JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No niestety, takie są realia.
0
Naprawdę uważasz, że Griezmann jest warty tylko 50 mln EUR, zwłaszcza, że tyle samo Barca zapłaciła za Gomesa?
1
Jak niżej, Kamerun został finalistą, a nie wygrał PNA.
0
Po co nam Lewandowski skoro jest Suarez?
Dla Zielińskiego jeszcze nie ma miejsca.
Szczęsny też moim zdaniem jakiś super nie jest.
Piszczek za stary.
2
Żaden, ewentualnie Zieliński za parę sezonów.
0
O co chodzi z tym Zozulyą? Czemu go nie chcieli?
0
"Messi nie umie mocno strzelać" ;)
0
Fiorentina z Pescarą - dobry kurs koło 1,8 na Fiorentinę.
0
A w którym wątku zamieściłeś ten komentarz?
1
Umtiti na prawej? Słaba opcja.
0
"MSN strzelili" a w artykule "Tridente strzeliło". Autorze, warto byłoby to ujednolicić ;)
0
To niech się spieszy, bo za chwilę będzie miał 25 lat, a w tym sezonie kiepsko u niego ze skutecznością.
0
No to zdrowia życzę, moja wątroba jakoś jeszcze zipie ;)
1
Brawo, kapitalny wynik Uzbeka!
0
ja niestety mogę tylko śledzić relację na livescorze, ale widziałem fragment drugiego seta i Djoković grał niesamowicie słabo jak na swoje możliwości.
7
Pięknie Istomin walczy z Djokoviciem, obyśmy byli świadkami wielkiej niespodzianki.
0
Rumianek? Czyżby jakieś problemy z żołądkiem?
27
Dwie bramki na wyjeździe to już jest niezła zaliczka.
0
Piękna asysta Marcelo.
3
Jaki to jest symulant to po prostu w głowie się nie mieści.
0
napisz na pw
6
Albo żółte papiery jak zobaczą Twoje komentarze na tej stronie ;)
1
Byle nie Arda.
0
Pewnie, że nie jest to takie proste, ale nie można stawiać Messiego na równi z klubem. Nie było Messiego, była Barcelona - nie będzie Messiego, będzie Barcelona. Poza tym nie wierzę, że przychody generowane przez FCB dzięki Messiemu przewyższają koszty wynagrodzenia.
1
Ok, najważniejsze, że temat jest nadal aktualny, dzięki :)
0
Korzystając z okazji, chciałem Cię zapytać co z tą niespodzianką, o której swego czasu była mowa w ankiecie (chodziło o wybór miasta, które by najbardziej odpowiadało? ;)
2
Chciałem zagłosować na biografię Kukuczki, ale są rzeczy ważne i ważniejsze ;)
1
No właśnie w przypadku Messiego nic nie wydaje się normalne, w końcu to piłkarz nietuzinkowy. Mimo wszystko jednak ciekawi mnie co by było, gdyby Barcelona postawiła na swoim i zaoferowałaby mu przedłużenie kontraktu na takich samych lub tylko nieznacznie lepszych warunkach?
Pamiętajmy, że gaża Messiego stanowi wielkie obciążenie dla i tak pękającego już w szwach budżetu klubu i kolejna podwyżka spowoduje, że ciężko będzie o potencjalne wzmocnienia latem (chyba, że odejdzie kilku zawodników).
Oczywiście nie chciałbym odejścia Messiego, ani teraz ani nigdy, ale ta pogoń za podwyżkami nie jest dobra. Nie znam dokładnie kwot jakich żąda Messi, ale myślę, że Barcelona powinna za wszelką cenę obniżyć wysokość podwyżki.
6
Nigdy go nie lubiłem, kawał boiskowego chama, który od czasu do czasu posłał niezłe podanie.
2
Chodzi mi o to, że pomimo tych wszystkich deklaracji i zapewnień o chęci pozostania wciąż oczekuje jeszcze wyższego kontraktu, co za chwilę doprowadzi do paradoksu, że będzie zarabiał więcej niż 60% całej drużyny.