1

Mnie dziwią dwie rzeczy: dlaczego Juanfran nie upadł (nierzadko już mu się zdarzało przyaktorzyć) i dlaczego Brych odgwizdał Sergiemu Roberto dwa faule, których nie było

0

a kto obecnie dzierży ten rekord?

1

Nie wiem czemu ubzdurało mi się, że transmisja była na Eleven, chodziło mi oczywiście o nSport.

5

Podzielam opinię użytkowników poniżej: komentowanie węgrzyna wołało o pomstę do nieba. Tak stronniczego komentarza nie słyszałem już dawno. Tego człowieczka powinni wywalić z telewizji na zbity pysk, jeżeli stacji Eleven zależy na wysokim poziomie merytorycznym swoich transmisji.

1

Bałbym się o PSG, reszta ok.

8

W tym momencie chyba ważniejsza jest jedność drużyny i dalsza jej gra, a nie pieniądze na transfery... Czy drużyna Torino została rozwiązana po katastrofie w 1949r.? Czy drużyna Man Utd została rozwiązana po katastrofie z 1958r.? Nie, ponieważ liczyła się jedność i miłość do drużyny i nikt nie wyobrażał sobie, żeby drużyna mogła zostać rozwiązana "bo nie ma pieniędzy na transfery"...

7

Więc według Ciebie lepiej rozwiązać drużynę i przekreślić ponad 100-letnią historię klubu niż grać słabszymi zawodnikami? Ciekawe podejście.

2

Nie rozumiem o co Tobie chodzi. Jak druga drużyna miałaby się zmierzyć z pierwszą skoro by jej nie było?

3

Czy to już całość dowcipu, czy jeszcze mam na coś czekać?

0

Przecież jest jeszcze druga drużyna i zespoły młodzieżowe.

2

Nie mówię, że jest najlepszy, ale jest wciąż jednym z najlepszych. Nie widzę w tej chwili wielu prawych obrońców, którzy przewyższaliby umiejętnościami Alvesa.

0

Nie da rady się z kimś zamienić?

8

Sprzedać jednego z najlepszych prawych obrońców na świecie i kupić gościa, który publicznie obrażał cały swój zespół - pogratulować pomysłu.

43

"Trzęsienie ziemi" - to tylko pokazuje jak wielka jest Barca skoro jej porażka z Realem wywołała tak wielką sensację :)

1

Nie oceniam go przez pryzmat całego zespołu tylko patrząc na to jak gra w reprezentacji i w klubie - poza tym na środkowego obrońcę jest za niski, a na lewej obronie też jakoś mnie nie przekonuje.

3

Gość jest strasznie przeciętny, na chwilę obecną nie ma chyba zawodnika w Man Utd, który nadawałby się do gry w Barcelonie (ewentualnie Martial lub Mata mogliby się okazać przydatni - reszta to dno

1

Ja zrobiłem handi -1 na Bayern i na Real, do tego Barca bez handi i wyszedł kurs około 6,50

8

Podziwiam, że udało Ci się pozostać w nieświadomości przez tak długi czas.

2

Też się właśnie przymierzam do obejrzenia tego filmu, jak tylko znajdę wolną chwilę.

1

Real nie wygrał na Camp Nou przegrywając od 1965r. więc nie ma rzeczy niemożliwych.

9

Po prostu nie wpadłem na to, że ktoś wpadnie na pomysł żeby żartować sobie z czyjegoś zdrowia, ale niech Ci będzie: nabrałeś mnie.

0

masz CR w awatarze więc myślałem, że jesteś kibicem Realu.

1

No to po sezonie pewnie... Ech, a liczyłem, że jeszcze pogra w końcówce.

0

Przecież macie stratę a nie przewagę.

1

Dramat... to jest ta sama noga co wcześniej?

3

Nie jestem pewien dokładnie, trzeba by go spytać, ale obstawiam, że około 50 ;)

1

Don jest najstarszy zdaje się.

1

Borja jest kontuzjowany.

1

Nice try.

1

Tylko hiszpańscy sędziowie prowadzą spotkania La Liga ;) Tym razem się nie udało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?