12

To kiedy Ty miałaś tę 18stkę, skoro masz prawie 20 lat? ;)

1

Sytuacja jest na tyle skomplikowana, że nie oczekuj ode mnie, że podam prawdziwą receptę na problem.

1

Przejęzyczenie :) No właśnie problem polega na tym, jak oddzielić muzułmanów, którzy nie są w jakikolwiek sposób związani z terroryzmem od tych, którzy aktywnie biorą w nim udział, zwłaszcza że granica między nimi jest na tyle zatarta i niejasna, że nie mam pomysłu jak można by to zrobić - Francja płaci teraz za lata ciemiężenia muzułmanów w zamorskich koloniach i masowe przyjmowanie ich na swoje terytorium. Prawdę mówiąc, nie wiem czy jest jeszcze jakaś nadzieja dlatego kraju, podobnie jak w przypadku Belgii, ale myślę, że jeszcze nie jest za późno, żeby uratować resztę Europy. A Ty co proponujesz?

1

Rozumiem przez to głównie wyplenienie islamskiego terroru w Europie i również podjęcie stanowczych kroków w kontekście syryjskich uchodźców (ograniczenie ich liczby poprzez deportację).

1

To już tak funkcjonuje od dłuższego czasu.

2

Dopóki islamiści nie uderzą bezpośrednio w nich, dopóty nic nie zrobią - wczoraj było blisko.

3

Mikke niestety co raz bardziej dziwaczeje na stare lata, przez staje się niestety mało wiarygodny. Co innego Orban - takich właśnie ludzi nam trzeba.

1

O, widzę że edytowałeś właśnie. Właśnie pytanie, kto mógłby być takim "zdecydowanym burkiem", który wskazałby właściwy kierunek działania w kwestii terroryzmu i uchodźców.

1

Chyba chodziło Ci o burków ;)

53

Natknąłem się na ciekawy komentarz na stronie onetu (!) dobitnie pokazujący aktualny obraz Europy:

"Lis wpada do kurnika i wszytkie kury sie trzesa ze strachu - tak wyglada teraz Europa - kury nie wiedza co zrobic a lis sobie robi co chce - kury mowia - no nie lis tez musi jakos zyc - porozmiawiajmy z nim, przekonajmy go zeby przeszedl na wegetarianizm jak my - a lis sie smieje i poluje a kur coraz mniej coraz mniej - jedyna opcja to aby burek wpadl do kurnika i spuscil porzadne lanie temu lisowi ale w kurniku (Europie) nie ma burka..."

6

Jest wolny, mało zwrotny, niemobilny, nie ma dryblingu - w życiu bym go nie chciał, wolę Rafinhę.

1

No to będzie ciężko - najwyżej położony stadion na świecie (spełniający normy FIFA) i do tego fatalny stan murawy. Oby to się dobrze skończyło.

0

A z kim gra Argentyna? Z Boliwią?

9

Też wydaje mi się to nieco naciągane, ale tym lepiej dla nas. Co innego gdyby to były mecze o stawkę, ale jeśli chodzi o mecze towarzyskie to należy maksymalnie minimalizować ryzyko wystąpienia kontuzji, nawet kosztem takich "nieczystych" zagrań.

4

Czy to znaczy, że coś nie tak z jego zdrowiem? :(

3

Najnowsza została sporo poprawiona w stosunku do 2015 więc jakbyś miał kiedyś możliwość to spróbuj, może Ci przypadnie do gustu.

1

PES 6 był najlepszy, ale najnowsza część też jest całkiem dobra w porównaniu do wcześniejszych edycji.

3

Ale zostawić tego nie można, bo jeszcze parę lat i będziemy mieli piekło. Jeszcze rok temu byłem na meczu Barcy w Paryżu, dzisiaj nie wiem czy odważyłbym się na taką wycieczkę.

0

Z tym się zgadzam.

4

Trzeba w końcu przedsięwziąć radykalne środki i zacząć masowe deportacje do krajów arabskich.

3

Wybuchy na lotnisku w Brukseli - jak na razie 11 osób zabitych, 25 rannych. Przed chwilą słychać było również wybuchy na stacji metra niedaleko siedziby Unii Europejskiej.

4

Krzyż z herbu usunięty jest tylko w przypadku produktów sprzedawanych w krajach arabskich.

3

Poważnie chciałbyś zrobić krzywdę kobiecie tylko dlatego, że jest fanką innego klubu?

1

Skąd wiesz, że ma delikatne rączki? Może trenuje boks albo zapasy? Albo uczy się w technikum gastronomicznym?

0

A co się stało?

5

Myślę, ze właśnie liczba asyst wskazuje na to, który z dwójki napastników jest lepszy. Przy zbliżonej liczbi goli, Suarez deklasuje asystami Lewego, dlatego uważam Urugwajczyka za najlepszą 9 na świecie.

2

Mój podziw po części wynika z tego, że dla mnie przedmioty ścisłe to zawsze była jedna wielka zagadka i trochę żałuję, że nie miałem do nich smykałki, bo na polibudzie jest sporo ciekawych (i potencjalnie dochodowych) kierunków ;)

1

Filologię angielską (nie jestem nauczycielem ;) Zawsze lubiłem ten język a dodatkowo jeszcze miałem możliwość pouczenia się trochę hiszpańskiego, więc uważam, że ten kierunek idealnie pasował do moich zainteresowań i umiejętności.

6

Tak, chyba że według Ciebie Perez przekupił Mathieu żeby władował samobója.

1

Oczywiście po to żeby się rozwijać także, bo dzięki moim studiom pracuję teraz w branży z nimi związanej ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?