0

No właśnie chyba lepiej, może okaże się, że to nic poważnego i uda się naprawić w miarę tanio ten monitor :)

0

Jakiś stary radeon, nawet nie pamiętam modelu, ale karta sprawna ;)

0

Nawiązując do moich wczorajszych problemów z monitorem:

Podpiąłem go do innego komputera i objawy były dokładnie takie same jak u mnie (gaśnięcie monitora co dwie sekundy)

Użyłem innych kabli do podpięcia monitora - objawy również takie same

Wniosek z tego taki, że problem tkwi w monitorze :)

3

Przeczytałem: Sting - źle już ze mną chyba.

1

No dobra, trochę się zasmuciłem, że tak mało zmian.

51

Wyobraziłem sobie, co dalej?

0

Spróbuję jeszcze reanimować starego, a jak się nie uda to wtedy pomyślimy co dalej ;)

1

No właśnie najpierw sprawdzę, ale już chciałem wstępnie przejrzeć :) Właściwie to wolałbym nie kupować monitora, bo planuję kupić laptopa za jakiś czas, dlatego mam nadzieję, że jednak uda mi się rozwiązać ten problem ;) A budżet powiedzmy, że do 1000 złotych bo zupełnie nie orientuję się teraz w cenach.

0

A z nowych monitorów 17 cali co byś polecał?

2

Wielkie dzięki wszystkim za pomoc! Najpierw podłączę do innego kompa, a później spróbuję jeszcze załatwić inne kable :)

1

Aaa, nie wiem czy to zbieg okoliczności, czy nie, ale parę dni temu grzebałem coś z ustawieniami koloru i ostrości w monitorze :P

1

Szczerze mówiąc to nie wiem, w każdym razie monitor to Samsung 710N czy coś takiego, na pewno nie jest to kabel HDMI. Karta nie jest zintegrowana i nie ma wejścia na monitor w płycie. Sam pecet jest dość stary (2009 rok) chociaż na tamte czasy był całkiem mocny.

1

A jeszcze wcześniej miałem lekkie problemy z kablem od monitora, bo kiedy przesuwałem go choćby o parę centymetrów to nie stykało i traciłem obraz i trzeba było kombinować żeby stykało. Może to wina kabli?

1

Tego się właśnie bałem :( Spróbuję jeszcze po południu podłączyć monitor do innego kompa, ale pewnie to nie wina monitora.

0

Mam poważny problem i bardzo liczę na Waszą pomoc.

Otóż wczoraj, gdy wróciłem do domu chciałem odpalić swojego peceta, włączyłem go, pojawiły się standardowe informacje dot. płyty głównej, logo windowsa itp. i niestety później już ekran zrobił się czarny, chociaż w głośnikach słyszałem dźwięk świadczący o pojawieniu się ekranu logowania do systemu. Spróbowałem wyłączyć i włączyć monitor jeszcze raz, obraz pojawił się na jakieś 2 sekundy i znowu znikł. Przy każdym włączeniu i wyłączeniu działo się dokładnie tak samo. Czy ktoś byłby w stanie pomóc mi z tym problemem?

2

Kaki trochę mi szkoda, bo to był naprawdę czołowy zawodnik na świecie, ale chyba przerosła go presja białej koszulki.

1

To nie byłoby aż tak nieprawdopodobne ;)

4

Fajne są te Twoje zapowiedzi :)

5

Oj widzę tam kawał dobrej muzyki bliskiej mojemu sercu!

2

https://fantasy.premierleague.com/

Tu masz chyba najlepszą wersję gry o której mówisz, tylko że już masz 2 kolejki w plecy.

4

Owen, Baptista, Pablo Garcia, Faubert, Woodgate, Huntelaar, Kaka, Cassano (niestety), Ilarramendi - trochę tych niewypałów w ostatnich latach było, chociaż i tak mam wrażenie, że jeszcze o kimś zapomniałem ;)

Jeszcze Drenthe

1

W większych miastach można bez trudu znaleźć takie restauracje ;)

10

Mnóstwo jest pizzerii prowadzonych przez Włochów w Polsce.

1

Jakiś tam może mieć, ale ostatecznie decydują ludzie odpowiedzialni za transfery.

8

Od 20 lat każdego sezonu gra ze swoim zespołem w Lidze Mistrzów, czego nie da się powiedzieć o Chelsea, Man Utd i Man City - jak dla mnie to najrówniej grający zespół w Premiership, chciałbym żeby wygrali mistrzostwo i utarli nosa wszystkim śmieszkom, którzy wszędzie piszą 4. Arsenal.

1

Trener nie decyduje o losie zawodnika ;) Miejmy nadzieję, że Paco jednak do nas przyjdzie.

1

Ale redakcji nie chodziło o to żeby deprecjonować rolę Alvesa w Barcelonie, tylko o to żeby podkreślić jak dobre zawody rozegrał Roberto. Jeśli ktoś (a sądząc po liczbie poleceń tych ktosiów jest sporo) sądzi, że zamiarem redakcji było naigrywanie się z Daniego, to jest... niemądry :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Obejrzę na spokojnie w domu. Na pewno gra w zespole z R10 i Xavim mocno wpłynęła na grę Messiego, ale nie ryzykowałbym stwierdzenia, że to właśnie dzięki nim jest tu, gdzie jest. On ma swój własny unikalny styl oparty na szybkim dryblingu i niesygnalizowanymi podaniami. Można powiedzieć, że Messi ma trochę i z R10 i z Xaviego, ale to jest jednak zupełnie inny piłkarz niż hybryda Brazylijczyka i Hiszpana.

2

No niestety, średnia wieku użytkowników tej strony leci na łeb na szyję - niedługo już w ogóle nie będzie z kim normalnie pisać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?