JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Don jest najstarszy zdaje się.
1
Borja jest kontuzjowany.
1
Nice try.
1
Tylko hiszpańscy sędziowie prowadzą spotkania La Liga ;) Tym razem się nie udało.
2
W Norwegii też dzisiaj Prima Aprilis? ;)
0
Komentarz usunięty
2
Nie dziwię się, że ton jego wypowiedzi jest jaki jest, po tym co Pique mówił na jego temat.
0
Komentarz usunięty
0
W którym sektorze masz miejsce?
5
Mam tak samo, też wolałem poprzedni layout.
4
Trochę za dużo eksperymentów na raz, i to w dodatku w tak ważnym meczu. To nie przejdzie. Jedyny element z Twojej układanki, który byłby wart przemyślenia to wystawienie jednocześnie Vidala i Alvesa. Ta dwójka mogłaby dobrze zneutralizować lewą stronę Realu (Marcelo, CR). Nie wydaje mi się również, żeby Busquets wracał wcześniej ze zgrupowania reprezentacji tylko po to żeby nie grać w wyjściowym składzie (tak wiem - kontuzja, ale ta kontuzja nie przeszkadzała mu grać przez ostatnie 2 miesiące). Co będzie, czas pokaże, ale nie liczyłbym na jakieś wielkie eksperymentowanie ze strony Lucho.
10
Messiego "stworzył" Rijkaard.
0
Dobre!
1
No to widzę, że ten kto wrzucał tutaj ten artykuł pominął kluczowe słowo "hoping" i przetłumaczył go w takim tonie, jakby ten transfer był już niemal pewny.
0
Mógłbyś dać linka do tego artykułu lub wkleić go tutaj?
1
Co nie zmienia faktu, że informowanie o rzekomym transferze na 3 miesiące przed zakończeniem sezonu, w którym może się jeszcze wiele wydarzyć (chociażby kontuzja Bravo [odpukać]), jest mało wiarygodne.
4
Widzę, że niewiele trzeba żeby co poniektórzy łykali wszystkie plotki jak młode pelikany.
27
Bezpiecznej podróży i obyś(my) doświadczył(li) niezapomnianego widowiska!
3
Inny kraj, inna kultura. Ty obraziłbyś się gdyby ktoś beknął przy spożywanym wspólnie posiłku - Tajwańczyk uznałby to za komplement pod adresem przyrządzonej przez niego potrawy. Są na świecie kraje, w których np. podniesienie kciuka do góry wcale nie oznacza, że coś jest "okej". Czasem warto wyjść poza teren własnego podwórka i zrozumieć, że świat jest dużo bardziej zróżnicowany kulturowo niż nam się wydaje.
6
Jest to na pewno jakieś rozwiązanie, chociaż mam nadzieję, że nie dojdzie do sytuacji, w której Alba będzie musiał zostać zmieniony.
2
No to robi się nieciekawie, bo nie mamy alternatywy dla Alby w przypadku ewentualnych problemów Hiszpana.
1
Bo dwóch zmienników to za mało, kiedy drużyna rozgrywa ponad 50 meczów w sezonie. To właśnie granie jednym składem okazało się piętą achillesową Realu w zeszłym sezonie. Nie powielajmy ich błędów.
3
Chyba na lewej. Z resztą się zgadzam.
4
I zostajemy wtedy z 4 środkowymi obrońcami, co jak na grę na wszystkich możliwych frontach to nie jest dużo. Jedyna rozsądna transakcja jeśli chodzi o środek obrony to sprzedaż jednego obrońcy (Vermaelen/Bartra) i kupno w jego miejsce nowego (Marquinhos/Laporte). Mathieu warto by zostawić, bo zazwyczaj daje solidne zmiany.
2
Za Montoyę nikt nie da więcej niż 2-3 mln EUR bo to zwykły przeciętniak.
2
Wszystkich od razu sprzedać. Nie ma to jak sprzedać dwóch środkowych obrońców i potem grać wszystkie mecze praktycznie tym samym składem i zajeżdżać zawodników. Właśnie tacy gracze jak Vermaelen, Mathieu i Bartra dają drużynie złapać oddech i stanowią idealne uzupełnienie kadry w meczach ze słabszymi rywalami lub w meczach, w których wynik jest już przesądzony. Co do reszty zawodników: jak dostaniemy za nich wszystkich razem 10 mln EUR to mocno się zdziwię.
19
Wyspiarze nie sprawdzają się w Hiszpanii, poza tym za wysokie progi dla Stonesa.
2
Na Gameiro powinno wystarczyć.
5
To byłby świetny transfer zarówno dla Goetze jak i dla Liverpoolu. Mario mógłby odżyć pod skrzydłami Kloppa, a Liverpool zyskałby świetnego piłkarza za stosunkowo niewielką jak na dzisiejsze realia kwotę.
2
Ale może będzie z Bojanem ;)