2

No niestety, średnia wieku użytkowników tej strony leci na łeb na szyję - niedługo już w ogóle nie będzie z kim normalnie pisać.

0

Była Era Ronaldinho, jest Era Messiego - nie umniejszam w żadnym stopniu umiejętności Messiego, ale po prostu czasy Ronaldinho zbiegły się z początkiem mojego kibicowania Barcelonie, dzięki czemu doskonale pamiętam co on wtedy wyprawiał na boisku i dla mnie Ronaldinho był najlepszy. Wiadomo, że jeśli chodzi o jak najdłuższe trzymanie się na topie to Messi jest poza konkurencją.

2

Dla mnie Ronaldinho pozostanie najlepszym piłkarzem w historii futbolu, to co prezentował w swoim szczytowym okresie formy to była po prostu magia - drybling, przegląd pola, podania, strzały obiema nogami, szybkość, umiejętność utrzymywania się przy piłce. Zupełnie inną kwestią jest już to, jak długo potrafił utrzymać się na szczycie, bo moim zdaniem to kryterium nie powinno być brane pod uwagę przy wyborze najlepszego piłkarza wszechczasów, bo idąc tym tropem najlepszym piłkarzem wszechczasów byłby Javier Zanetti.

2

A właściwie czemu nie zarejestrują Naniego?

7

Przecież Lukaku nie będzie chciał siedzieć na ławie.

2

A ten tu po co? I za kogo?

17

Już nie przesadzajmy, że 29 latek to już jakiś zdziadziały staruch, który potrzebuje dodatkowego tlenu podczas lotu samolotem ;)

3

Śmiało bierz L, rozmiary wypadają nieco większe niż normalne więc L będzie dla Ciebie w sam raz.

5

Ale masakra, dobrze że to tylko 2 złote, ale kwota do wygrania robi wrażenie.

3

Niech odpoczywa. Należy mu się zasłużony wypoczynek, a poza tym mamy Ardę w wysokiej formie.

2

Dzięki za info Panowie.

1

Mustafi w końcu przeszedł do Arsenalu, czy nie?

1

Dobra wiadomość, wciąż mam nadzieję, że zamiast niego przyjdzie Alves.

1

Są takie gry, które nigdy się nie nudzą i których grafika jest ponadczasowa ;)

2

Myślę, że w Heroes III rozegrałem spokojnie koło tysiąca godzin i wciąż liczba ta leci w górę :)

2

Jak to nieuzasadniony? Przecież wpuszcza bramki z 50 metrów i robi szopki w mediach ;)

1

Alcacer - jeżeli rzeczywiście przejdzie. Jeśli nie to wtedy Munir mógłby zostać.

1

Jakby tyle za niego dali, to by był świetny interes.

2

Ile razy? Jeden, chociaż to wciąż więcej niż liczba sensownych komentarzy napisanych tutaj przez Ciebie.

2

Na tej stronie ceny są zazwyczaj mocno zawyżone, a bilety dostaje się bardzo krótko przed wydarzeniem. Ogólnie nie polecam tej strony, raz zamawiałem tam bilety na koncert z ponad półrocznym wyprzedzeniem, a dostałem je dzień przez koncertem, a teraz czekam już od pół roku na bilet na kolejny koncert.

21

Ja byłbym za dobrą piłką, czyli na pewno nie za Legią.

1

Dramat jak dramat, ja bym to bardziej nazwał kompromitacją skoro faworyt do medalu nie potrafi przebrnąć kwalifikacji.

4

Fajdek lubi to.

3

Widzę, że użytkownikowi BarcaInfo wyrosła konkurencja ;) Ale to dobrze, im więcej ciekawych newsów tym lepiej.

5

Ja podtrzymuję swoje zdanie, że Munir jest przeciętny i czekam na to, co pokaże w sezonie w tym czy innym klubie.

2

A co jest tutaj szopką? To, że powiedział, że odejdzie jak nie dostanie więcej szans na grę? No chyba normalne, że zdrowo myślący sportowiec w idealnym dla niego wieku nie chce kisić się na ławce. Szopką byłoby, gdyby żalił się, ze LE nie daje mu wystarczająco dużo szans na grę.

3

Piszesz o szopce, a żadnej szopki tu nie ma. Wyolbrzymiasz błahostki.

3

właśnie nie widzę nigdzie tam.

Znalazłem :)

1

Masz może link do tego półfinału na 200m bo niestety nie dałem rady obejrzeć.

3

No i gdzie tu jakieś żale? Młody ambitny chłopak chce grać więcej i tyle. Nie widzę tutaj żadnego strojenia fochów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?