JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Strzelił to strzelił, na ... drążyć. Faktem jest, że CR11 rozstrzelał się ostatnimi czasy i na chwilę obecną, patrząc na kwestie czysto piłkarskie, pretensji do niego raczej mieć nie można.
1
W końcu trochę odpoczynku, który najbardziej przyda się chyba Suarezowi i Messiemu, którzy są najbardziej eksploatowani.
22
Zaraz wyjdzie że naszymi talizmanami są też Sandro i Kaptoum
3
Beckham... może jeszcze Gazza do tego?
1
Ja też właśnie od czasu mundialu w 2002 roku polubiłem tureckich piłkarzy, których sporo wtedy grało we Włoszech. Właśnie Hakan Sukur (chociaż on akurat we Włoszech aż tak się nie sprawdził za to w Turcji był królem), Umit Davala, Okan Buruk i mój ulubiony Emre Belozoglu. Do tego niezapomniany Rustu, który malował sobie czarne pasy pod oczami :) Ależ piłki wtedy wyciągał! A jeszcze przecież był Hasan Sas, Nihat Kahveci, który zresztą z powodzeniem występował w RSSS i w Villareal i Basturk, który wraz z Krzynówkiem grał w finale ligi mistrzów w 2002 roku. Takie to były piękne czasy :)
1
No właśnie suche statystyki Benzemy to fenomen - gość gra dość przeciętnie a bilans ma imponujący - 20 meczów 19 goli. Inna sprawa, że praktycznie nie asystuje kolegom.
3
Brawo Arda! Od zawsze miałem słabość do tureckich piłkarzy i mam nadzieję, że z biegiem czasu Turan będzie odgrywał co raz większą rolę w grze Barcelony. Ten sezon powinien być dla niego aklimatyzacją, a w przyszłym sezonie będzie już w pełni zgrany z resztą zespołu.
0
Może cieszynka byłaby lepsza, gdyby bramka zdobyta przez Ardę miała większe znaczenie dla losów spotkania ;)
4
Już nie przesadzajmy z tym, że daje dużo w tym roku. Dużo to on dawał w zeszłym roku, a teraz wyraźnie obniżył loty. Jego gra polega głównie na wycofaniu się blisko linii środkowej i obieganiu do środka, do tego często holuje długo piłkę i oddaje stosunkowo mało strzałów - naliczyłem 2 w meczu z Rayo, z lewej w boczną siatkę i z wolnego w poprzeczkę. Oczywiście wciąż dużo asystuje, ale twierdzenie, że obecnie to on ciągnie drużynę jest mocno przesadzone i chyba tylko ludzie z klapkami na oczach nie widzą (miejmy nadzieję chwilowego) regresu w jego grze.
0
Sporym. Dlatego najwyższy czas zrobić sobie dłuższą przerwę. Może na Euro trochę się pobawię.
1
Wiem coś o tym bo obstawiam od ładnych paru lat i chyba najwyższy czas przestać.
7
Mój typ: nie obstawiać żadnych meczów.
3
Niech sobie opuszczają i grają w Superlidze w piątkę.
2
Higuain z Palacio powinni dostać dożywotni zakaz gry w reprezentacji Argentyny.
1
Ja liczyłem akurat w tym meczu na Newcastle, jednak niestety Sroki w dalszym ciągu balansują na granicy spadku i boję się, że ciężko będzie im się utrzymać.
2
Kapitalny mecz Lallany - bramka i 2 asysty, przyjemnie się patrzy na jego grę dzisiaj.
2
Zapowiadają się niezłe emocje
1
Dzięki!
2
Czy ma ktoś dobry link do transmisji meczu Liverpool-City?
1
Sam się sobie dziwię, bo normalnie nigdy jej nie obstawiam, a dziś zrobiłem wyjątek.
44
Śmiałem się z nich, dopóki sobie nie przypomniałem, że mam ich w kuponie.
2
Bardzo fajne profilowe :) Nie ma to jak "Heroes".
26
I znowu kapitalny tekst Eoren, który wciąga co raz bardziej wraz z kolejnymi przeczytanymi wersami, okraszony dużą dawką błyskotliwego humoru i wieloma ciekawostkami. Idealny sposób na oderwanie się od pracy :)
11
Trudno o inny wynik, kiedy sędzia ewidentnie faworyzuje drużynę przeciwną.
4
Na mnie co raz większe wrażenie zaczyna robić gra Adriena Rabiota - młody Francuz ma dobrą technikę użytkową i bardzo dobrze utrzymuje się przy piłce, do tego dysponuje dobrymi warunkami fizycznymi i świetnym strzałem z dystansu. Widziałem jego grę z trybun w zeszłym roku i wchodząc z ławki daje naprawdę dużo swojej drużynie.
6
Nie widzę nic kontrowersyjnego w poście Łukasza, ba, nawet zgadzam się z większością jego argumentów.
2
Tylko, że kiedyś grywało się praktycznie bez obrony, nie rzadko z pięcioma zawodnikami w ataku.
29
Tylko, że Pele grał z ogórkami, pół-amatorami w czasach, kiedy piłka nożna stało na nieporównywalnie niższym poziomie.
4
Myślę, że afro byłoby u niego trudne do wyhodowania;)
2
Moim zdaniem Gundogan i tak jest słabszy od niego, a Pogba jest niewiele lepszy - Thiago to jeden z najbardziej inteligentnych aktualnie grających zawodników (numerem 1 dla mnie jest Busquets).