JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wszystko zależy od tego, co powie Arbeloa.
1
Barca z handi i można obstawiać
102
Żeby Real był najlepszy na świecie, to najpierw musiałby być najlepszy w Madrycie.
2
A czy Sport to gazeta klubu FC Barcelona, czy katalońska?
1
Być może, bo nie przypominam sobie, żeby Pogba seryjnie wygrywał jakieś kluczowe pojedynki z nami.
0
Tak nas miażdżył, że praktycznie nie istniał w finale.
0
Sam chciałbym wiedzieć ;)
9
Młody Rakitić ;)
http://blaugrana.pl/uploads/news/0_500/56e1d2ea929d0.jpg
4
Piloci po prostu nie powinni lądować na tym lotnisku przy takich warunkach i tyle. Zabrakło zarówno zdecydowania kontrolerów naziemnych jak i pilotów, natomiast oskarżania Śp. generała Błasika, (którego osobiście znał mój ojciec) o pośrednie lub bezpośrednie spowodowanie katastrofy to jawna głupota.
9
Ale on nie napisał, że ten kto wierzy w sukces swojego zespołu ma walnąć w ścianę, tylko ten, kto myśli, że Barcelona bez problemów pokona Real.
1
2010/2011 - Tottenham, 2011/2012 - Appoel, 2012/2013 - Galatasaray, 2013/2014 - BvB, 2014/2015 - Atletico - Tak to wygląda. Faktycznie, w dwóch ostatnich sezonach dostawali trudniejszych przeciwników - zobaczymy jak to będzie teraz.
1
Faktycznie, ale chyba zgodzisz się ze mną, że Real ma na ogół sporo szczęścia w losowaniach.
2
Po prostu zawsze chcę żeby odpadali jak najwcześniej ;)
0
Roma rzeczywiście jest tu wyjątkiem.
1
Ale chyba łatwiej dostać się do półfinałów, jeśli rok w rok dostaje się w losowaniu jakichś kelnerów, w porównaniu do takich klubów jak Bayern, Juve, City czy PSG.
1
Wow, osoba na forum, która poprawnie użyła słowa "bynajmniej" - szacunek. Co do rywala w półfinale to chciałbym żebyśmy trafili chociaż raz na w miarę łatwego rywala - Wolfsburg albo Benficę.
1
Nie jest to wcale takie żałosne, a raczej smutne, że od kilku lat Real trafia na relatywnie łatwych przeciwników w losowaniach, tak, że do półfinału CL przechodzi bez większych problemów.
4
A czy ktoś wie jak sobie radzi w rezerwach niejaki Robert Gonçalves, bo jakoś nie słyszałem o jego występach w Barcie B.
1
Nie grały ogóry, dlatego uważam, że dzisiejszy futbol jest dużo bardziej wymagający niż za czasów Pelego.
1
To, że grali tam mistrzowie świata, to nie znaczy że obrońcy w lidze brazylijskiej grali na światowym poziomie.
1
Odnosiłem się głównie do ligi brazylijskiej.
2
Daj Pelemu do sforsowania obronę dzisiejszego Atletico/Barcelony/Tottenhamu/Juventusu/Bayernu, a zobaczymy ilu obrońców przedrybluje ;) (no offence, rzecz jasna)
5
CR7 lepszy - w czasach Pele obrona praktycznie nie istniała. Ostatnio oglądałem kilkunastominutową kompilację najlepszych zagrań Pele i oczywiście wiele z nich robi wrażenie, ale obrona grała wtedy na poziomie ekstraklasy jak nie gorzej, podobnie zresztą jak poziom taktyczny.
1
wyczuwam kupon z handi +2 ... chociaż miałem już nie obstawiać.
1
Udanej przygody :)
6
No na pewno Neymar będzie chciał być zmieniany, a Coutinho siedzieć na ławce. W tej chwili mamy zbyt wielu pomocników, żeby dodatkowo wzmacniać tę formację - wystarczy przyjście Suareza, który może zagrać zarówno w pomocy jak i w ataku na skrzydle.
12
Za kogo ma niby wejść ten ktoś ograny?
2
Vietto nie gra zbyt dużo, więc chyba na razie jednak nie ma dla niego miejsca w kadrze Albicelestes.
2
Znowu ten Lavezzi... jeszcze trzeba było Palacio powołać.
3
edit: nie jest sztuczne składanie życzeń tutaj, co do mediów to temat na inną bajkę.