JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za co wylecieć? Atletico dostało karnego więc zgodnie z ostatnimi wytycznymi drużyna nie mogła zostać podwójnie ukarana.
4
Muszę być Alfą i Omegą, żeby mieć prawo do wymagania dobrej gry od zawodników klubu, któremu kibicuję? Daj spokój człowieku...
0
Ale przecież jego wypowiedź w żadnym momencie nie dotyczyła Barcelony.
0
Już widzę jak ktoś zmusi kogokolwiek z MSN żeby usiadł na ławce.
0
Jestem na 100% przekonany, że Real dostanie City
16
Ta przegrana i tak w żadnym stopniu nie zmniejsza mojego uwielbienia dla Barcelony, nie teraz, to za rok.
0
Reprezentacyjna koszulka Tottiego
1
Spiski! Wszędzie spiski!
0
Jeśli taki był ich zamiar to im się to udało.
0
Zgadza się, pomyłka z moje strony.
0
Z tego co mi wiadomo kartki zerują się przed półfinałami.
2
Najgorsze jest jego, "hehehe" po co drugim wypowiedzianym przez niego zdaniu. Po prostu nie idzie go słuchać.
0
Ja bym bardziej powiedział, że Wolfsburg się przed nimi rozłożył.
0
1. Gola nie było
2. Zgadza się, Luiz Gustavo czysto wygarnął piłkę Modriciowi i nie powinno być faulu, ale presja otoczenia wywierana na sędzi zrobiła swoje.
0
Obrona VFL zagrała tragicznie, przy prawie każdym rzucie rożnym dopuszczali zawodników Realu do strzału. Poza tym Wilki za bardzo się cofnęły na początku i to właśnie kosztowało ich utratę 2 bramek w krótkim czasie.
3
JEŚLI awansuje Barca i Bayern to jestem pewien, że to właśnie te dwie drużyny zostaną ze sobą skojarzone w półfinale.
6
To, co można zaobserwować obecnie w drużynie Barcelony, to brak zawodnika w pomocy mogącego zrobić różnicę. Celowo pomijam tutaj Busquetsa, który jest zawodnikiem nieszablonowym, niezwykle kreatywnym, ale jednak operującym dość daleko od bramki przeciwnika. Gdy dodamy do tego jeszcze jego słabe umiejętności strzeleckie, to trudno traktować Sergio w kategorii zawodników, którzy dużo wnoszą w ofensywie (co i tak nie przeszkadza mi stwierdzić, że w mojej opinii jest on jednym z najlepszych pomocników na świecie).
Wracając do pozostałych graczy środka pola, brak kogoś, kto błyskotliwym dryblingiem lub zaskakującym strzałem z dystansu potrafiłby zaskoczyć bramkarza rywali był aż nadto widoczny w meczu z RSSS. Oglądając ten mecz zwróciłem szczególną uwagę właśnie na grę pomocników i to co rzucało się w oczy najbardziej to statyczność, która objawiała się podaniami do najbliższego zawodnika, brakiem dryblingów (zwyczajnie nie mamy w pomocy zawodników, którzy potrafiliby minąć jednego, czy dwóch rywali poza Iniestą, ale o nim później), czy brakiem strzałów z dystansu. Ja wiem, że Rafinha dopiero wraca po kontuzji, a Turan to jeszcze nie ten poziom co w Atletico, ale logicznym mogłoby się wydawać aby próbować wszystkich możliwych środków zamiast nieustannie podawać do tyłu.
Sytuacja uległa poprawie po wejściu Iniesty. Andres, pomimo upływu lat, wciąż potrafi jeszcze posłać zaskakujące podanie między rywali i przejść rywali dryblingiem, ale nie oszukujmy się, czas jest nieubłagany i Iniesta będzie grał niestety co raz mniej, dlatego trzeba sobie zadać pytanie: czy rzeczywiście to, że mamy tak wielu pomocników jest dobrym argumentem dla wstrzymania się z zakupem pomocnika w letnim okienku? Bo trzeba pamiętać, że ilość nie zawsze przekłada się na jakość.
1
40 mln? Wolne żarty.
0
Miodowe Lata to jeden z moich ulubionych polskich seriali komediowych, chociaż odcinki nakręcone po odejściu Pilaszewskiej i objęciu roli Aliny przez żonę Żaka nie są już tak wciągające jak wcześniej.
0
Wiem, to mi się nawet udało. Wydaje mi się, że sam dowód wystarczy, bo nie wiem jakich innych dokumentów mogliby wymagać.
88
Przydałby się jeszcze bilet na mecz.
5
Kurczę, sporo błędów w pisownie popełnia ten Ranieri.
5
Przede wszystkim należy obejrzeć pierwszy mecz tej pary drużyn, żeby zobaczyć jak sędzia mylił się na niekorzyść Barcelony.
0
Tomasz Burnos.
1
Ja liczę na to, że powrót Suareza przyczyni się do wygranej z Valencią, bo moim zdaniem w ostatnim czasie to on prezentuje najwyższą formę spośród tercetu MSN.
0
Najważniejsze, żeby Wolfsburg przetrwał pierwsze 15-20 minut, bo spodziewam się zmasowanego ataku Realu w tym fragmencie spotkania.
0
Szukać, szuka, ale ciężko będzie znaleźć piłkarzy, którzy będą prezentowali choćby zbliżony poziom do Xaviego, czy Iniesty, ale Rakitić jest moim zdaniem solidny, dobrze spełnia swoje zadania i bardzo dużo daje w defensywie.
0
Nic się nie stało, po prostu Xavi to był unikat, podobnie jak Iniesta i ciężko będzie jakiemukolwiek zawodnikowi zbliżyć się do prezentowanego przez nich poziomu, a wykręcenie 20 asyst w sezonie to już w ogóle byłoby czymś niewyobrażalnym.
0
Mnie on nigdy nie przekonywał. Gdyby rzeczywiście prezentował się jakoś wybitnie to grałby w lepszym klubie niż Stoke.
0
Nie porównuj Rakiticia do Xaviego. Zresztą, Vandal dobrze napisał, że większość asyst przypada teraz tercetowi MSN.