JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tomasz Burnos.
1
Ja liczę na to, że powrót Suareza przyczyni się do wygranej z Valencią, bo moim zdaniem w ostatnim czasie to on prezentuje najwyższą formę spośród tercetu MSN.
0
Najważniejsze, żeby Wolfsburg przetrwał pierwsze 15-20 minut, bo spodziewam się zmasowanego ataku Realu w tym fragmencie spotkania.
0
Szukać, szuka, ale ciężko będzie znaleźć piłkarzy, którzy będą prezentowali choćby zbliżony poziom do Xaviego, czy Iniesty, ale Rakitić jest moim zdaniem solidny, dobrze spełnia swoje zadania i bardzo dużo daje w defensywie.
0
Nic się nie stało, po prostu Xavi to był unikat, podobnie jak Iniesta i ciężko będzie jakiemukolwiek zawodnikowi zbliżyć się do prezentowanego przez nich poziomu, a wykręcenie 20 asyst w sezonie to już w ogóle byłoby czymś niewyobrażalnym.
0
Mnie on nigdy nie przekonywał. Gdyby rzeczywiście prezentował się jakoś wybitnie to grałby w lepszym klubie niż Stoke.
0
Nie porównuj Rakiticia do Xaviego. Zresztą, Vandal dobrze napisał, że większość asyst przypada teraz tercetowi MSN.
0
Wiem, że to Twój ulubieniec, ale do magii sporo mu brakuje ;)
0
" Liga wciąż należy do Barçy i tylko istny kataklizm może sprawić, że na koniec sezonu to Atléti lub Real sięgnie po tytuł mistrzowski." - hahaha. no rzeczywiście, przewaga odpowiednio 3 i 4 pkt nad drugą i trzecią drużyną na 6 kolejek przed końcem to gwarant sukcesu... Lucho musi potrząsnąć drużyną, bo z taką grą jak ostatnio to możliwe jest zajęcie nawet 3 miejsca (zakładając czarny scenariusz). Z niepokojem czekam na mecz z Valencią i mam nadzieję, że powrót Suareza pozytywnie wpłynie na drużynę.
2
Carroll faulował Kościelnego.
1
Co za mecz!
0
Kurczę, znowu nieuznana bramka, ale tym razem chyba słusznie.
4
Co się dzieje!!! Carrol crack!
0
Robi się ciekawie
0
Ale stykowa sytuacja, więc w sumie sędziego bym aż tak nie winił.
9
Niestety, wcześniej chyba niesłusznie nieuznana bramka West Hamu
3
Mocno liczę na West Ham, oby Młoty spuściły łomot Kanonierom.
4
Nie oglądam meczów dzieciaków. To, że dał radę to nie znaczy, że jest szybki i że prawa obrona to pozycja dla niego. Generalnie w ten sposób możesz sobie pisać do swoich kolegów w gimnazjum.
2
Bartra ze swoją szybkością (a raczej jej brakiem) na prawej obronie? Proszę Cię.
1
Nie wszyscy są tak łasi na pieniądze jak Latynosi.
4
Jest ankieta odnośnie układu strony, zagłosuj odpowiednio i zobaczymy, może się uda coś zmienić.
1
Ciekawa opcja na zmiennika, aczkolwiek nie wiem, czy nie będzie zbyt drogi.
87
Ktoś Ci mówi, że będziesz zarabiał określoną kwotę, a dostajesz trzy razy mniej? Rozumiem, że Ty lubisz jak Cię tak dymają.
2
Ale co ma Diego Costa wspólnego z tą sprawą, bo nie rozumiem związku?
2
I szansę na zdobycie wielu trofeów i bycia częścią najlepszej drużyny na świecie.
1
W takim razie po co czekałeś wcześniej pół roku żeby grać w klubie, z którego teraz chcesz odejść? Nie lepiej było zostać w Atletico? Straszna niekonsekwencja.
1
Ale tak intensywne uczestnictwo w meczach reprezentacji znacznie zwiększa ryzyko wystąpienia kontuzji (nie mówiąc o zmęczeniu), dlatego nie dziwię się, że klub nie chce go puścić na obydwie imprezy.
0
Odszedłbyś do innego klubu po upływie 3 miesięcy? Czekając prawie pół roku na grę?
1
Jeśli Ney się uprze to prawdopodobnie będzie miał gorszą pozycję negocjacyjną w rozmowach o ewentualnej podwyżce. Pytanie na jak wiele Neymar może sobie pozwolić względem Barcelony, bo nie może też być tak, że Barcelona idzie wszędzie na ustępstwa.
9
Wydaje mi się, że nie po to ktoś pół roku poświęca aby zagrać w danej drużynie, żeby po 3 miesiącach gry zdecydować się na odejście.