1

Don jest najstarszy zdaje się.

1

Borja jest kontuzjowany.

1

Nice try.

1

Tylko hiszpańscy sędziowie prowadzą spotkania La Liga ;) Tym razem się nie udało.

2

W Norwegii też dzisiaj Prima Aprilis? ;)

0

Komentarz usunięty

2

Nie dziwię się, że ton jego wypowiedzi jest jaki jest, po tym co Pique mówił na jego temat.

0

Komentarz usunięty

0

W którym sektorze masz miejsce?

5

Mam tak samo, też wolałem poprzedni layout.

4

Trochę za dużo eksperymentów na raz, i to w dodatku w tak ważnym meczu. To nie przejdzie. Jedyny element z Twojej układanki, który byłby wart przemyślenia to wystawienie jednocześnie Vidala i Alvesa. Ta dwójka mogłaby dobrze zneutralizować lewą stronę Realu (Marcelo, CR). Nie wydaje mi się również, żeby Busquets wracał wcześniej ze zgrupowania reprezentacji tylko po to żeby nie grać w wyjściowym składzie (tak wiem - kontuzja, ale ta kontuzja nie przeszkadzała mu grać przez ostatnie 2 miesiące). Co będzie, czas pokaże, ale nie liczyłbym na jakieś wielkie eksperymentowanie ze strony Lucho.

10

Messiego "stworzył" Rijkaard.

0

Dobre!

1

No to widzę, że ten kto wrzucał tutaj ten artykuł pominął kluczowe słowo "hoping" i przetłumaczył go w takim tonie, jakby ten transfer był już niemal pewny.

0

Mógłbyś dać linka do tego artykułu lub wkleić go tutaj?

1

Co nie zmienia faktu, że informowanie o rzekomym transferze na 3 miesiące przed zakończeniem sezonu, w którym może się jeszcze wiele wydarzyć (chociażby kontuzja Bravo [odpukać]), jest mało wiarygodne.

4

Widzę, że niewiele trzeba żeby co poniektórzy łykali wszystkie plotki jak młode pelikany.

27

Bezpiecznej podróży i obyś(my) doświadczył(li) niezapomnianego widowiska!

3

Inny kraj, inna kultura. Ty obraziłbyś się gdyby ktoś beknął przy spożywanym wspólnie posiłku - Tajwańczyk uznałby to za komplement pod adresem przyrządzonej przez niego potrawy. Są na świecie kraje, w których np. podniesienie kciuka do góry wcale nie oznacza, że coś jest "okej". Czasem warto wyjść poza teren własnego podwórka i zrozumieć, że świat jest dużo bardziej zróżnicowany kulturowo niż nam się wydaje.

6

Jest to na pewno jakieś rozwiązanie, chociaż mam nadzieję, że nie dojdzie do sytuacji, w której Alba będzie musiał zostać zmieniony.

2

No to robi się nieciekawie, bo nie mamy alternatywy dla Alby w przypadku ewentualnych problemów Hiszpana.

1

Bo dwóch zmienników to za mało, kiedy drużyna rozgrywa ponad 50 meczów w sezonie. To właśnie granie jednym składem okazało się piętą achillesową Realu w zeszłym sezonie. Nie powielajmy ich błędów.

3

Chyba na lewej. Z resztą się zgadzam.

4

I zostajemy wtedy z 4 środkowymi obrońcami, co jak na grę na wszystkich możliwych frontach to nie jest dużo. Jedyna rozsądna transakcja jeśli chodzi o środek obrony to sprzedaż jednego obrońcy (Vermaelen/Bartra) i kupno w jego miejsce nowego (Marquinhos/Laporte). Mathieu warto by zostawić, bo zazwyczaj daje solidne zmiany.

2

Za Montoyę nikt nie da więcej niż 2-3 mln EUR bo to zwykły przeciętniak.

2

Wszystkich od razu sprzedać. Nie ma to jak sprzedać dwóch środkowych obrońców i potem grać wszystkie mecze praktycznie tym samym składem i zajeżdżać zawodników. Właśnie tacy gracze jak Vermaelen, Mathieu i Bartra dają drużynie złapać oddech i stanowią idealne uzupełnienie kadry w meczach ze słabszymi rywalami lub w meczach, w których wynik jest już przesądzony. Co do reszty zawodników: jak dostaniemy za nich wszystkich razem 10 mln EUR to mocno się zdziwię.

19

Wyspiarze nie sprawdzają się w Hiszpanii, poza tym za wysokie progi dla Stonesa.

2

Na Gameiro powinno wystarczyć.

5

To byłby świetny transfer zarówno dla Goetze jak i dla Liverpoolu. Mario mógłby odżyć pod skrzydłami Kloppa, a Liverpool zyskałby świetnego piłkarza za stosunkowo niewielką jak na dzisiejsze realia kwotę.

2

Ale może będzie z Bojanem ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?