JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mnie dziwią dwie rzeczy: dlaczego Juanfran nie upadł (nierzadko już mu się zdarzało przyaktorzyć) i dlaczego Brych odgwizdał Sergiemu Roberto dwa faule, których nie było
0
a kto obecnie dzierży ten rekord?
1
Nie wiem czemu ubzdurało mi się, że transmisja była na Eleven, chodziło mi oczywiście o nSport.
5
Podzielam opinię użytkowników poniżej: komentowanie węgrzyna wołało o pomstę do nieba. Tak stronniczego komentarza nie słyszałem już dawno. Tego człowieczka powinni wywalić z telewizji na zbity pysk, jeżeli stacji Eleven zależy na wysokim poziomie merytorycznym swoich transmisji.
1
Bałbym się o PSG, reszta ok.
8
W tym momencie chyba ważniejsza jest jedność drużyny i dalsza jej gra, a nie pieniądze na transfery... Czy drużyna Torino została rozwiązana po katastrofie w 1949r.? Czy drużyna Man Utd została rozwiązana po katastrofie z 1958r.? Nie, ponieważ liczyła się jedność i miłość do drużyny i nikt nie wyobrażał sobie, żeby drużyna mogła zostać rozwiązana "bo nie ma pieniędzy na transfery"...
7
Więc według Ciebie lepiej rozwiązać drużynę i przekreślić ponad 100-letnią historię klubu niż grać słabszymi zawodnikami? Ciekawe podejście.
2
Nie rozumiem o co Tobie chodzi. Jak druga drużyna miałaby się zmierzyć z pierwszą skoro by jej nie było?
3
Czy to już całość dowcipu, czy jeszcze mam na coś czekać?
0
Przecież jest jeszcze druga drużyna i zespoły młodzieżowe.
2
Nie mówię, że jest najlepszy, ale jest wciąż jednym z najlepszych. Nie widzę w tej chwili wielu prawych obrońców, którzy przewyższaliby umiejętnościami Alvesa.
0
Nie da rady się z kimś zamienić?
8
Sprzedać jednego z najlepszych prawych obrońców na świecie i kupić gościa, który publicznie obrażał cały swój zespół - pogratulować pomysłu.
43
"Trzęsienie ziemi" - to tylko pokazuje jak wielka jest Barca skoro jej porażka z Realem wywołała tak wielką sensację :)
1
Nie oceniam go przez pryzmat całego zespołu tylko patrząc na to jak gra w reprezentacji i w klubie - poza tym na środkowego obrońcę jest za niski, a na lewej obronie też jakoś mnie nie przekonuje.
3
Gość jest strasznie przeciętny, na chwilę obecną nie ma chyba zawodnika w Man Utd, który nadawałby się do gry w Barcelonie (ewentualnie Martial lub Mata mogliby się okazać przydatni - reszta to dno
1
Ja zrobiłem handi -1 na Bayern i na Real, do tego Barca bez handi i wyszedł kurs około 6,50
8
Podziwiam, że udało Ci się pozostać w nieświadomości przez tak długi czas.
2
Też się właśnie przymierzam do obejrzenia tego filmu, jak tylko znajdę wolną chwilę.
1
Real nie wygrał na Camp Nou przegrywając od 1965r. więc nie ma rzeczy niemożliwych.
9
Po prostu nie wpadłem na to, że ktoś wpadnie na pomysł żeby żartować sobie z czyjegoś zdrowia, ale niech Ci będzie: nabrałeś mnie.
0
masz CR w awatarze więc myślałem, że jesteś kibicem Realu.
1
No to po sezonie pewnie... Ech, a liczyłem, że jeszcze pogra w końcówce.
0
Przecież macie stratę a nie przewagę.
1
Dramat... to jest ta sama noga co wcześniej?
3
Nie jestem pewien dokładnie, trzeba by go spytać, ale obstawiam, że około 50 ;)
1
Don jest najstarszy zdaje się.
1
Borja jest kontuzjowany.
1
Nice try.
1
Tylko hiszpańscy sędziowie prowadzą spotkania La Liga ;) Tym razem się nie udało.