2

Ale może będzie z Bojanem ;)

8

Podobno Godin ma 7 godzin rekonwalescencji dziennie żeby zdążyć na mecz a Barceloną, więc spodziewam się, że zagra z nami.

1

Neymar cały mecz na wysokim poziomie, parę groźnych strzałów, do tego dobrze podawał, chociaż w drugiej połowie Urugwaj przeważał. Suarez bramka, do tego zmarnowane sam na sam i też dobry mecz. Alves całkiem nieźle, o dziwo większość wrzutek celnych.

1

Gdzie napisałem, że oglądałem tylko 2 mecze w jego wykonaniu? Błyszczenie w meczach z ogórkami w Serie A to trochę za mało, żeby uważać go za nie wiadomo kogo. Wcześniej byłem wielkim zwolennikiem jego przejścia do Barcelony, ale od jakiegoś czasu zastanawiam się, czy stosunek cena/jakość predestynuje go do gry w zespole L. Enrique.

3

Z Bayernem też szału nie robił, na pewno nie jest wart 100 mln EUR.

2

Pogba gra wielkie NIC, strasznie przereklamowany jest. Na wielki plus Griezmann i Payet.

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

4

Genialne w swojej prostocie.

0

Może jeszcze podczas Euro wypłynie ktoś ciekawy, zobaczymy.

1

Też mi się wydaje, że Francuz byłby najlepszą opcją, tym bardziej że z tego co mi wiadomo wyraził chęć grania w Barcelonie, ale prawdą jest również, że jest on opcją najdroższą.

1

Mnie ani Musacchio ani Marquinhos nie przekonują - Musacchio dopiero niedawno wrócił po ciężkiej kontuzji i jego forma jest niewiadomą, a Marquinhos jakoś mnie nie przekonuje.

1

To wyjaśnia, dlaczego gra tak chaotycznie ;)

2

Ale bramkę strzelił niebrzydką musisz przyznać, i to z prawej! ;)

0

Czyli jednak dobrze, że drugiej połowy nie oglądałem

1

http://fani-tv.com/1

Transmisja meczu Włochy-Hiszpania

1

Czy ma ktoś może link do meczu Hiszpania-Włochy bo ciężko coś sensownego znaleźć

7

Wciąż nie mogę w to uwierzyć.

2

Szok - odszedł jeden z najwybitniejszych piłkarzy, trenerów, piłkarskich filozofów, wizjonerów, który jednocześnie miał bordowo-granatowe serce. Nigdy Go nie zapomnę.

1

Może spróbuj jakieś inne dyscypliny, np. tenis.

1

Generalnie nie polecam obstawiania meczów towarzyskich - za duża loteria. Moim zdaniem w obydwu meczach właściwie każdy wynik jest możliwy.

2

Już kiedyś też mieliśmy podobną przewagę, a skończyło się golem Tamudo i tyle z tego było. Dlatego jeśli chcesz to otwieraj szampana, ja wolę się z tym wstrzymać do momentu, w którym zapewnimy sobie tytuł.

1

Na pewno był łatwiejszy niż mecze kolejno z Realem, Atletico, RSSS, Atletico i Valencią w ciągu 15 dni.

1

Patrząc jak wygląda nasz terminarz w nadchodzących tygodniach wstrzymałbym się z nadmiernym optymizmem, co do zdobycia tytułu.

1

Gameiro, gra trzeci sezon w Sevilli i w dwóch poprzednich zdobywał za każdym razem w granicach 20 goli, więc na zmiennika nadawałby się idealnie.

1

To by była bardzo ciekawa opcja, on albo Bakambu jako zmiennik byliby idealni.

1

Całkiem tanio Ci to wszystko wyszło, udanej wyprawy :)

4

Jak widzę/słyszę Piterę albo Petru to muszę wyjść na powietrze żeby uniknąć gwałtownego skoku ciśnienia.

4

Trzeba zapytać T.T. ile osób lekarze zabili umyślnie.

5

Ja nic nie łyknąłem, tylko wytknąłem jej właśnie tę rozbieżność w informacjach ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?