6

Ronaldo ma 188? Chyba jak stanie na palach (pozując do zdjęcia z drużyną, stojąc ostatnim rzędzie).

0

Nie chcę otwierać kolejnej karty (stronę fcbarca.com mam włączoną cały czas)

2

A co jest z Dybalą?

0

W pracy jestem, nie chcę za bardzo spowalniać komputera.

6

Mógłbyś dać linka (nie mam czasu samemu szukać)?

0

Odważnie ;) Oby się udało.

0

Jaki kurs Ci z tego wyszedł?

1

A Liga Europejska to w sumie spora loteria, ale może coś tam się znajdzie ciekawego.

0

Możesz spróbować, ja jeszcze się waham.

0

Jaki?

1

Strzelić może i strzelą, ale obawiam się, że może paść remis.

1

Też właśnie się zastanawiam, czy obstawiać City, tym bardziej że mają sporą zaliczkę z Kijowa.

7

Patrząc na utrzymującą się od dłuższego czasu niską formę Belga, taką zamianę należałoby traktować jako transfer z serii zamienił stryjek siekierkę na kijek.

3

Formuła z lat 1997-2005 to było mistrzostwo - oglądało się jeszcze na RTL. Cała plejada doskonałych kierowców - Jacques Villeneuve, kończący karierę Damon Hill, Mika Hakkinen, David Coulthard, Eddie Irvine, niezniszczalny Schumi... no i przede wszystkim ryk silników, a nie żałosny skowyt kosiarek jaki serwują nam teraz. Do tego dozwolone tankowania, żadnych kersów, DRSów, sresów - liczył się tylko kierowca i bolid. Dziś już nie mam aż takiego parcia na F1, i to nie tylko dlatego, że nie ma już Roberta - po prostu ten sport przestał mnie emocjonować.

1

Więcej meczów nie mogłeś dać? Roma, Swansea i Real z Sevillą mogą wtopić. Reszta teoretycznie ok, ale tylu meczów bym na pewno nie dał.

4

Nie, odnoszę się do tego konkretnego. W jakimś celu ten przepis zostały wprowadzone i chcąc nie chcąc należy go przestrzegać. Pewnie chodzi o to żeby wyrzucony piłkarz nie robił niepotrzebnego zamieszania przy linii bocznej.

0

Atletico - PSV 1
City - Dinamo 1
Barca - Arsenal handi

8

Takie są przepisy i tyle. Brak ich respektowania powinien być odpowiednio egzekwowany, ale dopóki będzie panowała idiotyczna zasada, że piłkarz może zostać ukarany tylko za to, co sędzia zapisał w protokole, to będziemy świadkami takich absurdów jak m.in. ten z ramosem.

1

A ja lubię Newcastle i mam nadzieję, że wywalczą chociaż remis w meczu z Leicester i uda im się utrzymać.

0

Dlaczego niestety?

1

Pozazdrościć :) Facet ma taką wiedzę na temat brazylijskiej piłki, że głowa mała.

1

Pewnie Masche z racji wieku zacznie grywać mniej i z czasem pewnie wszedłby do pary z Pique

1

Tez jestem zwolennikiem Laporte, ale Marquinhos nie byłby zły.

1

Byłby to naprawdę lekkomyślny ruch ze strony PSG sprzedawać tak perspektywicznego obrońcę, ale poczekajmy na konkrety.

7

Paradoksalnie, idiotyczna nazwa wymyślona przez eleven pasuje do tego spotkania idealnie :)

9

I tak Samper na pewno nie zagra od początku - obstawiam, że na DM zagra Roberto.

8

Giroud, Griezmann, Gameiro, Martial - spokojnie jest potencjał, żeby zastąpić Benzemę.

1

A w ogóle jest w tzw. Ekstraklasie jakiś godny uwagi polski napastnik? Bo generalnie nie śledzę tych rozgrywek i kojarzę tylko Stępińskiego.

2

Sobiech jest strasznie rzadki, wystarczy zobaczyć ile bramek strzelił łącznie w Hannoverze (wiem, że miał kontuzje itp. ale i tak mało strzela). Lewandowski, Milik, Teodorczyk, Stępiński i ewentualnie Piech to są teraz chyba najlepsi polscy napastnicy - wystarczy, że na Euro pojedzie pierwsza trójka i będzie ok.

1

Zbędna ironia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?