JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale może będzie z Bojanem ;)
8
Podobno Godin ma 7 godzin rekonwalescencji dziennie żeby zdążyć na mecz a Barceloną, więc spodziewam się, że zagra z nami.
1
Neymar cały mecz na wysokim poziomie, parę groźnych strzałów, do tego dobrze podawał, chociaż w drugiej połowie Urugwaj przeważał. Suarez bramka, do tego zmarnowane sam na sam i też dobry mecz. Alves całkiem nieźle, o dziwo większość wrzutek celnych.
1
Gdzie napisałem, że oglądałem tylko 2 mecze w jego wykonaniu? Błyszczenie w meczach z ogórkami w Serie A to trochę za mało, żeby uważać go za nie wiadomo kogo. Wcześniej byłem wielkim zwolennikiem jego przejścia do Barcelony, ale od jakiegoś czasu zastanawiam się, czy stosunek cena/jakość predestynuje go do gry w zespole L. Enrique.
3
Z Bayernem też szału nie robił, na pewno nie jest wart 100 mln EUR.
2
Pogba gra wielkie NIC, strasznie przereklamowany jest. Na wielki plus Griezmann i Payet.
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
4
Genialne w swojej prostocie.
0
Może jeszcze podczas Euro wypłynie ktoś ciekawy, zobaczymy.
1
Też mi się wydaje, że Francuz byłby najlepszą opcją, tym bardziej że z tego co mi wiadomo wyraził chęć grania w Barcelonie, ale prawdą jest również, że jest on opcją najdroższą.
1
Mnie ani Musacchio ani Marquinhos nie przekonują - Musacchio dopiero niedawno wrócił po ciężkiej kontuzji i jego forma jest niewiadomą, a Marquinhos jakoś mnie nie przekonuje.
1
To wyjaśnia, dlaczego gra tak chaotycznie ;)
2
Ale bramkę strzelił niebrzydką musisz przyznać, i to z prawej! ;)
0
Czyli jednak dobrze, że drugiej połowy nie oglądałem
1
http://fani-tv.com/1
Transmisja meczu Włochy-Hiszpania
1
Czy ma ktoś może link do meczu Hiszpania-Włochy bo ciężko coś sensownego znaleźć
7
Wciąż nie mogę w to uwierzyć.
2
Szok - odszedł jeden z najwybitniejszych piłkarzy, trenerów, piłkarskich filozofów, wizjonerów, który jednocześnie miał bordowo-granatowe serce. Nigdy Go nie zapomnę.
1
Może spróbuj jakieś inne dyscypliny, np. tenis.
1
Generalnie nie polecam obstawiania meczów towarzyskich - za duża loteria. Moim zdaniem w obydwu meczach właściwie każdy wynik jest możliwy.
2
Już kiedyś też mieliśmy podobną przewagę, a skończyło się golem Tamudo i tyle z tego było. Dlatego jeśli chcesz to otwieraj szampana, ja wolę się z tym wstrzymać do momentu, w którym zapewnimy sobie tytuł.
1
Na pewno był łatwiejszy niż mecze kolejno z Realem, Atletico, RSSS, Atletico i Valencią w ciągu 15 dni.
1
Patrząc jak wygląda nasz terminarz w nadchodzących tygodniach wstrzymałbym się z nadmiernym optymizmem, co do zdobycia tytułu.
1
Gameiro, gra trzeci sezon w Sevilli i w dwóch poprzednich zdobywał za każdym razem w granicach 20 goli, więc na zmiennika nadawałby się idealnie.
1
To by była bardzo ciekawa opcja, on albo Bakambu jako zmiennik byliby idealni.
1
Całkiem tanio Ci to wszystko wyszło, udanej wyprawy :)
4
Jak widzę/słyszę Piterę albo Petru to muszę wyjść na powietrze żeby uniknąć gwałtownego skoku ciśnienia.
4
Trzeba zapytać T.T. ile osób lekarze zabili umyślnie.
5
Ja nic nie łyknąłem, tylko wytknąłem jej właśnie tę rozbieżność w informacjach ;)