1

Camara przecież poszedł do Girony.

0

Zaza w West Hamie, Joao Mario w Interze, Mustafi oficjalnie w Arsenalu.

0

Nie ma to jak przyczepić się jednego transferu, zwłaszcza, że Alcacer i tak jest dużo młodszy niż średnia zespołu.

13

Ostatnio niestety sporo chorował, ale miejmy nadzieję, że jeszcze zagra w niejednym filmie.

0

Ja bym go chętnie zobaczył jeszcze w naszym zespole. Zawsze wydawało mi się, że jego ogromny potencjał nie jest w pełni wykorzystywany.

0

A dla mnie kwota ta jest jak najbardziej optymalna, bo sam wiek nie może być wyznacznikiem ceny zawodnika, trzeba jeszcze prezentować odpowiednie umiejętności, a Munir nie jest jakimś talentem na skalę światową żeby wołać za niego 40 mln EUR.

0

Mam nadzieję, że coś pozostanie z tej Islandii bo w przyszłym roku planuję się tam wybrać.

17

Hehehe, wystarczył jeden transfer żeby niektórzy zapomnieli o tym jakich klasowych zawodników udało się sprowadzić Zarządowi w tym sezonie, żałosne.

0

Powodzenia, wielu sukcesów życzę.

1

Nie zdziwiłbym się jakby w ten sposób Abramović prał brudy.

5

Żartowniś z Ciebie :)

1

Ja byłem właśnie w narożniku za bramką i było super zwłaszcza jak piłkarze podbiegli podziękować, tylko że niestety płyta jest oddzielona fosą od trybun (byłem na Parc des Princes w Paryżu)

4

Jedynym problemem wydaje się być nadmiar bogactwa. Naprawdę nie wiem, jak Lucho to wszystko poukłada żeby wszyscy byli zadowoleni, ale jeśli mu się to uda to będzie majstersztyk.

1

Na LM zawsze są większe emocje, lepsza oprawa - byłem, widziałem, polecam :)

10


Najlepszy (polecam wyciszyć dźwięk)

2

Na Celtic raczej wyjdzie mocniejszy skład, poza tym mecz z Alaves będzie pierwszym po przerwie reprezentacyjnej i może się tak zdarzyć (odpukać) że ktoś z kluczowych zawodników złapie kontuzję. Btw, dobry awatar ;)

0

Sevilla wyżej od Arsenalu? Nice.

30

Audi R8 z silnikiem V10.

0

Szkoda mi go, przez kontuzje stracił najlepszy okres swojej kariery, a pamiętam jeszcze jak był przymierzany do Barcy przed kupnem Alexisa.

1

Powiadasz, że "kadra stała się absurdalnie szeroką kadrom" ? ;) Dobrze, że dalsza część Twojego posta ma więcej sensu :)

0

Chodziło mi o stosunek ilości do jakości - wiadomo że Suarez i Rakitić to były genialne transfery, ale w tym okienku takich transferów mamy dwa razy więcej :)

45

Genialne okienko, najlepsze w ostatnich latach patrząc na ilość i jakość zawodników jacy do nas przeszli.

1

Zupełnie jakbym oglądał Eto'o.

0

Taki mam system, zazwyczaj się sprawdza, pozostałe mecze weszły i zostałaby tylko Barca.

0

Dobry początek sezonu mieli dlatego dobry kurs był.

0

26.08.2016 20:30:00

Bundesliga FC Bayern Monachium - Werder Brema Handicap 0:1 Bayern Bayern 1.30
27.08.2016 15:30:00

Bundesliga Borussia Dortmund - FSV Mainz 05 1X2 Dortmund Dortmund 1.36
27.08.2016 16:00:00

Premier League FC Chelsea - Burnley 1X2 Chelsea Chelsea 1.25
27.08.2016 18:30:00

Premier League Hull City - Manchester United 1X2 Man Utd Man Utd 1.45
28.08.2016 12:30:00

Eredivisie PSV Eindhoven - Groningen 1X2 Eindhoven ? 1.19
28.08.2016 20:15:00

Primera Division Athletic Club - FC Barcelona 1X2 Barca ? 1.50

114 do wygrania z 20

1

80 minuta meczu PSV z Groningen i wciąż wynik 0:0, pomimo że PSV gra od 35 minuty z przewagą jednego zawodnika, a w 45 minucie De Jong nie strzelił karnego... Słabo widzę mój kupon.

2

Bardzo ładnie zaorane.

0

Torino Bologna wtopi.

1

Za młodu na 60 miałem nieco powyżej 8 sekund, ale na 100 metrów nie biegałem. Niezłe wyniki miałem w skoku w dal, bo na jednych zawodach praktycznie bez większego przygotowania i bez klasycznego lądowania skoczyłem 5,82 i przegrałem I miejsce o 13 cm...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?