JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie, bo został sfaulowany po raz enty i faulujący nie obejrzał za to kartki.
2
Przecież to jest normalne, dostaną Benficę/Zenit albo Wolfsburg.
1
Pewnie chodziło Ci o jakąś klauzulę.
1
Reprymendę? Za co?
64
"Nie obchodzą mnie Przytulanki, całuski, obiadki" - liczy się tylko porządna cieszynka i strzelanie goli Espanyolowi.
8
Ciekawe, czy już zaplanowali koncerty na maj 2017.
1
Jedyne co mi się podobało w tym filmie to samochody, więc siłą rzeczy jakoś to obejrzałem. Zresztą niewiele więcej ciekawych rzeczy miałem do roboty bo film wyświetlany był podczas podróży autokarem.
1
Zanikły wraz z postępującym analfabetyzmem wśród kolejnych pokoleń odbiorców.
1
Dla Twojej informacji: Sevilla też nalegała na rozegranie finału na Bernabeu.
5
Myślę, ze Federacja Hiszpańska nie dopuściłaby do tego, żeby Finał Pucharu Króla rozgrywany był na terenie Kraju Basków, zwłaszcza, że jednym z jego uczestników jest drużyna z Katalonii ;)
2
Dopiero teraz ogłoszono trasę koncertową? Dość późno jak na taką gwiazdę jak Bruce Springsteen.
6
Ale Springsteena to Ty szanuj.
0
beznadziejny kupon, real wygra, benfica jest w gazie, do tego gra u siebie, szachtar schalke - tutaj każdy wynik jest możliwy, podobnie jak w meczu Anderlechtu z Olympiakosem.
2
Na koncert Springsteena sam chętnie bym się przeszedł.
3
Właśnie to mi się w nim podoba, że nie kombinuje i nie próbuje wejść do bramki z piłką, tylko ładuje kiedy trzeba.
1
No zobaczymy jak to będzie. Ja mam nadzieję, że zostanie w Atletico.
1
Po co nam gość, który ma nie po kolei w głowie?
2
Plotki, nie chce mi się wierzyć, że Simeone odszedł, tym bardziej na tym etapie, kiedy Atletico jest jeszcze w grze w LM i ma teoretyczne szanse na zdobycie mistrzowskiego tytułu.
3
Szybcy i Wściekli 7 przypomina bardziej parodię pierwszych części niż film z prawdziwego zdarzenia. Właściwie powinno się go osadzić w gatunku fantasy/sci-fi, tyle tam było nierealnych scen.
4
Jedyny słuszny plan na środę
0
Czy ma ktoś może link (z filmikiem dłuższym niż 10 sekund) do tej kosmicznej akcji Neymara, w której podawał do Suareza przy linii końcowej i Luis trafił w słupek?
0
Moim zdaniem dzielili się tym po równo, co można łatwo zobaczyć po ilości asyst.
0
Za to za piłkarzem za luty zostanie pewnie Suarez ;) Chciałbym ponadto zauważyć, że w trakcie absencji Messiego, Suarez musiał sobie radzić bez pomocy argentyńskiego geniusza i nabijać statystyki tylko i aż do spółki z Neymarem, więc ja bym na Twoim miejscu aż tak bardzo nie deprecjonował zasług Urugwajczyka.
0
Suarez jak na razie przebija Messiego pod względem skuteczności oraz liczby kreowanych kolegom okazji i na chwilę obecną to on jest najlepszym zawodnikiem na świecie. Czuję, że w tym roku to on może być głównym kandydatem do zdobycia Złotej Piłki i przerwania hegemonii Messiego i Ronaldo.
2
Też optowałbym za takim rozwiązaniem i mam nadzieję, że LE wprowadzi je w życie.
1
Od jakiegoś czasu śledzę tamtejsze komentarze i muszę przyznać, że wygląda to lepiej niż kiedyś, chociaż oczywiście nie brakuje kilku wykolejeńców.
2
Alves po raz kolejny pokazał, że ma problemy z koncentracją w meczach ze słabszymi rywalami. Sporo strat, niedokładności - strasznie nierówno gra ostatnimi czasy, przeplatając doskonałe spotkania z zupełnie przeciętnymi.
2
To prawda, że trochę na wariackich papierach to zrobili, ale najważniejsze, że efekt końcowy jest jaki jest :)
2
http://www.fcbarca.com/68334-neymar-quotgruby-quot-wyprzedzil-mnie-w-strzeleniu-karnego.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news - to jest właśnie to o czym wspominałem :)
3
Zgadzam się z tym co piszesz, sprostuję tylko, że zamiarem Messiego było podanie do Neymara, a nie do Suareza. Brazylijczyk wspomniał nawet o tym na twitterze, że podanie miało być adresowane do niego tylko, że Gruby (Suarez) był w pobliżu i to on zdobył bramkę ;) Tak czy siak, wyszło to kosmicznie.