JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
To kiedy Ty miałaś tę 18stkę, skoro masz prawie 20 lat? ;)
1
Sytuacja jest na tyle skomplikowana, że nie oczekuj ode mnie, że podam prawdziwą receptę na problem.
1
Przejęzyczenie :) No właśnie problem polega na tym, jak oddzielić muzułmanów, którzy nie są w jakikolwiek sposób związani z terroryzmem od tych, którzy aktywnie biorą w nim udział, zwłaszcza że granica między nimi jest na tyle zatarta i niejasna, że nie mam pomysłu jak można by to zrobić - Francja płaci teraz za lata ciemiężenia muzułmanów w zamorskich koloniach i masowe przyjmowanie ich na swoje terytorium. Prawdę mówiąc, nie wiem czy jest jeszcze jakaś nadzieja dlatego kraju, podobnie jak w przypadku Belgii, ale myślę, że jeszcze nie jest za późno, żeby uratować resztę Europy. A Ty co proponujesz?
1
Rozumiem przez to głównie wyplenienie islamskiego terroru w Europie i również podjęcie stanowczych kroków w kontekście syryjskich uchodźców (ograniczenie ich liczby poprzez deportację).
1
To już tak funkcjonuje od dłuższego czasu.
2
Dopóki islamiści nie uderzą bezpośrednio w nich, dopóty nic nie zrobią - wczoraj było blisko.
3
Mikke niestety co raz bardziej dziwaczeje na stare lata, przez staje się niestety mało wiarygodny. Co innego Orban - takich właśnie ludzi nam trzeba.
1
O, widzę że edytowałeś właśnie. Właśnie pytanie, kto mógłby być takim "zdecydowanym burkiem", który wskazałby właściwy kierunek działania w kwestii terroryzmu i uchodźców.
1
Chyba chodziło Ci o burków ;)
53
Natknąłem się na ciekawy komentarz na stronie onetu (!) dobitnie pokazujący aktualny obraz Europy:
"Lis wpada do kurnika i wszytkie kury sie trzesa ze strachu - tak wyglada teraz Europa - kury nie wiedza co zrobic a lis sobie robi co chce - kury mowia - no nie lis tez musi jakos zyc - porozmiawiajmy z nim, przekonajmy go zeby przeszedl na wegetarianizm jak my - a lis sie smieje i poluje a kur coraz mniej coraz mniej - jedyna opcja to aby burek wpadl do kurnika i spuscil porzadne lanie temu lisowi ale w kurniku (Europie) nie ma burka..."
6
Jest wolny, mało zwrotny, niemobilny, nie ma dryblingu - w życiu bym go nie chciał, wolę Rafinhę.
1
No to będzie ciężko - najwyżej położony stadion na świecie (spełniający normy FIFA) i do tego fatalny stan murawy. Oby to się dobrze skończyło.
0
A z kim gra Argentyna? Z Boliwią?
9
Też wydaje mi się to nieco naciągane, ale tym lepiej dla nas. Co innego gdyby to były mecze o stawkę, ale jeśli chodzi o mecze towarzyskie to należy maksymalnie minimalizować ryzyko wystąpienia kontuzji, nawet kosztem takich "nieczystych" zagrań.
4
Czy to znaczy, że coś nie tak z jego zdrowiem? :(
3
Najnowsza została sporo poprawiona w stosunku do 2015 więc jakbyś miał kiedyś możliwość to spróbuj, może Ci przypadnie do gustu.
1
PES 6 był najlepszy, ale najnowsza część też jest całkiem dobra w porównaniu do wcześniejszych edycji.
3
Ale zostawić tego nie można, bo jeszcze parę lat i będziemy mieli piekło. Jeszcze rok temu byłem na meczu Barcy w Paryżu, dzisiaj nie wiem czy odważyłbym się na taką wycieczkę.
0
Z tym się zgadzam.
4
Trzeba w końcu przedsięwziąć radykalne środki i zacząć masowe deportacje do krajów arabskich.
3
Wybuchy na lotnisku w Brukseli - jak na razie 11 osób zabitych, 25 rannych. Przed chwilą słychać było również wybuchy na stacji metra niedaleko siedziby Unii Europejskiej.
4
Krzyż z herbu usunięty jest tylko w przypadku produktów sprzedawanych w krajach arabskich.
3
Poważnie chciałbyś zrobić krzywdę kobiecie tylko dlatego, że jest fanką innego klubu?
1
Skąd wiesz, że ma delikatne rączki? Może trenuje boks albo zapasy? Albo uczy się w technikum gastronomicznym?
0
A co się stało?
5
Myślę, ze właśnie liczba asyst wskazuje na to, który z dwójki napastników jest lepszy. Przy zbliżonej liczbi goli, Suarez deklasuje asystami Lewego, dlatego uważam Urugwajczyka za najlepszą 9 na świecie.
2
Mój podziw po części wynika z tego, że dla mnie przedmioty ścisłe to zawsze była jedna wielka zagadka i trochę żałuję, że nie miałem do nich smykałki, bo na polibudzie jest sporo ciekawych (i potencjalnie dochodowych) kierunków ;)
1
Filologię angielską (nie jestem nauczycielem ;) Zawsze lubiłem ten język a dodatkowo jeszcze miałem możliwość pouczenia się trochę hiszpańskiego, więc uważam, że ten kierunek idealnie pasował do moich zainteresowań i umiejętności.
6
Tak, chyba że według Ciebie Perez przekupił Mathieu żeby władował samobója.
1
Oczywiście po to żeby się rozwijać także, bo dzięki moim studiom pracuję teraz w branży z nimi związanej ;)