2

Nie, bo został sfaulowany po raz enty i faulujący nie obejrzał za to kartki.

2

Przecież to jest normalne, dostaną Benficę/Zenit albo Wolfsburg.

1

Pewnie chodziło Ci o jakąś klauzulę.

1

Reprymendę? Za co?

64

"Nie obchodzą mnie Przytulanki, całuski, obiadki" - liczy się tylko porządna cieszynka i strzelanie goli Espanyolowi.

8

Ciekawe, czy już zaplanowali koncerty na maj 2017.

1

Jedyne co mi się podobało w tym filmie to samochody, więc siłą rzeczy jakoś to obejrzałem. Zresztą niewiele więcej ciekawych rzeczy miałem do roboty bo film wyświetlany był podczas podróży autokarem.

1

Zanikły wraz z postępującym analfabetyzmem wśród kolejnych pokoleń odbiorców.

1

Dla Twojej informacji: Sevilla też nalegała na rozegranie finału na Bernabeu.

5

Myślę, ze Federacja Hiszpańska nie dopuściłaby do tego, żeby Finał Pucharu Króla rozgrywany był na terenie Kraju Basków, zwłaszcza, że jednym z jego uczestników jest drużyna z Katalonii ;)

2

Dopiero teraz ogłoszono trasę koncertową? Dość późno jak na taką gwiazdę jak Bruce Springsteen.

6

Ale Springsteena to Ty szanuj.

0

beznadziejny kupon, real wygra, benfica jest w gazie, do tego gra u siebie, szachtar schalke - tutaj każdy wynik jest możliwy, podobnie jak w meczu Anderlechtu z Olympiakosem.

2

Na koncert Springsteena sam chętnie bym się przeszedł.

3

Właśnie to mi się w nim podoba, że nie kombinuje i nie próbuje wejść do bramki z piłką, tylko ładuje kiedy trzeba.

1

No zobaczymy jak to będzie. Ja mam nadzieję, że zostanie w Atletico.

1

Po co nam gość, który ma nie po kolei w głowie?

2

Plotki, nie chce mi się wierzyć, że Simeone odszedł, tym bardziej na tym etapie, kiedy Atletico jest jeszcze w grze w LM i ma teoretyczne szanse na zdobycie mistrzowskiego tytułu.

3

Szybcy i Wściekli 7 przypomina bardziej parodię pierwszych części niż film z prawdziwego zdarzenia. Właściwie powinno się go osadzić w gatunku fantasy/sci-fi, tyle tam było nierealnych scen.

4

Jedyny słuszny plan na środę

0

Czy ma ktoś może link (z filmikiem dłuższym niż 10 sekund) do tej kosmicznej akcji Neymara, w której podawał do Suareza przy linii końcowej i Luis trafił w słupek?

0

Moim zdaniem dzielili się tym po równo, co można łatwo zobaczyć po ilości asyst.

0

Za to za piłkarzem za luty zostanie pewnie Suarez ;) Chciałbym ponadto zauważyć, że w trakcie absencji Messiego, Suarez musiał sobie radzić bez pomocy argentyńskiego geniusza i nabijać statystyki tylko i aż do spółki z Neymarem, więc ja bym na Twoim miejscu aż tak bardzo nie deprecjonował zasług Urugwajczyka.

0

Suarez jak na razie przebija Messiego pod względem skuteczności oraz liczby kreowanych kolegom okazji i na chwilę obecną to on jest najlepszym zawodnikiem na świecie. Czuję, że w tym roku to on może być głównym kandydatem do zdobycia Złotej Piłki i przerwania hegemonii Messiego i Ronaldo.

2

Też optowałbym za takim rozwiązaniem i mam nadzieję, że LE wprowadzi je w życie.

1

Od jakiegoś czasu śledzę tamtejsze komentarze i muszę przyznać, że wygląda to lepiej niż kiedyś, chociaż oczywiście nie brakuje kilku wykolejeńców.

2

Alves po raz kolejny pokazał, że ma problemy z koncentracją w meczach ze słabszymi rywalami. Sporo strat, niedokładności - strasznie nierówno gra ostatnimi czasy, przeplatając doskonałe spotkania z zupełnie przeciętnymi.

2

To prawda, że trochę na wariackich papierach to zrobili, ale najważniejsze, że efekt końcowy jest jaki jest :)

3

Zgadzam się z tym co piszesz, sprostuję tylko, że zamiarem Messiego było podanie do Neymara, a nie do Suareza. Brazylijczyk wspomniał nawet o tym na twitterze, że podanie miało być adresowane do niego tylko, że Gruby (Suarez) był w pobliżu i to on zdobył bramkę ;) Tak czy siak, wyszło to kosmicznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?