JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
A czy ktoś wie jak sobie radzi w rezerwach niejaki Robert Gonçalves, bo jakoś nie słyszałem o jego występach w Barcie B.
1
Nie grały ogóry, dlatego uważam, że dzisiejszy futbol jest dużo bardziej wymagający niż za czasów Pelego.
1
To, że grali tam mistrzowie świata, to nie znaczy że obrońcy w lidze brazylijskiej grali na światowym poziomie.
1
Odnosiłem się głównie do ligi brazylijskiej.
2
Daj Pelemu do sforsowania obronę dzisiejszego Atletico/Barcelony/Tottenhamu/Juventusu/Bayernu, a zobaczymy ilu obrońców przedrybluje ;) (no offence, rzecz jasna)
5
CR7 lepszy - w czasach Pele obrona praktycznie nie istniała. Ostatnio oglądałem kilkunastominutową kompilację najlepszych zagrań Pele i oczywiście wiele z nich robi wrażenie, ale obrona grała wtedy na poziomie ekstraklasy jak nie gorzej, podobnie zresztą jak poziom taktyczny.
1
wyczuwam kupon z handi +2 ... chociaż miałem już nie obstawiać.
1
Udanej przygody :)
6
No na pewno Neymar będzie chciał być zmieniany, a Coutinho siedzieć na ławce. W tej chwili mamy zbyt wielu pomocników, żeby dodatkowo wzmacniać tę formację - wystarczy przyjście Suareza, który może zagrać zarówno w pomocy jak i w ataku na skrzydle.
12
Za kogo ma niby wejść ten ktoś ograny?
2
Vietto nie gra zbyt dużo, więc chyba na razie jednak nie ma dla niego miejsca w kadrze Albicelestes.
2
Znowu ten Lavezzi... jeszcze trzeba było Palacio powołać.
3
edit: nie jest sztuczne składanie życzeń tutaj, co do mediów to temat na inną bajkę.
1
Dla mnie to nie jest sztuczne, a przynajmniej nie taki był mój zamiar.
1
pobawiłbym się tu ewentualnie w
1
Właśnie o to mi chodzi, choć z drugiej strony z racji swojego rankingu na pewno jest poddawany częstym kontrolom.
4
Na złożenie życzeń mojej matce przyjdzie czas, tymczasem daj użytkownikom możliwość złożenia życzeń dla dzisiejszych jubilatek. Naprawdę trzeba kiedyś kogoś zobaczyć żeby mu złożyć życzenia? Myślę, że to tylko i wyłącznie kwestia kultury osobistej, i nawet jeśli moje życzenia miałyby poprawić humor chociaż jednej osobie to uważam, że warto. Nie podoba się - nie czytaj.
1
Nie wiem, ale w tym roku w pucharach wychodziły takie wyniki, że bałbym się tu cokolwiek obstawić. Założę się, że Arsenal wyjdzie jakimś rezerwowym składem na to spotkanie, a Hull będzie gryzło trawę, więc może być różnie.
1
Nie pisałem, że bierze doping tylko, że nie wierzę w jego "czystość". Gra praktycznie bez kontuzji i nie widać u niego takiego zmęczenia jak u innych tenisistów, stąd moje wątpliwości. Niestety, trzeba się pogodzić z tym, że dzisiejszy sport jest pełen nieczystej gry. Być może nie w jego przypadku, ale jak pokazuje przykład Szarapowej - ludzie z topu też są w to zamieszani.
1
Polskie wtopią.
1
Witamy z powrotem na pokładzie :) Rzeczywiście, dawno nie widziałem Twoich postów.
7
Twoja matka też tak reaguje, kiedy składasz jej życzenia jako któraś osoba z kolei?
8
Bardzo na to liczę i nie mogę się tego doczekać, bo nie wierzę, że jego przewaga nad pozostałymi tenisistami wynika tylko i wyłącznie z kwestii sportowych.
1
Mam podobne zdanie co do Mahreza, jednak myślę, że jako rezerwowy mógłby być przydatny, tylko że zapewne odbiłoby się to na jego rozwoju. Co do Verattiego to też bardzo chciałbym go u nas zobaczyć, ale tak jak piszesz - ten transfer niestety jest praktycznie niemożliwy.
2
Ciekaw jestem tych czterech transferów - skoro jednym z nich ma być Dennis Suarez, to pozostałymi wzmocnieniami mogliby być Laporte, Mahrez i Halilović (?). Myślę, że wygląda to całkiem realnie pod względem finansowym, chociaż liczę na to, że poza wymienionymi przeze mnie zawodnikami przyjdzie jeszcze jakiś lewy obrońca, który mógłby konkurować z Albą.
1
Może trochę się zapędziłem ;)
10
Z okazji Dnia Kobiet, wszystkim tu obecnym Paniom, Dziewczynom, Kobietom i Kobietkom pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia. Spełniajcie swoje marzenia, kibicujcie Barcelonie i cieszcie się życiem. Wasza obecność to dla nas źródło nieustannej radości :)
4
Fantastycznie, że Rafinha wrócił już do zespołu, mam nadzieję, że jeszcze w tym miesiącu dostanie swoją szansę.
2
A to wcale nie jest takie niemożliwe ;) Dla mnie, scenariusz, w którym i Messi, i Suarez wyprzedzają Ronaldo jest całkiem prawdopodobny.
1
Pewnie tak będzie, dlatego jego wyczyny strzeleckie aż tak mnie nie interesują, chociaż trzeba przyznać że trochę tych goli strzela ostatnio. Nie zdziwię się jednak, jeśli Messi i/lub Suarez wyprzedzą go w klasyfikacji najlepszych strzelców co byłoby dla Portugalczyka istną tragedią.