2

Barcy? A nie Barcie? ;) (dopełniacz vs. celownik)

1

Ja myślę, że jednak nie mamy zbyt wielkiego wpływu na to kto gra w naszej ulubionej drużynie ;)

1

Miałem okazję obejrzeć kilka jego meczów i jakoś specjalnie nie zrobił na mnie wrażenia poza dużą szybkością. Jak dla mnie jest to gracz o podobnej charakterystyce co Gaya - szybki, ofensywnie usposobiony, u którego lepiej wygląda gra do przodu niż bronienie.

1

Nikt, tylko Pique pauzuje, a pozostali są czyści.

1

Nikt nie napisał o sprzedawaniu Alby, więc nie naginaj faktów do swoich wydumanych tez. Zachował się źle, więc nie widzę powodu, dla którego nie wolno go krytykować.

1

Mnie Tytoń nigdy nie przekonywał, zwykły średniak, który jedzie na opinii wyrobionej przez obroniony karny na EURO 2012, chociaż oczywiście życzę mu dobrze.

12

Trzeba nazywać rzeczy po imieniu - Giroud dotknął go w okolicach ramienia, a ten się łapie za twarz - WTF?

5

Za łatwo daje się wyprowadzić z równowagi, trochę klasy boiskowej by mu się przydało.

2

Gikiewicz - 2 Bundesliga, Tytoń - zwykły średniak, walczy ze Stuttgartem o utrzymanie w Bundeslidze, o bramkarzach z Ekstraklapy się nie wypowiem bo nie śledzę ich poczynań, ale sam fakt że grają tam gdzie grają nie świadczy o nich specjalnie dobrze (wyjątek: Dragowski, który ma karierę przed sobą). Skorupski zdaje się w Empoli teraz broni, zobaczymy jak się potoczą jego losy. Co do Fabiańskiego, Boruca i Szczęsnego to się zgodzę. Nawałka będzie miał niezły ból głowy przy wyborze pierwszego bramkarza na EURO 2016.

3

Bellerin jest przereklamowany - poza szybkością nie prezentuje nic szczególnego. Alaba nie do wyjęcia.

7

Płachtę na byka ładnie rozwalił - pomimo tylko jednego (i aż) trafienia to pierwsze dwie próby i tak były blisko dwudziestki. W ogóle bardzo sympatyczny, równy gość.

1

Flamini to jest dla mnie ewenement. Jak takie drewno może grać w bądź co bądź czołowym zespole PL...

6

Przecież to była zasłona dymna...

0

Chociaż 3/4 to gruba przesada.

0

Robię to.

2

Ale mnie interesują fakty, a nie plotki i przypuszczenia.

0

Nie rozumiem tylko dlaczego ani razu Neymar nie zdementował publicznie plotek łączących go z realem.

1

Tego, który bardziej pasowałby do drużyny w danym momencie, czyli Nolito.

3

Dekadę nie, ale od momentu rozpoczęcia gry w Celcie nie schodzi poniżej przyzwoitego poziomu. Akurat w jego przypadku wiek nie jest wadą, bo niepotrzebny nam młody zawodnik, który i tak większość czasu będzie grzał ławę zamiast się rozwijać, a Nolito nie powinien mieć większych problemów z zaakceptowaniem roli jokera.

1

Gracz jednego sezonu, dużo bardziej wolę Nolito sprawdzonego i ogranego w La Liga.

1

Top 5 w drużynie, która nawet nie jest w pierwszej dziesiątce PL to rzeczywiście półka Barcelony

57

I bardzo dobrze, dobro zespołu i samych piłkarzy jest na pierwszym miejscu, a marketingowcy i sponsorzy w końcu dostali wyraźny sygnał, że drużyna to nie cyrk obwoźny z małpami w klatce.

1

Przede wszystkim bramka z Getafe!

5

Mam nadzieję, że hiszpańskie drużyny w komplecie przejdą do kolejnej fazy i potwierdzą dominację La Liga w Europie.

2

Arda pokpił sprawę, gdy w polu karnym niedokładnie zgrał do suareza, a to była idealna okazja na zdobycie bramki.

2

Chodziło mi głównie o fragmenty, ale jeśli by się dobrze poszukało to całe archiwalne mecze też się znajdzie ;) Jak będę miał chwilę to poszukam i Ci podeślę.

3

Polecam różne archiwalne filmy na yotube - najlepszy sposób na nadrobienie zaległości :)

3

Nie zapominajmy również o oglądaniu meczów Barcy w kontekście energii ;)

2

Nie ma co przedwcześnie wyrokować na temat walki o ZP - wielu już było młodych, którym wróżono wielką karierę, a potem ginęli gdzieś, nie spełniając pokładanych w nich nadziei. Piszę to bardziej w kontekście Sane, bo jak na razie gra w przeciętnym klubie i nie wiadomo, czy sprawdzi się w jakimś silniejszym zespole, aczkolwiek w przypadku Dybali to już powoli można pokusić się o stwierdzenie, że niedługo będzie grał pierwsze skrzypce na arenie europejskiej i światowej.

2

Był tu taki jeden co brał jakieś antydepresanty, ale nie mogę sobie przypomnieć jego nicku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?