28

Dlaczego?

9

Suarez for Barca:
120 games
100 goals
60 assists

0

Co za druk tam poszedł...

0

Do przeczytania później.

0

Komentuję bo chętnie sobie zobaczę ten filmik, tylko że później.

1

Błędem byłoby pojechanie na galę przed tak ważnym meczem.

0

Towarzyski.

12

Klasa, klasa, klasa.

4

Czyli ponad 100 asyst na koncie to pajacowanie? Ok, nie mamy o czym rozmawiać.

31

Dlaczego "dziwaku" ? Czy tak samo nazywałeś go, kiedy grał dla Barcelony?

0

Chciałeś powiedzieć: jak Bruno Soriano.

0

A co miał zrobić z tą ręką w ułamku sekundy, kiedy piłka po strzale leciała prostą w nią? Najlepsi sprinterzy nie potrafiliby zareagować w tak krótkim czasie, zero intencji ze strony łysego w tej sytuacji.

2

Dobry skład tylko przydałby się jakiś porządny prawy obrońca.

0

Zbyt ofensywne i jednak wolałbym Roberto na prawej obronie niż Vidala.

0

No to niech wszyscy zawodnicy przy oddawaniu strzałów celują w ręce obrońców, to będzie miało sens.

0

Nabicie z 1,5 metra to celowe zagranie ręką?

1

Haha, gościu zrobił robinsonadę żeby tylko dosięgnąć piłki ręką i mówi że tak miał ustawioną. Niezły agent.

0

Ok.

0

Logiczne, że błędy popełniane są na korzyść wszystkich zespołów, ale stosunek błędów na korzyść Barcelony do błędów na niekorzyść Barcelony daje do myślenia.

1

0

W jaki sposób można porównać nabicie zawodnika z odległości 1,5 metra do rzucenia się pod nogi rywala z ręką wyciągniętą w stronę piłki i blokując strzał?

0

Nie chcesz być oceniany przez pryzmat użytkowników tej strony, a piszesz: "Nic takiego nie powiedzialem. Idz stad bo nie jestes tu mile widziany. Jak cie spotkam na ulicy to ci palne w łe :D "

Fuck logic.

5

Stoke czy Boro - jeden pies.

0

Z braku laku... ;)

Ale sam przyznasz, że decyzja o wyjściu Gomesa w podstawowym składzie była dla Ciebie zaskoczeniem.

0

Zobacz, że większość transferów do Chin za bajońskie kwoty to napastnicy i zawodnicy ofensywni. Wątpię żeby rzucili te 30 mln EUR za 33 letniego obrońcę.

0

Nie wiem czy syf, ale dla mnie zagrał najgorzej z całej drużyny, może poza Masche.

Jeżeli chcesz być zawodnikiem Barcelony to musisz dawać coś więcej niż tylko realizację podstawowych zadań. Powiem szczerze, że mocno zdziwiła mnie obecność Gomesa w wyjściowym składzie i liczyłem, że Denis dostanie szansę od początku. Inna sprawa, że jego wejście niespecjalnie odmieniło grę...

5

MATS - 25
Roberto - 25
Umtiti - 24
Digne -24
Rafinha - 24
Denis - 23
Gomes - 24
Paco - 24

1

Ale tak szczerze: co dobrego zagrał wczoraj Gomes? Zapamiętałem jedno fajne otwierające podanie do Sergiego Roberto w drugiej połowie, a poza tym miał wiele momentów w których po prostu znikał.

Nie wiem, z czego to wynika: czy to kwestia złego ustawienia przez Lucho, czy niepełnej aklimatyzacji w drużynie, ale Gomes w tej chwili to nie jest zawodnik, który prezentuje wysoki poziom, nie mówiąc o robieniu różnicy na boisku.

Moim zdaniem Portugalczyk powinien być ustawiany na pozycji Busquetsa, ponieważ jest niewystarczająco mobilny do realizacji bardziej ofensywnych zadań i kiedy jest ustawiony wyżej od Busiego to gra pomocy znacząco traci na jakości.

0

Być może, ale gdyby ta bramka nie padła wciąż byłoby 1:0.

5

Inaczej wpływa na przebieg meczu bramka strzelona na 2:0 a inaczej bramka strzelona na 5:0.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?