JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
Dlaczego?
9
Suarez for Barca:
120 games
100 goals
60 assists
0
Co za druk tam poszedł...
0
Do przeczytania później.
0
Komentuję bo chętnie sobie zobaczę ten filmik, tylko że później.
1
Błędem byłoby pojechanie na galę przed tak ważnym meczem.
0
Towarzyski.
12
Klasa, klasa, klasa.
4
Czyli ponad 100 asyst na koncie to pajacowanie? Ok, nie mamy o czym rozmawiać.
31
Dlaczego "dziwaku" ? Czy tak samo nazywałeś go, kiedy grał dla Barcelony?
0
Chciałeś powiedzieć: jak Bruno Soriano.
0
A co miał zrobić z tą ręką w ułamku sekundy, kiedy piłka po strzale leciała prostą w nią? Najlepsi sprinterzy nie potrafiliby zareagować w tak krótkim czasie, zero intencji ze strony łysego w tej sytuacji.
2
Dobry skład tylko przydałby się jakiś porządny prawy obrońca.
0
Zbyt ofensywne i jednak wolałbym Roberto na prawej obronie niż Vidala.
0
No to niech wszyscy zawodnicy przy oddawaniu strzałów celują w ręce obrońców, to będzie miało sens.
0
Nabicie z 1,5 metra to celowe zagranie ręką?
1
Haha, gościu zrobił robinsonadę żeby tylko dosięgnąć piłki ręką i mówi że tak miał ustawioną. Niezły agent.
0
Ok.
0
Logiczne, że błędy popełniane są na korzyść wszystkich zespołów, ale stosunek błędów na korzyść Barcelony do błędów na niekorzyść Barcelony daje do myślenia.
1
http://laligareferees.blogspot.com/
Enjoy.
0
W jaki sposób można porównać nabicie zawodnika z odległości 1,5 metra do rzucenia się pod nogi rywala z ręką wyciągniętą w stronę piłki i blokując strzał?
0
Nie chcesz być oceniany przez pryzmat użytkowników tej strony, a piszesz: "Nic takiego nie powiedzialem. Idz stad bo nie jestes tu mile widziany. Jak cie spotkam na ulicy to ci palne w łe :D "
Fuck logic.
5
Stoke czy Boro - jeden pies.
0
Z braku laku... ;)
Ale sam przyznasz, że decyzja o wyjściu Gomesa w podstawowym składzie była dla Ciebie zaskoczeniem.
0
Zobacz, że większość transferów do Chin za bajońskie kwoty to napastnicy i zawodnicy ofensywni. Wątpię żeby rzucili te 30 mln EUR za 33 letniego obrońcę.
0
Nie wiem czy syf, ale dla mnie zagrał najgorzej z całej drużyny, może poza Masche.
Jeżeli chcesz być zawodnikiem Barcelony to musisz dawać coś więcej niż tylko realizację podstawowych zadań. Powiem szczerze, że mocno zdziwiła mnie obecność Gomesa w wyjściowym składzie i liczyłem, że Denis dostanie szansę od początku. Inna sprawa, że jego wejście niespecjalnie odmieniło grę...
5
MATS - 25
Roberto - 25
Umtiti - 24
Digne -24
Rafinha - 24
Denis - 23
Gomes - 24
Paco - 24
1
Ale tak szczerze: co dobrego zagrał wczoraj Gomes? Zapamiętałem jedno fajne otwierające podanie do Sergiego Roberto w drugiej połowie, a poza tym miał wiele momentów w których po prostu znikał.
Nie wiem, z czego to wynika: czy to kwestia złego ustawienia przez Lucho, czy niepełnej aklimatyzacji w drużynie, ale Gomes w tej chwili to nie jest zawodnik, który prezentuje wysoki poziom, nie mówiąc o robieniu różnicy na boisku.
Moim zdaniem Portugalczyk powinien być ustawiany na pozycji Busquetsa, ponieważ jest niewystarczająco mobilny do realizacji bardziej ofensywnych zadań i kiedy jest ustawiony wyżej od Busiego to gra pomocy znacząco traci na jakości.
0
Być może, ale gdyby ta bramka nie padła wciąż byłoby 1:0.
5
Inaczej wpływa na przebieg meczu bramka strzelona na 2:0 a inaczej bramka strzelona na 5:0.