JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki, ale z tego co widzę, to niestety tylko ukraińskie media o tym piszą, więc pewnie jest to mało realny.
0
Nie mogę wchodzić tutaj na twittera niestety, kim jest ten Alex Sereda?
4
Wow, ależ to by było ciekawe wzmocnienie. Doświadczony, dobry technicznie prawy obrońca i to za darmo. Trochę jak transfer Thurama. Gdzie znalazłaś tę informację?
2
I tak w ostatnich latach Serie A zaczyna powoli odbijać od dna, silne włoskie marki znowu zaczynają się liczyć w Europie (Napoli, Roma i oczywiście Juve) więc niedługo może znów kluby z Mediolanu będą straszyć rywali w LM.
0
Ja mam nadzieję, że Inter w końcu coś pokaże, bo zrobił naprawdę ciekawe transfery i liczę, że będzie bił się o podium w lidze.
0
Faktycznie, teraz dopiero zobaczyłem, że Alcacer ma oficjalnie przypisany nr 17
1
Arda w drugiej linii dużo traci, najbardziej efektywny jest na skrzydle.
0
Trochę to przypomina casus Grosickiego, chociaż tam, zdaje się, zadecydowały kwestie finansowe.
1
Z tego co patrzyłem na Transfermarkcie to został w Zenicie, ale szczegółów nie znam.
1
Zabawny post to i pożartować chciałem ;)
4
Za to Krychowiak to ma rozegranie na poziomie Busquetsa... Jedyne w czym Krychowiak jest lepszy to odbiór piłki i umiejętność gry ciałem, nie potrafi grać do przodu, a Matuidi a zwłaszcza Rabiot robią to doskonale.
2
26 to numer, jego wartość to 25 mln EUR.
2
Ależ wartość Sergiego Roberto poszła w górę :) Mam nadzieję, że nasz wielozadaniowiec w dalszym ciągu będzie się tak rozwijać.
51
Hamulce w rowerze puściły? ;)
3
Z Rabiotem też, jeden z najbardziej utalentowanych piłkarzy młodego pokolenia we Francji.
0
To już w ogóle niezła masakra :)
1
Technikum też dobra rzecz, za moich czasów było trochę niedoceniane.
0
A co będziesz robił?
0
Nie do końca to miałem na myśli.
0
Pamiętam, że kiedyś w Pesie 6 spędziłem dobrych kilka godzin na ręcznym zmienianiu zawodników :)
0
Poświęć jedną nockę, wejdź na transfermarkt i pozmieniaj ręcznie :)
13
Czy ktoś mógłby przybliżyć sylwetkę Pratto? Z tego co patrzę w Wikipedii to statystyki ma dość solidne, ale nigdy wcześniej o nim nie słyszałem.
3
Właściwie to Marca ma dużo racji, ostatnimi czasy co raz trudniej jest się przebić wychowankom do pierwszego zespołu, chociaż coś czuję, że niedługo nadejdzie fala nowych diamentów (mam tu na myśli głównie Alene, Cardone i Mujicę).
15
Nie.
0
W Barcelonie za dużo nie pogra, a jest w takim wieku, że regularne występy są niezbędne dla dalszego rozwoju. Zobaczymy, co wybierze.
1
Jeden z wielu przykładów, dla których warto wierzyć w cuda.
8
W sumie jakby poszedł na wypożyczenie to byłoby dobre rozwiązanie dla obydwu stron.
0
Wilfried Bony w Stoke
http://www.transfermarkt.co.uk/stoke-announce-loan-signing-of-manchester-city-striker-bony/view/news/248597
2
Nie przeszkadza mi to :)
23
Autentycznie lubię gościa - skromny, pracowity, wszechstronny - wzór piłkarza.