat-trick!

1

Piękna asysta Zielińskiego

0

Napoli kosmos

0

Ależ bramka Hamsika!

0

Dzięki za info, oby Tygrysom udało się utrzymać.

0

Ktoś oglądał może cały mecz Hull z Liverpoolem? Jak zagrał Grosicki?

3

PA17!

3

Czy Neymar jeszcze kiedyś strzeli bramkę?

6

"Uważaj na kolce"

12

Ja liczę na Arsenal, ale będzie ciężko.

0

Tutaj wszystko może wtopić, ale w sumie jak nie masz co zrobić z dwudziestakiem to próbuj.

2

Thomas Hasler, Magnus Norman, Steven Gerrard.

0

Ja jestem mocno do tyłu z oglądaniem i dopiero nadrabiam, ale myślę, że szybko zapomnę bo mam sklerozę :)

8

Trochę szkoda, że zaspojlerowałeś dużo, ale i tak sobie muszę to obejrzeć bo jeszcze nie miałem okazji.

8

Wiesz na czym polega różnica? Na tym, że każdy z nich gra w klubie, który jest ZNACZNIE słabszy od Barcelony, gdzie wymagania co do gry zawodników są ZNACZNIE niższe niż u nas.

0

Też mnie głowa boli jak o tym sobie przypomnę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?