JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
* za odpowiednią opłatą
0
Nie wierzę w to co czytam, czas iść spać i zapomnieć.
10
Klan, Plebania, Dom nad Rozlewiskiem, Ojciec Mateusz (tylko dla ludzi o stalowych nerwach), Samo Życie
0
Jeszcze trochę sobie poczeka...
0
Bournemouth Watford wtopi, a City moim zdaniem wiecznie nie będzie przegrywać, więc też bym się obawiał.
1
Skoro dopuszczono do wstawienia drzewek i innych katarskości na koszulki to nie zdziwię się jaki i zmianę herbu zaakceptują.
0
Dzięki, bo chciałem go kupić w Fantasy, ale w takim razie chyba odpuszczę.
0
O co chodzi z tym odsunięciem Costy od składu?
1
Jeśli ma się w obronie takich pionków jak w City to niedziwne, że tyle bramek wpada, choć oczywiście Bravo też zdarzyło się kilka błędów indywidualnych.
0
Też mam taką nadzieję.
1
Barca will sell Rakitic to City & Arda to Chinese side as club's looking to offload players to pay for Messi's new contract
[Elconfidencial]
Mam nadzieję, że to plotka...
0
Jaka przyśpiewka?
45
Właśnie obejrzałem mecz z Las Palmas i rzuciła mi się w oczy bardzo emocjonalna "cieszynka" Vidala. Widać jak bardzo zależy mu na grze w Barcelonie i wydaje się, że dzisiejszym występ bardzo przybliżył się do pozostania w tym klubie, czego bardzo mu życzę.
3
Ten klub stacza się coraz bardziej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
46
Ja nie zwolnię. Pozwolę mu trenować dalej.
5
Powiem szczerze, że ani nas ani Real nie czekają łatwe spotkania i może być ciekawie.
0
Łatwiej byłoby napisać, że gramy rewanż u siebie ;)
0
Oby się udało trafić na Alcorcon. Przydałby się teoretycznie dużo słabszy przeciwnik.
0
Ja też tak mam, żadnych filmów z twittera nie mogę odtwarzac na firefoxie
0
Złe demony przeszłości zawsze mogą wrócić ;)
0
w IV była ciekawa fabuła, ale gra sama w sobie była strasznie krótka.
3
Akurat wtedy Real odetchnie z ulgą, że im się upiekło ;)
0
zamiast charakteryzuje dałbym kształtuje - lepiej pasuje
1
Tu nie chodzi o wysokość kary tylko o sam fakt, że tak naprawdę nie można w żaden sposób skrytykować sędziów, którzy wydają się stać poza prawem. Uprzywilejowana kasta...
1
correct ;)
241st gwoli ścisłości ;)
9
Ale przecież mogą mieć taki cel, nie widzę w tym nic rozwalającego system :)
20
Chodzi o to, że Messi po spierdzieleniu kolejnych 241 strzałów z wolnego i tak miałby taki sam stosunek strzałów do goli z wolnego jak Ronaldo.
3
"Ruszaj się brachu, bo szybko pójdziesz do piachu" Ładne?
5
Alba zagrał rzeczywiście fantastyczne zawody, ale chyba jednak Neymar był MotM.