1

Strzelił to strzelił, na ... drążyć. Faktem jest, że CR11 rozstrzelał się ostatnimi czasy i na chwilę obecną, patrząc na kwestie czysto piłkarskie, pretensji do niego raczej mieć nie można.

1

W końcu trochę odpoczynku, który najbardziej przyda się chyba Suarezowi i Messiemu, którzy są najbardziej eksploatowani.

22

Zaraz wyjdzie że naszymi talizmanami są też Sandro i Kaptoum

3

Beckham... może jeszcze Gazza do tego?

1

Ja też właśnie od czasu mundialu w 2002 roku polubiłem tureckich piłkarzy, których sporo wtedy grało we Włoszech. Właśnie Hakan Sukur (chociaż on akurat we Włoszech aż tak się nie sprawdził za to w Turcji był królem), Umit Davala, Okan Buruk i mój ulubiony Emre Belozoglu. Do tego niezapomniany Rustu, który malował sobie czarne pasy pod oczami :) Ależ piłki wtedy wyciągał! A jeszcze przecież był Hasan Sas, Nihat Kahveci, który zresztą z powodzeniem występował w RSSS i w Villareal i Basturk, który wraz z Krzynówkiem grał w finale ligi mistrzów w 2002 roku. Takie to były piękne czasy :)

1

No właśnie suche statystyki Benzemy to fenomen - gość gra dość przeciętnie a bilans ma imponujący - 20 meczów 19 goli. Inna sprawa, że praktycznie nie asystuje kolegom.

3

Brawo Arda! Od zawsze miałem słabość do tureckich piłkarzy i mam nadzieję, że z biegiem czasu Turan będzie odgrywał co raz większą rolę w grze Barcelony. Ten sezon powinien być dla niego aklimatyzacją, a w przyszłym sezonie będzie już w pełni zgrany z resztą zespołu.

0

Może cieszynka byłaby lepsza, gdyby bramka zdobyta przez Ardę miała większe znaczenie dla losów spotkania ;)

4

Już nie przesadzajmy z tym, że daje dużo w tym roku. Dużo to on dawał w zeszłym roku, a teraz wyraźnie obniżył loty. Jego gra polega głównie na wycofaniu się blisko linii środkowej i obieganiu do środka, do tego często holuje długo piłkę i oddaje stosunkowo mało strzałów - naliczyłem 2 w meczu z Rayo, z lewej w boczną siatkę i z wolnego w poprzeczkę. Oczywiście wciąż dużo asystuje, ale twierdzenie, że obecnie to on ciągnie drużynę jest mocno przesadzone i chyba tylko ludzie z klapkami na oczach nie widzą (miejmy nadzieję chwilowego) regresu w jego grze.

0

Sporym. Dlatego najwyższy czas zrobić sobie dłuższą przerwę. Może na Euro trochę się pobawię.

1

Wiem coś o tym bo obstawiam od ładnych paru lat i chyba najwyższy czas przestać.

7

Mój typ: nie obstawiać żadnych meczów.

3

Niech sobie opuszczają i grają w Superlidze w piątkę.

2

Higuain z Palacio powinni dostać dożywotni zakaz gry w reprezentacji Argentyny.

1

Ja liczyłem akurat w tym meczu na Newcastle, jednak niestety Sroki w dalszym ciągu balansują na granicy spadku i boję się, że ciężko będzie im się utrzymać.

2

Kapitalny mecz Lallany - bramka i 2 asysty, przyjemnie się patrzy na jego grę dzisiaj.

2

Zapowiadają się niezłe emocje

1

Dzięki!

2

Czy ma ktoś dobry link do transmisji meczu Liverpool-City?

1

Sam się sobie dziwię, bo normalnie nigdy jej nie obstawiam, a dziś zrobiłem wyjątek.

44

Śmiałem się z nich, dopóki sobie nie przypomniałem, że mam ich w kuponie.

2

Bardzo fajne profilowe :) Nie ma to jak "Heroes".

26

I znowu kapitalny tekst Eoren, który wciąga co raz bardziej wraz z kolejnymi przeczytanymi wersami, okraszony dużą dawką błyskotliwego humoru i wieloma ciekawostkami. Idealny sposób na oderwanie się od pracy :)

11

Trudno o inny wynik, kiedy sędzia ewidentnie faworyzuje drużynę przeciwną.

4

Na mnie co raz większe wrażenie zaczyna robić gra Adriena Rabiota - młody Francuz ma dobrą technikę użytkową i bardzo dobrze utrzymuje się przy piłce, do tego dysponuje dobrymi warunkami fizycznymi i świetnym strzałem z dystansu. Widziałem jego grę z trybun w zeszłym roku i wchodząc z ławki daje naprawdę dużo swojej drużynie.

6

Nie widzę nic kontrowersyjnego w poście Łukasza, ba, nawet zgadzam się z większością jego argumentów.

2

Tylko, że kiedyś grywało się praktycznie bez obrony, nie rzadko z pięcioma zawodnikami w ataku.

29

Tylko, że Pele grał z ogórkami, pół-amatorami w czasach, kiedy piłka nożna stało na nieporównywalnie niższym poziomie.

4

Myślę, że afro byłoby u niego trudne do wyhodowania;)

2

Moim zdaniem Gundogan i tak jest słabszy od niego, a Pogba jest niewiele lepszy - Thiago to jeden z najbardziej inteligentnych aktualnie grających zawodników (numerem 1 dla mnie jest Busquets).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?