JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ronaldo ma 188? Chyba jak stanie na palach (pozując do zdjęcia z drużyną, stojąc ostatnim rzędzie).
0
Nie chcę otwierać kolejnej karty (stronę fcbarca.com mam włączoną cały czas)
2
A co jest z Dybalą?
0
W pracy jestem, nie chcę za bardzo spowalniać komputera.
6
Mógłbyś dać linka (nie mam czasu samemu szukać)?
0
Odważnie ;) Oby się udało.
0
Jaki kurs Ci z tego wyszedł?
1
A Liga Europejska to w sumie spora loteria, ale może coś tam się znajdzie ciekawego.
0
Możesz spróbować, ja jeszcze się waham.
0
Jaki?
1
Strzelić może i strzelą, ale obawiam się, że może paść remis.
1
Też właśnie się zastanawiam, czy obstawiać City, tym bardziej że mają sporą zaliczkę z Kijowa.
7
Patrząc na utrzymującą się od dłuższego czasu niską formę Belga, taką zamianę należałoby traktować jako transfer z serii zamienił stryjek siekierkę na kijek.
3
Formuła z lat 1997-2005 to było mistrzostwo - oglądało się jeszcze na RTL. Cała plejada doskonałych kierowców - Jacques Villeneuve, kończący karierę Damon Hill, Mika Hakkinen, David Coulthard, Eddie Irvine, niezniszczalny Schumi... no i przede wszystkim ryk silników, a nie żałosny skowyt kosiarek jaki serwują nam teraz. Do tego dozwolone tankowania, żadnych kersów, DRSów, sresów - liczył się tylko kierowca i bolid. Dziś już nie mam aż takiego parcia na F1, i to nie tylko dlatego, że nie ma już Roberta - po prostu ten sport przestał mnie emocjonować.
1
Więcej meczów nie mogłeś dać? Roma, Swansea i Real z Sevillą mogą wtopić. Reszta teoretycznie ok, ale tylu meczów bym na pewno nie dał.
4
Nie, odnoszę się do tego konkretnego. W jakimś celu ten przepis zostały wprowadzone i chcąc nie chcąc należy go przestrzegać. Pewnie chodzi o to żeby wyrzucony piłkarz nie robił niepotrzebnego zamieszania przy linii bocznej.
0
Atletico - PSV 1
City - Dinamo 1
Barca - Arsenal handi
8
Takie są przepisy i tyle. Brak ich respektowania powinien być odpowiednio egzekwowany, ale dopóki będzie panowała idiotyczna zasada, że piłkarz może zostać ukarany tylko za to, co sędzia zapisał w protokole, to będziemy świadkami takich absurdów jak m.in. ten z ramosem.
1
A ja lubię Newcastle i mam nadzieję, że wywalczą chociaż remis w meczu z Leicester i uda im się utrzymać.
0
Dlaczego niestety?
1
Pozazdrościć :) Facet ma taką wiedzę na temat brazylijskiej piłki, że głowa mała.
1
Pewnie Masche z racji wieku zacznie grywać mniej i z czasem pewnie wszedłby do pary z Pique
1
Tez jestem zwolennikiem Laporte, ale Marquinhos nie byłby zły.
1
Byłby to naprawdę lekkomyślny ruch ze strony PSG sprzedawać tak perspektywicznego obrońcę, ale poczekajmy na konkrety.
7
Paradoksalnie, idiotyczna nazwa wymyślona przez eleven pasuje do tego spotkania idealnie :)
9
I tak Samper na pewno nie zagra od początku - obstawiam, że na DM zagra Roberto.
8
Giroud, Griezmann, Gameiro, Martial - spokojnie jest potencjał, żeby zastąpić Benzemę.
1
A w ogóle jest w tzw. Ekstraklasie jakiś godny uwagi polski napastnik? Bo generalnie nie śledzę tych rozgrywek i kojarzę tylko Stępińskiego.
2
Sobiech jest strasznie rzadki, wystarczy zobaczyć ile bramek strzelił łącznie w Hannoverze (wiem, że miał kontuzje itp. ale i tak mało strzela). Lewandowski, Milik, Teodorczyk, Stępiński i ewentualnie Piech to są teraz chyba najlepsi polscy napastnicy - wystarczy, że na Euro pojedzie pierwsza trójka i będzie ok.
1
Zbędna ironia.