JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Barcy? A nie Barcie? ;) (dopełniacz vs. celownik)
1
Ja myślę, że jednak nie mamy zbyt wielkiego wpływu na to kto gra w naszej ulubionej drużynie ;)
1
Miałem okazję obejrzeć kilka jego meczów i jakoś specjalnie nie zrobił na mnie wrażenia poza dużą szybkością. Jak dla mnie jest to gracz o podobnej charakterystyce co Gaya - szybki, ofensywnie usposobiony, u którego lepiej wygląda gra do przodu niż bronienie.
1
Nikt, tylko Pique pauzuje, a pozostali są czyści.
1
Nikt nie napisał o sprzedawaniu Alby, więc nie naginaj faktów do swoich wydumanych tez. Zachował się źle, więc nie widzę powodu, dla którego nie wolno go krytykować.
1
Mnie Tytoń nigdy nie przekonywał, zwykły średniak, który jedzie na opinii wyrobionej przez obroniony karny na EURO 2012, chociaż oczywiście życzę mu dobrze.
12
Trzeba nazywać rzeczy po imieniu - Giroud dotknął go w okolicach ramienia, a ten się łapie za twarz - WTF?
5
Za łatwo daje się wyprowadzić z równowagi, trochę klasy boiskowej by mu się przydało.
2
Gikiewicz - 2 Bundesliga, Tytoń - zwykły średniak, walczy ze Stuttgartem o utrzymanie w Bundeslidze, o bramkarzach z Ekstraklapy się nie wypowiem bo nie śledzę ich poczynań, ale sam fakt że grają tam gdzie grają nie świadczy o nich specjalnie dobrze (wyjątek: Dragowski, który ma karierę przed sobą). Skorupski zdaje się w Empoli teraz broni, zobaczymy jak się potoczą jego losy. Co do Fabiańskiego, Boruca i Szczęsnego to się zgodzę. Nawałka będzie miał niezły ból głowy przy wyborze pierwszego bramkarza na EURO 2016.
3
Bellerin jest przereklamowany - poza szybkością nie prezentuje nic szczególnego. Alaba nie do wyjęcia.
7
Płachtę na byka ładnie rozwalił - pomimo tylko jednego (i aż) trafienia to pierwsze dwie próby i tak były blisko dwudziestki. W ogóle bardzo sympatyczny, równy gość.
1
Flamini to jest dla mnie ewenement. Jak takie drewno może grać w bądź co bądź czołowym zespole PL...
6
Przecież to była zasłona dymna...
0
Chociaż 3/4 to gruba przesada.
0
Robię to.
2
Ale mnie interesują fakty, a nie plotki i przypuszczenia.
0
Nie rozumiem tylko dlaczego ani razu Neymar nie zdementował publicznie plotek łączących go z realem.
1
Tego, który bardziej pasowałby do drużyny w danym momencie, czyli Nolito.
3
Dekadę nie, ale od momentu rozpoczęcia gry w Celcie nie schodzi poniżej przyzwoitego poziomu. Akurat w jego przypadku wiek nie jest wadą, bo niepotrzebny nam młody zawodnik, który i tak większość czasu będzie grzał ławę zamiast się rozwijać, a Nolito nie powinien mieć większych problemów z zaakceptowaniem roli jokera.
1
Gracz jednego sezonu, dużo bardziej wolę Nolito sprawdzonego i ogranego w La Liga.
1
Top 5 w drużynie, która nawet nie jest w pierwszej dziesiątce PL to rzeczywiście półka Barcelony
57
I bardzo dobrze, dobro zespołu i samych piłkarzy jest na pierwszym miejscu, a marketingowcy i sponsorzy w końcu dostali wyraźny sygnał, że drużyna to nie cyrk obwoźny z małpami w klatce.
1
Przede wszystkim bramka z Getafe!
5
Mam nadzieję, że hiszpańskie drużyny w komplecie przejdą do kolejnej fazy i potwierdzą dominację La Liga w Europie.
2
Arda pokpił sprawę, gdy w polu karnym niedokładnie zgrał do suareza, a to była idealna okazja na zdobycie bramki.
2
Chodziło mi głównie o fragmenty, ale jeśli by się dobrze poszukało to całe archiwalne mecze też się znajdzie ;) Jak będę miał chwilę to poszukam i Ci podeślę.
3
Polecam różne archiwalne filmy na yotube - najlepszy sposób na nadrobienie zaległości :)
3
Nie zapominajmy również o oglądaniu meczów Barcy w kontekście energii ;)
2
Nie ma co przedwcześnie wyrokować na temat walki o ZP - wielu już było młodych, którym wróżono wielką karierę, a potem ginęli gdzieś, nie spełniając pokładanych w nich nadziei. Piszę to bardziej w kontekście Sane, bo jak na razie gra w przeciętnym klubie i nie wiadomo, czy sprawdzi się w jakimś silniejszym zespole, aczkolwiek w przypadku Dybali to już powoli można pokusić się o stwierdzenie, że niedługo będzie grał pierwsze skrzypce na arenie europejskiej i światowej.
2
Był tu taki jeden co brał jakieś antydepresanty, ale nie mogę sobie przypomnieć jego nicku.