1

* za odpowiednią opłatą

0

Nie wierzę w to co czytam, czas iść spać i zapomnieć.

10

Klan, Plebania, Dom nad Rozlewiskiem, Ojciec Mateusz (tylko dla ludzi o stalowych nerwach), Samo Życie

0

Jeszcze trochę sobie poczeka...

0

Bournemouth Watford wtopi, a City moim zdaniem wiecznie nie będzie przegrywać, więc też bym się obawiał.

1

Skoro dopuszczono do wstawienia drzewek i innych katarskości na koszulki to nie zdziwię się jaki i zmianę herbu zaakceptują.

0

Dzięki, bo chciałem go kupić w Fantasy, ale w takim razie chyba odpuszczę.

0

O co chodzi z tym odsunięciem Costy od składu?

1

Jeśli ma się w obronie takich pionków jak w City to niedziwne, że tyle bramek wpada, choć oczywiście Bravo też zdarzyło się kilka błędów indywidualnych.

0

Też mam taką nadzieję.

1

Barca will sell Rakitic to City & Arda to Chinese side as club's looking to offload players to pay for Messi's new contract

[Elconfidencial]

Mam nadzieję, że to plotka...

0

Jaka przyśpiewka?

45

Właśnie obejrzałem mecz z Las Palmas i rzuciła mi się w oczy bardzo emocjonalna "cieszynka" Vidala. Widać jak bardzo zależy mu na grze w Barcelonie i wydaje się, że dzisiejszym występ bardzo przybliżył się do pozostania w tym klubie, czego bardzo mu życzę.

3

Ten klub stacza się coraz bardziej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

46

Ja nie zwolnię. Pozwolę mu trenować dalej.

5

Powiem szczerze, że ani nas ani Real nie czekają łatwe spotkania i może być ciekawie.

0

Łatwiej byłoby napisać, że gramy rewanż u siebie ;)

0

Oby się udało trafić na Alcorcon. Przydałby się teoretycznie dużo słabszy przeciwnik.

0

Ja też tak mam, żadnych filmów z twittera nie mogę odtwarzac na firefoxie

0

Złe demony przeszłości zawsze mogą wrócić ;)

0

w IV była ciekawa fabuła, ale gra sama w sobie była strasznie krótka.

3

Akurat wtedy Real odetchnie z ulgą, że im się upiekło ;)

0

zamiast charakteryzuje dałbym kształtuje - lepiej pasuje

1

Tu nie chodzi o wysokość kary tylko o sam fakt, że tak naprawdę nie można w żaden sposób skrytykować sędziów, którzy wydają się stać poza prawem. Uprzywilejowana kasta...

1

correct ;)

241st gwoli ścisłości ;)

9

Ale przecież mogą mieć taki cel, nie widzę w tym nic rozwalającego system :)

20

Chodzi o to, że Messi po spierdzieleniu kolejnych 241 strzałów z wolnego i tak miałby taki sam stosunek strzałów do goli z wolnego jak Ronaldo.

3

"Ruszaj się brachu, bo szybko pójdziesz do piachu" Ładne?

5

Alba zagrał rzeczywiście fantastyczne zawody, ale chyba jednak Neymar był MotM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?