2

Mój podziw po części wynika z tego, że dla mnie przedmioty ścisłe to zawsze była jedna wielka zagadka i trochę żałuję, że nie miałem do nich smykałki, bo na polibudzie jest sporo ciekawych (i potencjalnie dochodowych) kierunków ;)

1

Filologię angielską (nie jestem nauczycielem ;) Zawsze lubiłem ten język a dodatkowo jeszcze miałem możliwość pouczenia się trochę hiszpańskiego, więc uważam, że ten kierunek idealnie pasował do moich zainteresowań i umiejętności.

6

Tak, chyba że według Ciebie Perez przekupił Mathieu żeby władował samobója.

1

Oczywiście po to żeby się rozwijać także, bo dzięki moim studiom pracuję teraz w branży z nimi związanej ;)

1

Studiowałem, bo mój kierunek sprawiał mi przyjemność i dawał satysfakcję. Poza tym praca, którą wtedy miałem była tylko etapem w życiu i nie miała to być moja praca docelowa (chociaż i tak spędziłem tam ok. 2 lata).

1

Nie mówię, że tryb studiów zaocznych jest sam w sobie trudniejszy, ale tak jak napisałeś: w ogólnym rozrachunku trudniej jest w życiu codziennym jednocześnie pracując i studiując. A co do kierunków inżynierskich to w ogóle podziwiam ludzi, którzy studiują na polibudzie, bo patrząc na przykładzie mojego kuzyna, który kończył tam studia parę lat temu, właśnie na polibudzie są jedne z najtrudniejszych kierunków i to co tam się dzieje, jest dla mnie czarną magią.

1

Poziom i trudność egzaminów w dużym stopniu zależy też od kierunku jaki studiujesz. Paradoksalnie, może się okazać, że dany kierunek zaoczny będzie trudniejszy od innego, dziennego.

0

Racja.

1

Ja akurat miałem do wyboru studia dzienne i zaoczne, ale zdecydowałem się pójść na zaoczne, żeby móc już pracować i odkładać - w sumie kwestia indywidualnego podejścia.

5

Łatwiejsze jeśli rodzice opłacają Ci studia.

2

Zależy - ja studiowałem zaocznie i pracowałem i w pewnym momencie byłem tak zaorany, że nie miałem na nic czasu, siły ani ochoty, bo pracowałem 12h na dobę od pon do piątku a w weekendy miałem zajęcia. Z drugiej strony łapiesz już doświadczenie zawodowe no i przede wszystkim po opłaceniu studiów odkładasz już sobie pieniądze na przyszłość.

0

Już nie te lata niestety

1

Ładna bramka Fabregasa z wolnego w meczu z West Hamem niestety

5

W końcu wraca Mario Gomez

1

W bardzo małej części, bo powiedzmy sobie szczerze: zyski z koszulki to jakieś 10% jej ceny, więc jest to kwota marginalna. Zobaczymy jak będzie, w każdym razie na chwilę obecną mamy tylu pomocników, że nie ma sensu chyba kupować nikogo nowego, tym bardziej, że nasi pomocnicy doskonale wywiązują się ze swoich obowiązków.

1

Ja nie wierzę, żeby Juve za swojego najlepszego zawodnika (patrząc pod kątem wieku/potencjału) puściło za jakąś promocyjną kwotę. A w przypadku Coutinho to ciężko mi powiedzieć, ale 50 mln EUR raczej by nie kosztował.

3

Czyli w klasyku dajemy odpocząć podstawowym zawodnikom i grzejemy silniki na los Colchoneros - proste.

1

Zobaczymy jak będzie, ale pewnie skończy się tak jak mówisz.

0

Oby.

2

Atletico ma takie same szanse na wygranie ligi, jak Wolfsburg na wygranie z Realem.

1

Ja bym prędzej dawał większe szanse Benfice niż Wolfsburgowi - Jonas i Mitroglu z przodu mogą zrobić niezły ogień a w dwumeczu wszystko jest możliwe. Wiadomo, że w meczu z Zenitem ledwo się prześlizgnęli, ale licznik się zeruje i mecz z Bayernem to będzie zupełnie nowa historia. Z drugiej strony, wolałbym żeby awansował Bayern, żeby to na ten klub ewentualnie trafił Real.

1

Czy kogokolwiek to dziwi? Mnie nie.

2

Pedro Pinto

1

Wierzysz w to, że dałoby się go kupić za mniej niż np. 70 mln EUR przy dzisiejszym cenowym wariactwie?

4

Tylko, że Coutinho nie kosztowałby 100 mln EUR.

2

Ładnie poszedłeś, aż wolę nie pytać ile było do wygrania...

9

Świetne zdjęcie i świetna wiadomość :)

1

Mówimy to o zwyczajnej przepychance, nie o łamaniu kości. Zachowujmy odpowiednie proporcje.

1

Jakie groźne sytuacje na początku? Przecież w pierwszej połowie Arsenal nie oddał nawet celnego strzału... Przypomina mi się gadanie kibiców Arsenalu po tym jak RvP wyleciał z boiska za dwie żółte kartki, że sędzia zabił mecz - szkoda tylko, że do tego momentu Arsenal nie oddał ani jednego strzału.

7

Tam w ogóle kartki nie powinno być, tym bardziej że to był dopiero pierwszy faul Ardy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?